مانند تهمت بن کارسون فقط نمی توانید آن را

برای khezri و دیگر بازیکنان NFL اعتراض به نژادپرستی نظاممند هر بازی است که برای اولین بار پایین و یک هزار متری

توسط PATRIS-MUSIC در 19 خرداد 1399

برای khezri و دیگر بازیکنان NFL اعتراض به نژادپرستی نظاممند هر بازی است که برای اولین بار پایین و یک هزار متری برای رفتن.

شب جمعه NFL در گذشته اذعان کرد و آن اشتباه در تلاش برای به سکوت Kaepernick و دیگر معترضان (هر چند قابل توجه و بدون ذکر Kaepernick نام). صبح روز یکشنبه بن کارسون وزیر مسکن و شهرسازی بار دیگر مماشات کردن, پیر "معترض است unpatriotic" خط با وجود این واقعیت است که آن را افشا و خنثی شده است نابود شده و اخراج توسط هر کسی که توجه شده.

زبان به سی ان ان "وضعیت اتحادیه" کارسون تکرار جمهور تهمت اعلامیه که اعتراضات بی احترامی به پرچم آمریکا ارائه شده اما آنچه به نظر می رسد به یک آشتی جویانه حرکت به سمت میانه:

"من احساس شخصی است که اگر این بازیکنان بودند به بیرون می آیند و می گویند" ما عشق ما را ملت ما میهن پرستان ما عشق ما پرچم ما یاد کسانی که جان ما را به آزادی اما ما اعتراض برخی از خشونت است که رخ داده است و به همین دلیل ما در حال انجام این "من فکر می کنم آن خواهد مشکل را حل کند" کارسون گفت. "و من پیشنهاد می کنم که آنها انجام این کار است."

HUD Ben Carson, seen here in a March 2020 White House briefing, offered a protest suggestion to Colin Kaepernick. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)
هود بن کارسون در اینجا دیده می شود در ماه مارس سال 2020 کاخ سفید توجیهی ارائه شده اعتراض پیشنهاد به khezri. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

سطحی خواندن این خط باعث می شود آن را به نظر می رسد معقول و منطقی به اندازه کافی همه ما عاشق کشور ما مناسب است ؟ اما حفاری کمی عمیق تر. دو مشکل وجود دارد در اینجا:

1. حق اعتراض ندارد مشروط بر برخی از اعلامیه میهن پرستی. آن ذاتی به عنوان یک آمریکایی است. در واقع — با توجه به چگونه ملت ما در واقع به وجود آمد — وجود دارد یک مقدار خط قوی تر از استدلال است که نگه می دارد که در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی است که اکثر آمریکایی عمل می کنند که شما می توانید انجام دهید. دوست داشتن چیزی و می خواهند آن را به طور بهتر نیست مفاهیم متقابلا منحصر به فرد.

2 از همه مهمتر: حتی اگر آن است که هنوز در نقطه از, اعتراض Kaepernick و همکاران خود را همه در حال حاضر در اعلام عشق خود را برای امریکا و احترام برای سربازان. بسیاری از بار. فقط یک مثال: ماه سپتامبر سال 2016 زمانی که Kaepernick بود در سان فرانسیسکو پیش فصل بازی در برابر آن-San Diego Chargers. او ایستاده بود برای "God Bless America" و سپس زانو زد برای سرود و توضیح استدلال خود را بعد از بازی.

"رسانه ها در این نقاشی به عنوان من ضد آمریکایی-ضد-مردان-و-زنان و نظامی که چنین نیست و در همه," Kaepernick گفت: آن روز. "من می دانم که مردان و زنان از ارتش بیرون بروید و فدا کردن زندگی خود قرار داده و خود را در راه آسیب است برای آزادی بیان و آزادی در این کشور و آزادی را به یک صندلی و یا یک زانو بنابراین من بیشترین احترام را برای آنها. من فکر می کنم آنچه که من بود از متن گرفته شده و چرخید یک راه متفاوت است."

بعد او حتی بیشتر موجز و مستقیم: "یک بار دیگر من نه ضد آمریکایی است. من عاشق امریکا است."

دیگر بازیکنان بعد تکرار Kaepernick پیام که مهمترین آنها در سال 2017 زمانی که تیم در طول لیگ به زانو در پاسخ به رئیس جمهور تهمت انتقاد Kaepernick:

"ما از آنها بدم میاید که مردم در حال رفتن به آن را ببینید که ما اصلا احترام نظامی مردان و زنان هستند که شجاع تر از ما که رفتن و قرار دادن زندگی خود را در خط" انگلستان Devin McCourty گفت: "اما ما فقط می خواستم برای ارسال یک پیام وحدت و با هم بودن و نه به این بی احترامی است."

Julius Peppers پس از کارولینای ارائه یک پیام مشابه:

"من می خواهم به یک چیز روشن" فلفل گفت. "این بود که در مورد بی احترامی نظامی بی احترامی به پرچم پلیس اولین پاسخ دهندگان هیچ کدام از آن."

Seattle Seahawks ساخته شده بیانیه ای را به عنوان یک تیم کامل:

"ما نمی خواهد برای ایستادن بی عدالتی گرفتار شده است که مردم از رنگ در این کشور کردند." "از عشق برای کشور ما و به افتخار فداکاری های ساخته شده از طرف ما ما متحد به مخالفت با کسانی که ما را انکار ابتدایی ترین آزادی."

و در و در. در حال حاضر نزدیک به سه سال بعد Drew Brees دامن زد "ضد پرچم" اعتراضات روز چهارشنبه و پس از آن تلاش برای خاموش شدن آنها جمعه.

"این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن نبوده است" Brees نوشت: در یک Instagram بیانیه. "ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است. ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & زندان اصلاحات است."

مدت کوتاهی پس از آن, NFL بیرون آمد خود را با بیانیه نماینده خود را قبل از موضع و پاک و دور از هر گونه واقع بینانه مشاجره که اعتراضات در مورد پرچم و یا نظامی است.

"ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم" Goodell گفت: شب جمعه. "ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه بازیکنان به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند."

آن را به معنای واقعی کلمه نمی تواند هر واضح تر از آن است.

در پایان هر چند Carson نقل قول مثال دیگر از goalposts در ادامه به حرکت می کند. حتی اگر Kaepernick شد به قول کارسون کلمه است که نمی خواهد "مشکل را حل کند." او می رسم گرما از منتقدان برای راه او گفت: آن لباس میپوشید در حالی که او صحبت کرد و راه خود را مو یا بیان خود را نگاه کرد.

Kaepernick اعتراض همچنان ادامه دارد فقط در حال حاضر او برخی از متحدان قدرتمند و گفت که آنها در کنار او.

______

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید با راهنمایی ها و ایده های داستان در jay.busbee@yahoo.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب