علامت های پیج ونزانت با قهرمانی مبارزه با بی باک نه بلاتور MMA

علامت های پیج ونزانت با مبارزه با برهنهجنگنده سابق UFC پیج ون زانت در روز چهارشنبه هنگامی که او جوهر معامله با

توسط PATRIS-MUSIC در 22 مرداد 1399
علامت های پیج ونزانت با مبارزه با برهنه

جنگنده سابق UFC پیج ون زانت در روز چهارشنبه هنگامی که او جوهر معامله با Bare Knuckle مبارزه با قهرمانی به جای Bellator MMA ، به عنوان بسیاری از انتظار می رود ساخته شده است. اخبار اولین بار توسط ESPN گزارش شد.

او گفت که قرارداد جدید خود را با BKF یک قرارداد انحصاری چهار مبارزه است.

وان زانت در سال ۱۲۳ ۳۰۰ با شکست از طریق یک بازوبند دور اول به آماندا ریباس در UFC 251 در ابوظبی، با ختنه شد. این اولین مبارزه ون زانت در یک سال و نیم بود چون او با چندین مصدوم مواجه شده بود.

اگرچه ون زانت یکی از درخشان ترین ستاره های UFC بود که برای اولین بار وارد هشت ضلعی شد، و سه بار اول ش را برد، او تنها یک رکورد ۲-۴ را در شش مسابقه پایانی تصدی خود مدیریت کرد.

وَن زانت با حرکت به BKFC هنرهای رزمی ترکیبی را برای تمرکز بر بوکس خود که شامل حرکت به تیم برتر آمریکا در فلوریدا است، پیش ید. او امیدوار است به مبارزه برای BKFC به محض نوامبر.

وان زانت به ای اس پی ان گفت: «قرارداد شگفت انگیزی بود، فرصتی شگفت انگیز. "همچنین احساس می کنم که این حرکت به عقب برای من نیست. این یک حرکت جانبی به یک فرصت جدید، چالش جدید، یک ورزش با نام تجاری جدید است. من واقعا شور و شوق با نام تجاری جدید برای آن و به خصوص برای قابل توجه به طور کلی جرقه.

و در بالاي اون، احساس مي کنم که هنوز اين ننگ رو توي MMA دارم که من فقط يه چهره زيبا هستم، و چه راهي براي اثبات اينکه آدمهايي هستم که اصلا ً خودم رو نمي بينم

ون زانت اما اصرار دارد که لزوماً یک حرکت دائمی به دور از MMA انجام نداده است.

وان زانت گفت: «نمی دانم که با MMA تمام شده ام. "من لحظه ای می دانم که هستم. من هنوز هم اشتیاق زیادی برای MMA، و من فقط به تازگی به فلوریدا به آموزش با تیم برتر آمریکا. بدیهی است که آنها یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی MMA در جهان است. در حال حاضر، تمرکز من تنها بوکس است، اما در چند سال من می توانم به MMA برگردم و یا من فقط می تواند ساخت آنقدر انجام این بوکس بی سر و پا برهنه که من هیچ چیز دیگری انجام نمی دهند."

رونده > اتمام تاوله شان اومالی حذفی از ادی واینلند (UFC 252 مبارزه آزاد)

https://www.instagram.com/p/CDzNrMtHURd/tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب