هکرها QB راجرز اذعان می کند عشق می تواند همه چیز را تغییر دهید

لس آنجلس (AFP) - سوپر باول-برنده تماس گیرنده سیگنال Aaron Rodgers بستری جمعه او Green Bay ساخته کارفرمایی اردن

توسط PATRIS-MUSIC در 26 اردیبهشت 1399

لس آنجلس (AFP) - سوپر باول-برنده تماس گیرنده سیگنال Aaron Rodgers بستری جمعه او Green Bay ساخته کارفرمایی اردن عشق یک دور اول پیش نویس انتخاب یک حرکت است که می تواند در خنثی کردن خود امید خود را به پایان NFL حرفه ای در یک هکرها ،

"به طور کلی واکنش در ابتدا تعجب مانند بسیاری از مردم" راجرز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در نظرات به عشق انتخاب شده است.

"رفتن به می گویند من هیجان زده بود با این انتخاب لزوما" راجرز اضافه شده است. "اما من می دانم این سازمان است نه تفکر فقط در مورد در حال حاضر, اما آینده و احترام من است."

راجرز led هکرها به یک سوپر باول پیروزی پس از فصل 2010.

در فصل گذشته دو بار NFL با ارزش ترین بازیکن هدایت Green Bay در عرض یک پیروزی در سوپر باول برای سومین بار در شش فصل بوده اما هکرها کاهش یافت و به San Francisco 49ers در NFC عنوان بازی.

"بدیهی است که آنها فکر می کردند که (عشق) بود و مانند یک استعداد بزرگ است که آنها نیاز به رفتن به بالا و او را" راجرز گفت: Green Bay مدیران که معامله را تا چهار نقطه به عشق 26th به طور کلی. "این چیزی است که کسانی که بچه ها به کنار هم قرار دادن یک فهرست برای حال و آینده نیز هست."

راجرز گفت که او به دنبال به جلو به کار با عشق, فقط به عنوان او با دیگر بازگشت به بالا quarterbacks که آمده اند و رفته اند در طول تصدی خود.

"او بپرسید برای دریافت پیش نویس توسط هکرها" راجرز گفت. "او فقط در مورد فرصت است."

اما در این 36 سال راجرز اذعان کرد که حضور عشق در خلیج سبز می تواند به کاهش شانس خود را از ماندن با این تیم به 40s.

"من صادقانه تمایل به شروع و پایان با همان سازمان ممکن است یک واقعیت است."

در این میان اما راجرز متمرکز پیشرو هکرها به یک فصل مملو از عدم قطعیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او شده است شرکت در تیم زوم جلسات و همچنین آموزش در خود دارد و معتقد است هم تیمی های خود تاسیس و جدید خواهد بود به خوبی آماده شده که محدودیت ها با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس در حال کاسته و تیم ها می توانید با هم به طور معمول.

"احتمالا نه رفتن به آسمان-انتظارات بالا برای ما مانند سال گذشته" او گفت:. "در همان زمان من فکر می کنم ما در حال رفتن به در مخلوط است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن