'اوزیل چوب ناعادلانه است توانایی او دیوانه است!' – آرسنال ستاره دفاع سابق تیم گیلمور

Mesut Ozil دریافت ناعادلانه مقدار "چوب" برای کسی که با "دیوانه" توانایی می گوید: سابق آرسنال تیمی چارلی گیلمور

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

Mesut Ozil دریافت ناعادلانه مقدار "چوب" برای کسی که با "دیوانه" توانایی می گوید: سابق آرسنال تیمی چارلی گیلمور با جام جهانی برنده در نظر گرفته می شود "باور نکردنی بازیکن".

به عنوان یک چالاک بازیساز آلمانی هافبک همیشه تقسیم كرد.

با وجود مباهات بازی-تغییر توانایی و استعداد خود را ilk بعید است که اجرای خود را به روی زمین و ارائه های زیادی را به خود مربوطه علت بدون توپ.

آنها انتخاب شده و به انجام کار کثیف اما بیشتر خواستار است از آنها در زمان مشکل.

آرسنال شده اند نیاز به الهام از جایی سراسر اوزیل هم در فوتبال به زبان انگلیسی, با سوال اغلب خواسته از اینکه 31 سال تحویل اغلب به اندازه کافی.

او شده است قادر به کسب یک قرارداد پر سود و کمک به سه جام حذفی پیروزی, اما بسیاری از باقی می ماند ديپلمات.

انتقاد و خروج بحث شده است موجب به طور منظم به عنوان یک نتیجه اما گیلمور است ژولیده که چرا اوزیل تبدیل به چنین هدف آسان است.

آرسنال آکادمی فارغ التحصیل که سه سال را صرف کار با سابق رئال مادرید, ستارگان قبل از رفتن به نورویچ در سال 2019 گفت: این Gooner: "توانایی Mesut Ozil است دیوانه است. او می بیند عبور می کند که دیگران فقط نمی تواند و نمی بینم. او زیاد است.

"من همیشه در مورد خواسته تلاش خود را, و من نمی دانم چرا Mesut می شود خیلی می چسبد.

"من فکر می کنم فوتبال را در راه شما در مورد این بازی و آن را در حال حاضر بیشتر در مورد سمت فیزیکی سرعت و قدرت. شما نمی بینید که در کنار او, اما او از لحاظ فنی عالی.

"او تشکیل شده بر روی توپ و بازی شما در سرعت خود را. او فقط باور نکردنی بازیکن است و او نیز راه او نقش فعال در این زمینه فقط بسیار خونسرد و آرام است."

اوزیل گرفته شده در 254 حضور برای آرسنال در طول هفت سال در ورزشگاه امارات با 44 و اهداف بی شماری کمک به دولت کمک شود.

گیلمور که جایگزین آلمان در هنگام ارشد خود را تعظیم برای توپچی ها در لیگ اروپا برخورد با Vorskla Poltava در نوامبر سال 2018 به وضوح معتقد است که بازگشت است به اندازه کافی به اوزیل مستحق بیشتر اعتبار نسبت به او در حال حاضر دریافت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب