فیلیپ رودخانه به نام سر مربی در انتظار در آلاباما دبیرستان

فیلیپ رودخانه ها را در نزدیکی خود NFL حرفه ای است. در یک حرکت غیر عادی رودخانه ها نامگذاری شد مربی فوتبال در ا

توسط PATRIS-MUSIC در 20 اردیبهشت 1399

فیلیپ رودخانه ها را در نزدیکی خود NFL حرفه ای است. در یک حرکت غیر عادی رودخانه ها نامگذاری شد مربی فوتبال در انتظار در سنت مایکل کاتولیک دبیرستان در آلاباما, آلاباما, با توجه به AL.com.

چگونه است که رفتن به محل کار ؟ به خوبی رودخانه ها تضمین شده است به کار در سنت مایکل هنگامی که او بازنشسته از فوتبال شد. رودخانه 38 امضا یک سال 25 میلیون دلار برای بازی کارفرمایی برای Indianapolis Colts در سال 2020 است. رودخانه ها امکان پذیر می تواند خود را ادامه خواهد داد NFL حرفه ای پس از سال 2020 فصل که تاخیر در پیوستن به رودخانه سنت مایکل.

رودخانه می خواستم به این کار به دنبال پدر خود را می فروشد. رودخانه' پدر استیو رودخانه ها شد سر مربی در دیکیتر بالا در آلاباما در طول رودخانه دوران کودکی است.

"این یک روز خاص برای من و خانواده ام واقعا" رودخانه گفت. "من احتمالا کمی احساسی است. من تا به حال دو رویاهای دوران کودکی. یکی بود به بازی در NFL و من در حال حاضر رفتن به فصل 17. دیگر بود که یک مربی فوتبال دبیرستان به عنوان پدر من بود. چگونه خوش شانس هستم, من قادر به زندگی می کنند هر دو از کسانی که در خارج!"

تا زمانی که رودخانه های آماده برای این کار سنت مایکل مدیر ورزشی پل Knapstein خدمت به این تیم را مربی موقت.

رفتن به طور مستقیم به مربیگری جالب تصمیم برای رودخانه ها. تعدادی از quarterbacks در نظر گرفته اند پخش مشاغل زیر بازنشستگی خود را. Peyton Manning به طور مداوم ذکر شده به عنوان ممکن است گوینده جی کاتلر اقدام به انجام آن قبل از پیوستن به میامی دلفین ها و Drew Brees خواهد شد پیوستن به گزارش ان بی سی یک بار خود حرفه ای NFL است. رودخانه ها احتمالا می تواند قرار داده اند نام خود را در آن مکالمه, اما تصمیم گرفت مربیگری بود که راه را برای رفتن.

معلوم نیست چقدر دیگر رودخانه' NFL حرفه ای ادامه خواهد داد. فصل گذشته رودخانه ها تکمیل 66 درصد از خود عبور حول 23 touchdowns در برابر 20 interceptions.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب