پاسکال Siakam پذیرای مبارزه تبدیل شدن به شماره 1 گزینه

انتظارات همیشه رو به افزایش برای تورنتو رپتورز به جلو پاسکال Siakam.در سه فصل Siakam رفت و از حال تنزل به D-Le

توسط PATRIS-MUSIC در 14 تیر 1399

انتظارات همیشه رو به افزایش برای تورنتو رپتورز به جلو پاسکال Siakam.

در سه فصل Siakam رفت و از حال تنزل به D-League برای بلند کردن یک قهرمانی برنده ترین بهبود جایزه بازیکن امضای قرارداد حداکثر و در حال حاضر به عنوان یک All-Star نویسنده در فصل اول خود را به عنوان رفتن به پسر. رشد یک محصول بی امان آموزش و استعدادهای عجیب و غریب اما, نیز وجود دارد یک غیر طبیعی فروتنی در مورد راه Siakam روش کار خود را.

"من فقط احساس می کنم مثل این واقعا یک فصل خوب یک تجربه یادگیری برای من که قادر به خارج وجود دارد در کف دیدن چیزهای مختلف و تطبیق. فقط از سفر من و که من به عنوان یک فرد و به عنوان یک بازیکن بسکتبال که چیزی که همیشه مرا به هیجان می آورد. این کمک می کند تا من در رسیدن به ارتفاعات جدید و من هیجان زده در مورد چالش است. من آن را دوست دارم. من عاشق رفتن را از طریق مبارزات" Siakam به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این هفته.

"شما می خواهید را به نفع خود و به بهترین شما می توانید تمام زمان اما من واقعا درک درست که در خارج وجود دارد در طبقه دانستن است که من تلاش دانستن که من میخوام از دست تعداد زیادی از عکس, دانستن است که من قصد دارم به اشتباهات و همچنین دانستن که من میخوام کار واقعا سخت به اصلاح این اشتباهات به بهترین بازیکن من می بود," او گفت:.

هر اندازه Siakam تاسیس خود را به عنوان یک بازیکن برجسته در این فصل است. او شروع به پریدن کرد به ثمر رساند یکی دیگر از هفت امتیاز به 24 در هر بازی او به طور متوسط یک حرفه ای-بالا کمک می کند. بازی خود را به رشد شامل بیشتر به ثمر رساند در محیط و گسترش ظرفیت برای کار انتخاب کنید و رول. مهمتر از همه Siakam انجام این همه در حالی که پیشرو رپتورز به سوم بهترین رکورد در لیگ. وجود دارد فرصت خوبی است که Siakam خواهد شد و درآمد اول خود را همه NBA نامزدی در فصل پایان.

که می شود گفت, هنوز هم وجود دارد بیشتر پیشرفت می شود ساخته شده است. Siakam را به ثمر رساند وری سقوط خود را به عنوان زمینه-هدف در صد غوطه ور نه امتیاز نسبت به سال گذشته و گردش دو برابر شده است. او skillset گسترش یافته اما حرکت خود را فاقد برخی از لهستانی و او می تواند با استفاده از بیشتر تکرار برای سفت کردن همه چیز. نیز وجود دارد لحظه — به ویژه در برابر گرما دیگران و دیگر تیم های برتر — که در آن Siakam نمی رود به این مناسبت است. هنوز هم وجود دارد خاص مدافعان که به Siakam قابل تامل است.

آخرین چالش این است که برای Siakam برای اثبات آن در پلی آف و نه فقط به عنوان یک کیفیت گزینه دوم پشت Finals MVP در Kawhi Leonard. وجود دارد خواهد بود سخت تر تکالیف سخت کوش بازی برنامه های طراحی شده به طور خاص برای او ناراحت کننده و بیشتر دو تیم در آینده راه خود را. Siakam با نزدیک شدن به فصل به طور منظم با استفاده از این در ذهن و امیدوار است که تجربه را در خدمت او در postseason.

"من اخذ شده است توجه تمام فصل طولانی است. این چیزی است که من قطعا کار بر روی. بدیهی است که پلی آف مشخص تر هستند از نظر آماده سازی و تیم در حال رفتن به آماده برای چیزهای مختلف. من فقط میخوام آن را یک روز در یک زمان. من می دانم که این اقدامات است که درگیر هستم و چگونه تیم را معمولا گارد من, بنابراین من قطعا کار بر روی کسانی که همه چیز و آماده برای انطباق در هر وضعیت," او گفت:.

و دوباره Siakam نیست ترس به شکست است. او می داند که رشد اتفاق می افتد از طریق اشتباه. سال گذشته قهرمانی را اجرا و در معرض ضعف در بازی خود را که به اطلاع او چگونه طراحی شده آموزش خود را. در پاسخ Siakam گسترش محدوده خود در بالای زمین گذاشته پایه و اساس خود را در جوانه زدن میانی بازی. آینده در پلی آف خواهد بود فقط گام دیگری در توسعه خود را.

"این بخشی از سفر و در پایان روز, من نمی بینم آن را به عنوان دشوار است من فقط آن را به عنوان فرایند یک بازیکن کار را به بهترین است که او می تواند به طوری که بخشی از این سفر و من قبول آن را با تمام خوب و بد," او اضافه شده است.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب