پاتریک Mahomes' $450m مگا قرارداد به این معناست که او نمی تواند انجام دهد 'تقریبا هر فعالیت بدنی'

پاتریک Mahomes از Kansas City Chiefs جشن پس از شکست San Francisco 49ers 31-20 در سوپر باول LIV: (2020 گتی ایما

توسط PATRIS-MUSIC در 22 تیر 1399
Patrick Mahomes of the Kansas City Chiefs celebrates after defeating San Francisco 49ers 31-20 in Super Bowl LIV: (2020 Getty Images)
پاتریک Mahomes از Kansas City Chiefs جشن پس از شکست San Francisco 49ers 31-20 در سوپر باول LIV: (2020 گتی ایماژ)

Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes نشان داده است که ورزش در خارج از فوتبال آمریکایی است که در حال حاضر محدود پس از امضای بزرگترین قرارداد در تاريخ NFL.

Mahomes امضا 10 سال مقابله با اشراف در اوایل این ماه به ارزش حدود رکورد $450m (£335.6 m) که منقضی خواهد شد در 2031.

خود معامله است $140 (£110) آسیب تضمین نمی کند ولی شامل یک تجارت بند با وجود این برنامه شامل راه های دیگر برای این ستاد به انتخاب کردن.

کارفرمایی که برنده این سال را به کاسه فوق العاده با اشراف بود و به نام NFL را MVP در هر دو 2018 و 2020 نشان داد به 610 Sports Radio آنچه او محدود است به انجام خود را تحت قرارداد جدید با توجه به New York Post.

"من هنوز هم فکر نمی کنم من مجاز به بازی بسکتبال," او گفت:. "من مطمئن هستم که بیس بال است و نه اجازه داده می شود به عنوان به خوبی. من می دانم که بسیاری از آنها" Mahomes اضافه شده است.

"آنها مانند همه چیز از جت اسکی به, من نمی دانم چه چیزی از همه چیز هستند. من خواندن بسیاری از آنها است. آن را تقریبا در هر فعالیت فیزیکی شما می توانید انجام دهید."

بازی Madden 20 پوشش ستاره گفت که به جای بازی های ورزشی دیگر او را "احتمالا چسبیده با فوتبال و بازی های ویدئویی در حال حاضر است."

24-در سال اضافه شده است که آمریکا نمی خواهد تغییر چشم انداز خود را در این ورزش خواهد شد و تنها تاثیر مثبت اجرای خود را.

"من قصد دارم در خارج وجود دارد و به همان شخص و همان ورزشکار است که من پس از یک روز. آن بوده است هرگز در مورد پول به من. آن بوده است در مورد بیرون رفتن وجود دارد و موفقیت و ساختمان میراث و انجام آن راه حق," او گفت:.

"من احساس می کنم مثل من که امنیت دانستن است که روسای این باور در من و آنها باور دارند که در دراز مدت. من می توانم بیرون رفتن وجود دارد و شخص من روشن و خاموش میشه و باید که اعتماد و اعتقاد من تمام وقت است."

صحبت پس از Mahomes خود را امضا کرد قرارداد جدید ستاد مربی اندی رید در بیانیه ای گفت که هنوز هم وجود دارد بیشتر به آمده از این تیم بازیکن ستاره.

"بهترین بخش این است که او هنوز هم در اوایل کار خود," او گفت:. "او یک رهبر طبیعی و همیشه سنگ زنی چه که در این زمینه در اتاق وزن و یا به تماشای فیلم او می خواهد بهترین باشد."

ادامه مطلب

Mahomes جنگ پشت به نام سوپر باول LIV MVPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن