NFL شایعات: Patriots رایگان تا میلیون ها نفر در کلاه فضایی از Antonio Brown, Aaron Hernandez نارضایتی

جدید انگلستان میهن پرستان درست کردم در کل خیلی از مالی اتاق تنفس.میهن پرستان را به دست آورده و در مجموع $6.25

توسط PATRIS-MUSIC در 21 تیر 1399

جدید انگلستان میهن پرستان درست کردم در کل خیلی از مالی اتاق تنفس.

میهن پرستان را به دست آورده و در مجموع $6.25 میلیون در شهرک از جبران نارضایتی مربوط سابق گیرنده گسترده آنتونیو قهوه ای و سابق تنگ پایان آرون هرناندز, ESPN, Mike Reiss و زمینه یاتس گزارش روز شنبه.

انگلستان در حال حاضر $7.79 میلیون در کلاه فضایی در هر Reiss و یاتس یک دست انداز از کمتر از 500,000 دلار پول خرج این تیم تا به حال در اوایل این هفته.

قهوه ای که صرف کمتر از دو هفته با پرستان در سپتامبر گذشته ثبت شکایت علیه تیم در ماه اکتبر 2019 پس از آزادی به دنبال دریافت خود را بدون مزد هفته 1 حقوق و دستمزد خود را $1.025 میلیون تضمین حقوق و دستمزد پایه و 9 میلیون دلار جایزه امضای.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

میهن پرستان پرداخت براون 5 میلیون دلار به عنوان بخشی از حل و فصل هر Reiss و یاتس.

این بازیکنان NFL انجمن ثبت شکایت علیه پرستان در Hernandez طرف در اکتبر 2013 به دنبال بیش از 6 میلیون دلار در تضمین حقوق و دستمزد. هرناندز دستگیر شد و بعد از آن به اعدام محکوم شده برای 2013 قتل Odin لوید و در زندان درگذشت در مارس 2017.

جدید انگلستان شد تا در برابر کلاه پس از فشردن رایگان-نماینده کارفرمایی Cam Newton در یک قرارداد یک ساله و نوشتن از آن همه سال 2020 پیش نویس NFL picks به rookie می پردازد. با نزدیک به 8 میلیون دلار در کلاه فضایی, اما, میهن پرستان باید انعطاف پذیری بیشتر برای تقویت خود فهرستی از طریق آژانس و یا تجارت است.

ما میهن پرستان خودی تام E. کوران پیشنهاد تنگ پایان David Njoku می تواند قوی مناسب در انگلستان پس از درخواست یک تجارت از کلیولند براونز و تعدادی از با کیفیت رایگان عوامل هنوز هم در بازار به عنوان به خوبی.

NFL شایعات: Patriots رایگان تا میلیون ها نفر در کلاه فضایی از Antonio Brown, Aaron Hernandez نارضایتی در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب