هکرها ستاره راجرز: هرگز در مورد سرود یا پرچم

آرون راجرز گفت: "هرگز در مورد یک سرود یا پرچم" را به عنوان Green Bay Packers ستاره به نام برای همبستگی و تغییر

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

آرون راجرز گفت: "هرگز در مورد یک سرود یا پرچم" را به عنوان Green Bay Packers ستاره به نام برای همبستگی و تغییر به درگیری میان جورج فلوید مرگ است.

فلوید – یک آفریقایی-آمریکایی ها – درگذشت در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فیلم برداری شده بود زانو در گردن او در طول بازداشت در هفته گذشته.

تظاهرات خشونت آمیز شکسته در سراسر ایالات متحده فلوید پس از مرگ که در طی آن او فیلم برداری شده بود گریه کردن برای کمک به او به عنوان دستبند و دوخته شده به زمین است.

این وضعیت تبدیل شده و توجه به khezri و زانو را در طول سرود ملی در سال 2016 در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری که به New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees هنوز تایید نمی کند از یک بیانیه که موجب واکنش در روز چهارشنبه.

هکرها و همتای سوپر باول XLV قهرمان راجرز با استفاده از رسانه های اجتماعی برای صحبت کردن بازیکنان NFL اعتراض.

"چند سال پیش ما انتقاد برای قفل کردن اسلحه در همبستگی قبل از بازی" دو بار MVP نوشت: در Instagram ارسال یک عکس از خود را قفل اسلحه با هم تیمی قبل از بازی.

"این شده است هرگز در مورد یک سرود یا یک پرچم. نه پس از آن. نه در حال حاضر. گوش دادن با قلب باز بیایید خودمان آموزش و پس از آن نوبت به کلمه و فکر به عمل #wakeupamerica #itstimeforchange #loveoverfear #همبستگی #libertyandjusticeforall #تمام."

در اواسط هفته Saints ستاره Brees خشم خود تیم و مایکل توماس و دیگر ورزشکاران پس از مصرف به جرم به زانو زدن در مقابل پرچم ایالات متحده آمریکا در طول سرود.

"من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما" Brees گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد بازیکنان زانو در مصاحبه با یاهو مالی.

"اجازه دهید من فقط به آنچه من می بینم و یا آنچه که من احساس می کنم زمانی که سرود ملی و زمانی که من نگاه به پرچم ایالات متحده است.

"من تصور من دو پدربزرگ که مبارزه را برای این کشور در طول جنگ جهانی دوم در ارتش و در دریایی Corp. هر دو خطر جان خود را برای محافظت از کشور ما و سعی کنید به کشور ما و این جهان به مکانی بهتر. بنابراین هر بار که من ایستاده با دست من بر قلب من به دنبال که در آن پرچم و خواندن سرود ملی این چیزی است که من فکر می کنم در مورد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب