Peyton Manning کباب تام بردی با خنده دار بیل Belichick شوخی در 'بازی'

Peyton Manning و تام بردی به انجام یک کار بزرگ ترویج "مسابقه" با معامله خوشخو barbs به عقب و جلو و جلوتر از پی

توسط PATRIS-MUSIC در 4 خرداد 1399

Peyton Manning و تام بردی به انجام یک کار بزرگ ترویج "مسابقه" با معامله خوشخو barbs به عقب و جلو و جلوتر از پیش بینی گلف مرحله نهایی مسابقات.

روز یکشنبه هر چند منینگ ممکن است برنده سطل زباله-بحث در نبرد با بهترین کباب از همه. در طول TNT را پخش منینگ رفت که او فکر آوردن به فلوریدا به caddie.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

"آیا شما به ارمغان بیاورد الی [منینگ]? شما می توانید انجام دهید که. آیا شما به ارمغان بیاورد Nick Foles? شاید" منینگ گفت.

"که" ارزان شات" بردی پاسخ داد.

"من فکر کردم شاید بیل Belichick ... فقط به ببینید که چگونه است که نوع کار کرده اند," منینگ اضافه شده است.

سازمان دیده بان زیر:

البته منینگ است اشاره به دو quarterbacks که شکست بردی در سوپر کاسه و سر مربی بردی سمت چپ بعد از 20 سال برای پیوستن به Tampa Bay Buccaneers

منینگ همچنین انداخت سابق پرستان تنگ پایان راب Gronkowski به مخلوط نشان می دهد بردی باید او را به خود caddie فقط به عنوان او به ارمغان آورد او را به تمپا به تنگ پایان.

"Gronk می کند هر آنچه که تام می پرسد او را به انجام" منینگ گفت. "Gronk رفتن کشتی گرفتن یک سال مرخصی آمده بازی در تمپا با من بعد کدی برای من ..."

بردی شلیک با شات خود را.

"او را به انجام خیلی خوب در باران. من تحت تاثیر قرار. او بیشتر از یک گنبد کارفرمایی," بردی پکتیا میباشد.

به نظر می رسد مانند دو افسانه ای QBs در حال ساخت بهترین روز بارانی.

Peyton Manning کباب تام بردی با خنده دار بیل Belichick شوخی در 'بازی' در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب