به طور دائم غیر فعال کردن 'به روز رسانی نرم افزار اطلاع رسانی خود را در سامسونگ کهکشان — No ریشه مورد نیاز

به روز رسانی کهکشان خود را به آخرین نسخه نرم افزار اختیاری است اما شما نمی دانید که از اطلاع رسانی مداوم و آی

توسط PATRIS-MUSIC در 19 خرداد 1399

به روز رسانی کهکشان خود را به آخرین نسخه نرم افزار اختیاری است اما شما نمی دانید که از اطلاع رسانی مداوم و آیکون نوار وضعیت است که به طور مداوم یادآوری شما را به. خوشبختانه شما فقط یک برنامه به دور از پنهان کردن این eyesores بدون نیاز به به روز رسانی گوشی خود را.

برای کمتر از قیمت یک فنجان قهوه پنهان کردن مداوم اطلاعیه اجازه می دهد تا شما به راحتی پنهان کردن هر دو "به روز رسانی نرم افزار" آیکون نوار وضعیت و اطلاع رسانی. نه تنها این نرم افزار همچنین با این نسخهها کار برای دیگر ثابت هشدار مانند سیم نصب و اتصال VPN برای درهم و برهمی را تجربه کنند.

مرحله 1: نصب پنهان کردن مداوم اطلاعیه

پنهان کردن مداوم اطلاعیه ها را می توان نصب شده به طور مستقیم از فروشگاه بازی به طوری که یا سر به نرم افزار و انجام یک جستجو به عنوان شما به طور معمول و یا به سادگی شیر روی لینک زیر کلیک کنید برای رفتن به طور مستقیم به صفحه برنامه است.

تصویر Amboy Manalo/ابزار هک

مرحله 2: راه اندازی پنهان کردن مداوم اطلاعیه

بعد برنامه را باز کنید و به آن ضربه بزنید "من وجود دارد" در این موقع برای رفتن به "اطلاعیه دسترسی" صفحه در تنظیمات برنامه. از آنجا ضربه ضامن برای "مخفی کردن مداوم اطلاعیه ها" و سپس به ضربه بزنید بر روی "اجازه" در پنجره به اعطای مجوز برنامه.

تصاویر Amboy Manalo/ابزار هک

مرحله 3: مخفی کردن نرم افزار اطلاع رسانی به روز رسانی و آیکون

شما هم اکنون می توانید غیر فعال کردن "به روز رسانی نرم افزار" اطلاع رسانی و آیکون نوار وضعیت. پس از باز کردن پنهان کردن مداوم اطلاعیه ها و شیر بر روی + دکمه در گوشه پایین سمت راست شروع و به آن ضربه بزنید بر روی "به روز رسانی نرم افزار" تب در صفحه زیر.

اگر شما نمی بینید یک "به روز رسانی نرم افزار" اطلاع رسانی در اینجا آن را به دلیل وجود دارد هیچ غیر dismissible اطلاع رسانی به روز رسانی در نوار وضعیت خود را در حال حاضر. صبر کنید برای به روز رسانی بعدی برای تبدیل شدن به در دسترس است و شما می خواهید آن را ببینید.

تصاویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

یک تأییدیه سریع خواهد شد و در حال حاضر به نظر می رسد پس از ساخت انتخاب خود را پس از ضربه "پنهان" در گوشه پایین سمت راست از جعبه محاوره ای برای پایان همه چیز. پس از انجام نوار وضعیت آیکون و همراه با اطلاع رسانی برای "به روز رسانی نرم افزار" دیگر نمی خواهد به نظر می رسد بر روی دستگاه شما.

تصاویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Amboy Manalo/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن