بازی قهرمانان – دین Windass

می تواند وجود داشته است هیچ بیشتر اتصالات شکل رفت و برگشت به هال سیتی به بالا پرواز از فوتبال به زبان انگلیسی

توسط PATRIS-MUSIC در 28 اردیبهشت 1399

می تواند وجود داشته است هیچ بیشتر اتصالات شکل رفت و برگشت به هال سیتی به بالا پرواز از فوتبال به زبان انگلیسی برای اولین بار خود را در ببر' 104 سال سابقه.

نوسانی شلیک از دین Windass در نیمه اول 2008 خود را قهرمانی در بازی نهایی در برابر بریستول سیتی ثابت به اندازه کافی برای پایان دادن به خود را ناگسستنی املا در ردیف های پایین تر از فوتبال انگلیسی است.

این واقعیت است که آن 39 ساله Windass که رشد کرده بود نزدیک به باشگاه قدیمی Boothferry پارک زمین و در ابتدا به باشگاه پیوست به عنوان یک کارآموز ساخته شده است که تفاوت آن همه شیرین تر است.

Dean Windass grabbed the winner against Bristol City (Nick Potts/PA)
دین Windass برداشت برنده در برابر بریستول سیتی (نیک Potts/PA)

داشتن در ابتدا رد شده توسط خانه-شهر باشگاه Windass دیر امضا شرایط حرفه ای در سن 22 و را در را 205 ظاهر به ثمر رساندن 64 گل.

مانند یک افسانه به پایان برسد تا به حال بعید به نظر می رسید که با ببرها در تنگه وخیم مالی, Windass فروخته شد به آبردین برای پس از آن باشگاه ثبت £700 ، 000 در سال 1995.

پس از پس از آن باید جادوها در لیگ برتر با میدلزبورو و برادفورد Windass در نهایت بازگشت به هال در سال 2007 تنظیم صحنه برای او شگفت انگیز آخر.

آن را وارد در دقیقه 38 هنگامی که فریزر کمپل چرخش در یک سانتر از سمت چپ و Windass ضامندار با یک شلیک که سقوط کرد و به شبکه و در نهایت خود را به دست آورده طرف جلال آنها مدتها در انتظار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن