میهن پرستان را به فراتر از Jadeveon Clowney با تازه کشف شده فضا کلاه

در کمتر از 24 ساعت کشف شد که میهن پرستان تا به حال شش بازیکن از 80 فهرست انتخاب کردن برای سال 2020 فصل با توجه

توسط PATRIS-MUSIC در 7 مرداد 1399

در کمتر از 24 ساعت کشف شد که میهن پرستان تا به حال شش بازیکن از 80 فهرست انتخاب کردن برای سال 2020 فصل با توجه به COVID-19 نگرانی.

از بهداشت و سلامتی چشم انداز هیچ کس نمی تواند آنها را سرزنش. از یک فوتبال چشم انداز میهن پرستان خواهد بود سخت و فشرده به جای آنها.

از منظر مالی هر چند میهن پرستان انجام حداقل باید وسیله ای برای ورود بازیکنان به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن جایگزین.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

با بیش از 20 میلیون دلار در کلاه فضایی - آنها وارد هفته با حدود 7 میلیون دلار در فضا - میهن پرستان باید مقدار زیادی از پول را به بازی با عنوان نیک Caserio و لایحه Belichick تامل شده. یکی قیمت بالا نام شده است که bandied در مورد به عنوان یک جا در انگلستان? لبه مدافع Jadeveon Clowney.

در حالی که حضور خود را ممکن است کمک به پر کردن جای خالی سمت چپ توسط اصلا كار هایتاور - که بیشتر از یک off-the-ball linebacker اما به احتمال زیاد خواهد شده ام که لبه بهترین مدافع روی پرستان در فهرست این فصل - به Clowney علاوه بر احساس نمی کند این نوع از حرکت Caserio و Belichick شده اند حاضر به لحاظ تاریخی.

به یاد داشته باشید آنها معامله چندلر جونز قبل از دادن به او یک فرمت. Trey گل سمت چپ از طریق آژانس. قیمت بالا عبور rushers یافت نشد راه خود را به فاکسبرو در برخی از زمان.

و با تصویب rushers خاص بازی سبک - سبک Clowney به نمایش گذاشته شده است در زمان در گذشته نیست همیشه در لیست خرید برای میهن پرستان سابق تیم اجرایی مایکل لومباردی گفت: در GM پادکست تصادفی به تازگی.

"چه Clowney خواهم به انجام? Clowney را دوست دارد برای اجرای این زمینه گفت:" لومباردی که پسر میک اخیرا اعلام شد که این تیم رسیور مربی.

"چه جدید در انگلستان آموزش دفاعی خود را به پایان می رسد ؟ هرگز به اجرا در این زمینه است. اجازه دهید فقط این را در چشم انداز. Belichick در حال رفتن به صرف یک) 12 میلیون دلار در سال برای یک بازیکن است. به طور معمول هرگز می کند که ، او فقط امضا Cam Newton به حداقل معامله است. چگونه می توانم به شما فکر می کنم کم احساس اگر او به ارمغان آورد Clowney در و او را به پرداخت 12 میلیون دلار در سال ؟ چه چیزی شما فکر می کنم کم می گویند ؟ مانند آنچه [expletive]?

"به طور جدی چه خبر است اینجا ؟ . . . به هیچ وجه این باعث می شود هیچ حس. یک) آنها هرگز پرداخت یک بازیکن به خصوص پس از آنها [نیوتن]. ب) [Belichick] می خواهد دفاعی می پردازد. بر خلاف اظهارات, که هیچ ایده چگونه برای جلوگیری از پاتریک Mahomes از نظر ساختمان خود تیم فوتبال Belichick می داند که تنها راه برای رسیدن به پاتریک Mahomes است که از طریق وسط است.

"او خواهد بود بیشتر تمایل به می گویند من ثبت نام Marcell Dareus به یک قرارداد از او خواهد بود به ثبت نام Clowney چون Marcell Dareus می تواند فشار جیب عقب. Marcell Dareus می توانید ایجاد کنید به رنگ. Clowney در حال رفتن به اجرا گذشته کارفرمایی. Clowney است نه رفتن به مجموعه ای از edge در اجرای بازی می کند. به علاوه Clowney را به عمل در روز چهارشنبه. Clowney در حال رفتن به تمرین در روز پنج شنبه. Clowney ممکن است تمرین روز جمعه است."

لومباردی پادکست پخش شده در جولای 15, خوب, قبل از هایتاور تصمیم گرفتند و قبل از میهن پرستان ساخته شده حقوق و دستمزد-کلاه دستاوردهای آنها در این هفته.

یکی می never say never با پرستان وقتی که می آید به خرید بازیکن اما روی آوردن Clowney خواهد veer از مسیر پرستان را به طور معمول گرفته شده وقتی که می آید به اضافه کردن pass-راش کمک کند.

Dareus دیمون, Harrison, Timmy Jernigan و Jarran نی همه رایگان عامل دفاعی پردازد که می تواند با ارائه پرستان افزایش در داخل خود خط دفاعی. Everson Griffen حزقیال Ansah و Jabaal Sheard در میان دفاعی به پایان می رسد هنوز هم در دسترس رایگان آژانس.

اگر میهن پرستان به دنبال برخی از linebacker عمق از طریق آژانس برخی از off-the-ball گزینه های عبارتند از نایجل برادهام Mychal Kendricks و میهن پرستان سابق Dekoda واتسون.

ما نگاهی به برخی از خانه گزینه های برای پر کردن در برای غیر قابل تعویض هایتاور در اینجا.

میهن پرستان را به فراتر از Jadeveon Clowney با تازه کشف شده کلاه فضا در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب