باز کردن دوربین آی فون خود را به حالت عمودی در هر زمان

هر آی فون اپل در حال حاضر به فروش می رساند, از جمله با نام تجاری جدید آی فون SE, کشتی با حالت عمودی تزریق DSL

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

هر آی فون اپل در حال حاضر به فروش می رساند, از جمله با نام تجاری جدید آی فون SE, کشتی با حالت عمودی تزریق DSLR-like عمق اثر را در برنامه دوربین. در صورتی که حالت عکسبرداری استفاده می کنید بیشتر از هر آن ممکن است احساس خسته کننده نیاز به سوئیچ به "پرتره" از "عکس" هر بار که شما برای باز کردن برنامه. اما شما می توانید تعمیر آن وجود دارد چند راه های مختلفی برای رفتن در مورد آن.

اولین گزینه این است که ساده ترین و شما می توانید همچنان به استفاده از "عکس" به عنوان پیش فرض حالت دوربین در هنگام باز کردن این برنامه تا به طور معمول. به پرش مستقیم به بوکه-مانند تیراندازی فقط طولانی را فشار دهید آیکون دوربین در صفحه اصلی و سپس یا شیر یا اسلاید-به-و-انتشار "نگاهی به پرتره" و یا "گرفتن پرتره عکاسی از خود."

حال اگر شما تمایل به می خواهید به استفاده از حالت عمودی از روی صفحه نمایش قفل میانبر است که کمک خواهد کرد اما چیزی که خواهد. به تنظیمات بروید –> دوربین –> حفظ تنظیمات و مطمئن شوید که دوربین در حالت" فعال است. این ضامن خود را می گوید برنامه دوربین برای باز کردن به گذشته-استفاده از حالت به جای همیشه متخلف به "Photo." بنابراین اگر شما شلیک بیشتر پرتره و حالت عکس آن را باز حق را به آن صورتی که آنچه شما با استفاده از آخرین.

و این ترفند برای کار به طور منظم هر دو پرتره و عکاسی از پرتره عکس.

بدون "دوربین در حالت" فعال پرتره حالت هنوز هم می تواند استفاده از حق دور اگر برنامه باز شد که حالت عکسبرداری کمتر از 30 ثانیه قبل — حتی اگر شما نیروی-بسته نرم افزار. اما پس از 30 ثانیه آن را به عقب به طور پیش فرض "عکس" حالت مگر اینکه شما در حفظ حالت عکسبرداری و حتی app switcher مهم نیست.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب