بازیکنان در 70 بازی MLB در 60, مانفرد می گوید مهلت نزدیکی

نیویورک (AP) -- بیس بال بازیکنان پیشنهاد 70-بازی به طور منظم فصل برنامه دوشنبه, برنامه بلافاصله رد بیس بال کمی

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

نیویورک (AP) -- بیس بال بازیکنان پیشنهاد 70-بازی به طور منظم فصل برنامه دوشنبه, برنامه بلافاصله رد بیس بال کمیسر راب مانفرد با طرف 10 بازی و حدود 275 میلیون از هم جدا در نظر دارد برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی.

به عنوان بخشی از اتحادیه پیشنهاد بازیکنان می پوشند تبلیغات تکه لباس خود را در طول تمام بازی ها برای اولین بار در تاریخ لیگ.

"این نیاز به بیش از" مانفرد گفت. "تا زمانی که من صحبت با صاحبان من نمی توانم به شما مهلت شرکت."

هر دو طرف تصور بهار آموزش سرگیری ژوئن 26. شمارش بازگشت, که به معنی کوزه و خشکشویی را به سفر روز شنبه برای شروع مصرف پزشکی تست روز بعد.

در حالی که فاصله تنگ است هر دو طرف باقی می ماند و مخالف امتیاز بیشتر مسیر توافق همچنان نامعلوم و دشوار است.

"ما اعتقاد داریم که این پیشنهاد نشان دهنده پایه و اساس یک توافق بر سر از سرگیری بازی" اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت.

مانفرد ملاقات با کلارک در آریزونا برای حدود پنج دقیقه پنج شنبه و MLB گفت که آنها تا به حال به یک چارچوب برای این فصل است. اتحادیه مورد مناقشه که گفته شد صرفا پیشنهاد دیگری.

"ما تا به حال یک لیست از مسائل. ما اعلام مواضع در هر یک از این مسائل است. ما پس از آن ساخته شده معاملات و سازش در سراسر و در آن مسائل" مانفرد گفت. "در چند نقطه در زمان من رفت و برگشت به لیست مسائل با تونی و بررسی که در آن ما شد و من که دوباره در پایان این نشست است. ما دست تکان داد و ما هر دو توافق کردند ما بودند رفتن به-فشار کلمه بود -- ما فشار دو طرف برای رسیدن به یک توافق سازگار با آن چارچوب است."

این طرح شامل 60 بازی به طور منظم فصل برنامه که $1.48 میلیارد دلار حقوق به علاوه $25 میلیون بازیکنان postseason, استخر, افراد آشنا با چارچوب آسوشیتدپرس گفت, صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات نمی شد را اعلام کرد. MLB برای اولین بار موافقت به پرداخت کامل نرم افزار تاریخ حقوق با بازی در خالی ballparks.

"او روشن بود که آن را آسان می گذرد و ما هر دو روشن است که ما نیاز به تایید از ما مربوطه حوزه" مانفرد گفت. "تونی در واقع به من اطلاع داد شب گذشته بر روی تلفن است که او نمی تواند فروش این چارچوب حتی به خود فرعی و شد که آن را بیشتر و آن را برای یک رای از بازیکنان و یا هر چیزی شبیه به آن به دلیل فرعی تا به حال آن را رد کرد. او سپس من را تشویق به ارائه پیشرفت در این چارچوب است. من به او گفتم من نمی خواهم به انجام این کار اما اگر او می تواند هر آنچه که ضد پیشنهاد او می خواست به هر موضوع است."

این اتحادیه پیشنهاد را $1.73 میلیارد دلار حقوق به علاوه 50 میلیون دلار postseason, استخر, افراد آشنا با این طرح گفت.

"در بحث با راب در آریزونا ما به بررسی پتانسیل pro-rata چارچوب اما من روشن ساخته شده است بارها و بارها در آن جلسه و پس از آن است که وجود دارد تعداد قابل توجهی از مسائل با آنچه او پیشنهاد ویژه تعداد بازی ها" کلارک گفت. "این است که به صراحت غلط را نشان می دهد که هر گونه توافقنامهای یا دیگر توافق رسیده بود در آن جلسه."

MLB طرح را بازیکنان دریافت حدود 37 درصد از حقوق و دستمزد که در ابتدا بالغ بر 4 میلیارد دلار و اتحادیه پیشنهاد خواهد آنها را دریافت تقریبا 43%.

"من به او گفتم 70 بازی بود که به سادگی غیر ممکن است با توجه به تقویم و وضعیت سلامت و او رفت جلوتر و ساخته شده است که پیشنهاد به هر حال" مانفرد گفت.

هر دو MLB و اتحادیه پیشنهاد شروع فصل در جولای 19 و بازیکنان گفت که باید تا پایان سپتامبر. 30 سه روز بعد از مدیریت. به نقل از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, MLB نمی خواهید به گسترش بازی عمیق تر به پاییز.

"دکتر Fauci وجود دارد به ما می گوید که فوتبال باید در قرنطینه. دو نفر دیگر ورزشی در حال بازی در یک قرنطینه" مانفرد گفت: با اشاره به برنامه ریزی برای NBA و NHL. "ما بچه ها می خواهم به چیزی برای انجام با آن. شماره دو Fauci می گوید: ما نباید بازی در ماه اکتبر و پیشنهاد خود را اندیشد طول این فصل است."

MLB نیز نمی خواهند به دسته بازی های بیشتر به همان دوره زمانی.

"ما به آنها گفتم ما در حال بازی نیست doubleheaders" مانفرد گفت. "بهداشت عمومی ما بچه ها به ما بگویید که شما باید قرار نیست مردم هم که برای تعداد ساعت در روز است. آن را امن نیست. اما آنها فقط به خاطر نادیده گرفتن آن چیزهایی است."

بیس postseason خواهد گسترش از 10 تیم به 16 سال و دو وحشی-بازی های کارت می خواهد تبدیل به هشت بهترین-از-سه سری. که می تواند حداقل 14 جدید بازی حذفی که پخش حقوق می تواند به فروش می رسد و MLB خواهد باید این گزینه از 14 یا 16 postseason تیم در 2021.

مانفرد گفت: MLB می دهد اضافی پلی آف بازی ها به پخش همکاران به صورت رایگان در این سال را برای کوتاه فصل به طور منظم و MLB خواهد فروش بازی برای 2021. بازیکنان پیشنهادی آنها تقسیم پخش درآمد 50-50 از اضافی 2021 بازی. که یک تغییر در موضع یک اتحادیه است که صبورانه مقاومت های درآمد به دلیل ترس آن را تبدیل به یک گام به سمت یک کلاه حقوق و دستمزد سیستم.

بازیکنان همچنین اجازه می دهد MLB به حرکت postseason بازی ها در این سال به خنثی سایت اگر نیاز به دلیل coronavirus.

هر دو طرف را گسترش استفاده از hitter وظیفه تعیین شده به بازی های مربوط به ملی تیم های لیگ.

مالیات لوکس خواهد بود معلق برای سال 2020 که با 70-بازی برنامه پروژه برای نجات Yankees $9.95 میلیون هوستون $1.52 میلیون داجرز $506,000 و توله $135,000. در 60 بازی ها, نیویورک پیش بینی شده است برای صرفه جویی در $8.5 میلیون آستروس $1.3 میلیون داجرز $434,000 و توله $116,000.

بازیکنان با به اصطلاح تقسیم قرارداد که پرداخت می شود در کاهش نرخ حقوق و دستمزد در هنگام ارسال به جزئی لیگ را به بازپرداخت پیشبرد آنها در حال حاضر دریافت: $16,500 30.000 دلار یا $60,000 بسته به نوع قرارداد خود را برای یک مجموع از حدود 33 میلیون نفر است.

MLB خواهد کمک 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی طرح از بودجه مورد نیاز است در این سال برای رفاه طرح استفاده می شود برای مزایای بهداشت و درمان.

بازیکنان اجازه می دهد 50 میلیون دلار برای انتقال به کمیساریای اختیاری صندوق بین المللی مالیاتی صندوق های جمع آوری شده از تیم های است که بیش از خود جایزه امضای استخر.

به عنوان بخشی از یک معامله هر دو طرف خواهد صرف ادعا می کند در برابر هر یک از دیگر. MLB حق دارد به طور یک جانبه به مجموعه ای از برنامه اما بدون یک معامله را به خطر شکایت جلسات و احتمالا خسارت.

"ما می خواهم به بازی. ما می خواهیم برای رسیدن به یک توافق" مانفرد گفت. "ما متعهد به انجام هر کاری که لازم است برای پیدا کردن یک راه برای بازی امیدوارم با توافق."

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن