حذفی کانون توجه درخشان درخشان در امبید

حتی قبل از این آخرین آزمایش فیلادلفیا 76ers واقعا شروع به نشان دادن نشانه هایی از اختلال عملکرد، تالار از مشاه

توسط PATRIS-MUSIC در 27 مرداد 1399

حتی قبل از این آخرین آزمایش فیلادلفیا 76ers واقعا شروع به نشان دادن نشانه هایی از اختلال عملکرد، تالار از مشاهیر Shaquille O'Neal و چارلز بارکلدر حال حاضر در مرکز All-Star جوئل امبید انتقاد های لبیبی بودند.

"ما به شما می گوید، شما می توانید بزرگ باشد، " اونیل در بازی پس از بازی NBA در TNT پخش پس از امبید 22 امتیاز، 10 rerebounds و شش پاس در 31 دقیقه از 10 دسامبر برنده بیش از دنور ناگتس گفت. "تو به اندازه کافي سخت بازي نمي کني" بيست و دو تا کافي نيست که تو رو به مرحله بعدي ببرن -ميخواي عالي باشي يا ميخواي خوب باشي؟ اگر می خواهید خوب باشید، به انجام ۲۲ امتیاز ادامه بده. ميخواي عالي باشي، 28 تا بهم بده، 30 تا بده شما می خواهید بزرگ باشد، تماشای Giannis [Antetokounmpo]. اومی خواهد بزرگ شود."

بارکلي به استثناي امبيد از ليست نيروهاي تهاجمي غالب که شامل آنتوکونمپو، لبرون جيمز، آنتوني ديويس و لوکا دونچيچ بود، با وجود لقب ستاره سيکسرز "سرسخت ترين بازيکن ليگ براي مطابقت با" ممکن است زمان عجیبی برای تحویل پیام بوده باشد، اما این اثبات می کند که چه چیزی بیشتر افرادی که اِب و جریان های شغلی امبید را دیده اند باور دارند: این پسر می تواند حکیم اولاجوون این نسل باشد، اما او راه های زیادی برای بیرون کردن خود از بازی ها پیدا می کند.

نمی توان در سری دور اول فیلادلفیا در مقابل رقیب بوستون سلتیکس مخفی شد، به ویژه با هم تیمی تمام ستاره بن سیمونز که برای آینده ای قابل پیش بینی با مصدومیت زانو کنار زده شده بود. تنها یک راه وجود دارد که سیکسرز سیمونز کمتر می تواند بوستون را شکست دهد، و آن با بازی امبید در سطح MVP-caliber برای 76ers، که +300 برای برنده شدن در این سری در مقابل سلتیک در BetMGM وجود دارد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب