یک گام NFL می توانید برای جلوگیری از سوء استفاده از فرهنگ

تقریبا دو سال پیش در پی NFL را اعتراض به آزار و اذیت و تبعیض علیه آن Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون مستق

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

تقریبا دو سال پیش در پی NFL را اعتراض به آزار و اذیت و تبعیض علیه آن Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون مستقل محقق Mary Jo سفید ارائه کمیسر راجر Goodell با مجموعه ای از توصیه ها برای کمک به ریشه کن کردن محل کار مورد استفاده قرار گیرد ، لایه لایه داخل آنها سفید هدف یک ابزار است که ریچاردسون شاغل به خرید سکوت و سپر فاسد فرهنگ از لیگ و عموم مردم است.

عدم افشای توافق نامه.

این یکی از کثیف کمی ابزار عمومی شد بسیار آشنا با طول #MeToo عصر گرفتن در معرض چند بار در داستان مفصل سوء استفاده در هالیوود, شرکت های بزرگ امریکا, سیاست, و آن را به عنوان معلوم شد داخل NFL را Panthers. این یک واقعیت است که سفید گذاشته برهنه در یک گزارش به Goodell که در آن او املای چگونه ریچاردسون تا به حال پرداخت پول برای به دست آوردن عدم افشای توافق و پنهان این معاملات از لیگ. در این روند ریچاردسون محافظ خود رفتار از NFL شخصی انجام سیاست.

در پی این واقعیت سفید ساخته شده است یک پیشنهاد به لیگ یک تماس را به ایجاد "[a] خاص منع استفاده از عدم افشای توافق برای محدود کردن گزارش از پتانسیل نقض و یا همکاری در لیگ تحقیقات تحت شخصی انجام سیاست."

پختند پایین سفید گفت Goodell که NFL باید محدود کردن دامنه NDAs برای پنهان کردن موارد نقض حقوق بشر. او به نظر می رسد به جلو کوتاه از ممنوعیت به جای نشان می دهد چیزی بیشتر ظریف اجازه می دهد تیم به ادامه محرمانه شهرک اما قرار دادن franchises به موقعیت داشتن به گزارش NDAs به لیگ برتر و همچنین رایگان طرفین درگیر به فاش کردن اطلاعات داخل یک NFL بررسی است.

بر روی پاشنه از توصیه Goodell گفت: این امر می تواند فرستاده شده به NFL را انجام کمیته قبل از شروع فصل 2018. آنچه اتفاق افتاد پس از آن نامشخص است چرا که لیگ هنوز به فاش کردن آنچه عمل شد و به تصویب رسید با توجه NDAs و تیم NFL در پی Carolina ظروف سرباز یا مسافر.

Jerry Richardson, pictured here in 2016, sold his ownership of the Panthers shortly after Sports Illustrated published a report alleging incidents of sexual harassment and racism by Richardson. (AP Photo/Mike McCarn)
جری ریچاردسون تصویر اینجا در سال 2016 به فروش می رسد مالکیت خود را از Panthers مدت کوتاهی پس از ورزش مصور منتشر شده یک گزارش ادعا حوادث آزار و اذیت جنسی و نژاد پرستی توسط ریچاردسون. (AP Photo/مایک McCarn)

واشنگتن Panthers پیچیده در 3 رسوایی

همه این مربوط است در حال حاضر زمانی که جذب واشنگتن پست داستان جزئیات آزار و اذیت جنسی ادعاهای 15 جداگانه زنان در داخل واشنگتن حق رای دادن — از جمله این واقعیت است که چند زنان به رسانه ها گفت که خروجی آنها نمی تواند صحبت می کنند و علنا به دلیل عدم افشای توافق نامه. حق رای دادن کاهش یافته و به آزادی زنان از خود NDAs به صحبت های عمومی با توجه به روزنامه.

یاهو ورزشی دو بار درخواست اطلاعات در سفید توصیه و چه NFL در نهایت آیا با آن و یک لیگ سخنگوی موفق به پاسخ به هر دو پیام است. همانطور که از شنبه, چند, ارشد, مدیران در franchises گفته اند Yahoo Sports است که آنها را بدست تغییر در ارشاد در لیگ استفاده از NDAs پس از سفید تحقیق در ژوئن 2018. که نشان می دهد NFL ساخته شده بدون هیچ تغییری با NDAs یا که تیم نشده است و بطور گسترده در ساخت در سطح ارشد و کارکنان آگاه از شخصی جدید-رفتار سیاست قانون.

هر کدام از این ممکن است یک مشکل واقعیت باقی می ماند: پس از سال 2018 دو NFL franchises در ادامه به استفاده از NDAs در برخی از مد به پنهان کردن آزار و اذیت جنسی ادعا می کند در داخل سازمان است. در Panthers' مورد استفاده از این ابزار برای پنهان رز تمام راه را به این تیم صاحب. در واشنگتن مورد دامنه NDAs نیست به طور کامل شناخته شده است چرا که ما نمی — و ممکن است هرگز دیگر مستقل لیگ تحقیقات به تکیه. که مربوط به یک لیگ که دیدم این همان واشنگتن حق دفن یک گفته لزج cheerleading تقویم شلیک رسوایی در سال 2018 یک حادثه بود که هم تا حدی پنهان توسط موافقت نامه های محرمانه cheerleaders را امضا کرد که در ابتدا رفتن به محل کار برای این تیم است.

Washington owner Daniel Snyder hired an investigator to examine alleged sexual harassment claims that came to light after a Washington Post story. (Photo by Rich Graessle/Icon Sportswire via Getty Images)
واشنگتن صاحب دانیل اسنایدر استخدام یک محقق به بررسی اتهام آزار و اذیت جنسی ادعا می کند که به نور آمد پس از یک همشهری داستان. (عکس از غنی Graessle/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

چرا NFL باید بررسی NDA سیاست

اگر همه از این نیست که به تمرکز در حال حاضر اجازه دهید به جلو و قرار دادن نقطه خوب در آن است.

دو بار پس از سال 2018 NFL تا به حال داستان بوجود می آیند در مورد عجیب و غریب "فرهنگ" در داخل از franchises به پایان رسید که با اتهامات محل کار آزار و اذیت یا تبعیض. دو بار عدم افشای توافق ظاهر به عنوان یک شکل از خفقان اطلاعات از بودن به مردم — و احتمالا لیگ در هر دو مورد. و دو بار برخی از فرم های خارجی بررسی خواهد شد انجام شده در مورد لیگ برابر ریچاردسون و پلنگ در سال 2018 و در حال حاضر در کاوشگر واشنگتن خواهد شد راه اندازی به خود (با هنوز هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا لیگ انجام خواهد شد تحقیقات خود را).

وقتی NFL است که نظارت بر 32 میلیارد دلار شرکت با داشتن دو نفر از آنها به اجرا جدی آزار و اذیت یا تبعیض مشکلات بزرگ نیست. هنگامی که هر دو از کسانی که شرکت های رسیده از همان ابزار برای obfuscate خود را شکسته و فرهنگ است که این مشکل حتی بزرگتر. به خصوص زمانی که دو سال پیش یک محقق مستقل به نام که به سوال.

در عین حال در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد تیم NFL و عدم افشای توافق دوباره. و مبادا کسی فراموش, ما همچنین می تواند جلو khezri ظروف سرباز یا مسافر به این نیز توجه به این که لیگ دفتر خود پا به عدم افشای توافق در حل و فصل است که شکایت برای همیشه له دیجیتال اطلاعات و رسوبات و حق رای صاحبان و مدیران قرار گرفت که در این مورد است.

گرفته شده در یک محدوده وسیع تری را نگاه بزرگ برای لیگ. به خصوص در دورانی که آزار و اذیت و تبعیض ادعای معنی تر از همیشه در شرکت های بزرگ امریکا است. و بخصوص برای NFL که تیم هواپیماهای بدون سرنشین و در مورد حق داشتن فرهنگ در داخل ساختمان.

اگر NFL می خواهد برای متقاعد کردن عموم مردم است که آن را انجام کارهای درست و در نظر گرفتن تغییر آب و هوا به طور جدی آن را احتمالا بهترین برای انجام دور با راه حل های حقوقی به سکوت صدای هنگامی که چیزی می رود وری. اگر لیگ فکر می کند مهم است به حل و فصل دعاوی با پول است که آن حق — به خصوص اگر این نارضایتی می تواند در نهایت منجر به دادخواهی. اما به کارگیری غیر آشکار در یک مد که پنهان یک مشکل (و طبیعت اجازه می دهد تا مشکلی برای ادامه یا بدتر) است كه به تایید. و می رود که برای هر دو NFL تیم ها و لیگ دفتر که نظارت بر آنها.

با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در کارولینای و آنچه گفته اتفاق افتاده در واشنگتن وجود دارد شکی نیست که پنهان کردن این مشکلات کمک کرد تیم های جلوگیری از خجالت و محافظت NFL را به عنوان به خوبی. و قرار می دهد که Goodell و بقیه NFL درون بوی سکوت همکاران با بچه ها مانند ریچاردسون و فرهنگ مانند واشنگتن است.

دو سال پیش Mary Jo سفید توصیه می شود NFL گام به دور است که, و یا حداقل آن را روشن است که این لیگ که قرار بود به تحمل بودن در تاریکی نگه داشته زمانی که franchises پا بر روی طرف اشتباه از اخلاق یا اخلاق. دو سال بعد از آن زمان برای NFL به رفتن بیشتر است.

منع باشگاه صاحبان و فرانچایز' افسران از استقرار عدم افشای شهرک که دیکته سکوت از قربانیان است. ایجاد یک قانون است که همه موافقت نامه ها — آیا رانده محرمانه و غیر disparagement یا غیر-همکاری — در فایل با لیگ ، در صورتی که پیمان شفافیت شکسته است در سطوح ارشد یک تیم وقتی که می آید به آزار و اذیت یا تبعیض دستور تحقیقات خارجی که عمومی می شود. و نتیجه تحقیق که زمینه را برای سلب حق رای دادن مالک از یک تیم است.

تا NFL می کند این از آن خواهد شد یک بخش از فرهنگ که مشکلات همچنان وجود دارد داخل آن — و نه ناظر و داور از آنها.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن