میهن پرستان' Cam Newton منجر به راحتی هر NFL QB در این آمار از سال 2011

Cam Newton در حال رفتن به یک پویا به New England Patriots جرم است که ما به ندرت دیده می شود بیش از 20 سال گذشت

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399

Cam Newton در حال رفتن به یک پویا به New England Patriots جرم است که ما به ندرت دیده می شود بیش از 20 سال گذشته است.

31-در سال کهنه است که ایران موافقت کرده تا به یک قرارداد یک ساله با پرستان به ارزش تا $7.5 میلیون یکی از بهترین های در حال اجرا quarterbacks NFL تا به حال دیده می شود.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

نیوتن ساخته شده است مانند یک linebacker در 6-پا-5 و 245 پوند است. او را بسیار دشوار است برای مقابله با, هم, و وجود دارد, چند آمار که برگشت از این نقطه است. یکی از آنها این است که عجله متری پس از تماس و نیوتن منجر quarterbacks در این categoy توسط یک حاشیه گسترده ای پس از او وارد لیگ در سال 2011.

در اینجا پنج, هر طرفدار فوتبال تمرکز:

نیوتن به طور متوسط 601 متری عجله دارند و 7.25 عجله touchdowns در هر فصل بیش از هشت سال است. او فقط در دو بازی فصل گذشته به دلیل آسیب.

میهن پرستان quarterbacks به ندرت فرار جیب و برداشت سود بر روی زمین در سراسر لایحه Belichick دو دهه تصدی به عنوان تیم سر مربی. درو Bledsoe و تام برادی بودند به مخالفت دفاعی هماهنگ کابوس با ورزشکاری در این زمینه باز است.

نیوتن متفاوت است. اگر سالم او است که توانایی به مجازات دفاع با بازوی خود را و است که به هماهنگ کننده توهین آمیز جاش تیم mcdaniels بسیاری از گزینه های که آن را می آید به ساخت یک بازی تهاجمی طرح در هر هفته.

ما هنوز هم نمی دانم اگر نیوتن خواهد بود حتی شروع کارفرمایی که 1 هفته از سال 2020 به طور منظم فصل رول در اطراف. او را به ضرب و شتم از جارت Stidham در میان دیگران برای این کار است. اگر نیوتن می کند تبدیل به استارت, ما می توانید ببینید یک پرستان جرم که نه تنها متفاوت است شماتیک از آنچه که ما اغلب در گذشته دیده می شود اما همچنین بسیار هیجان انگیز به تماشای.

میهن پرستان' Cam Newton منجر به راحتی هر NFL QB در این آمار از سال 2011 در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن