Oklahoma State را Chuba هوبارد خواسته تغییر می گوید او نمی خواهد انجام هر کاری با OSU پس از مایک Gundy می پوشد OAN پیراهن

Oklahoma State سر مربی مایک Gundy اجرا می شود بر روی زمینه قبل از NCAA college football بازی مقابل کانزاس در S

توسط PATRIS-MUSIC در 26 خرداد 1399
Oklahoma State head coach Mike Gundy runs onto the field before an NCAA college football game against Kansas in Stillwater, Okla., Saturday, Nov. 16, 2019. (AP Photo/Sue Ogrocki)
Oklahoma State سر مربی مایک Gundy اجرا می شود بر روی زمینه قبل از NCAA college football بازی مقابل کانزاس در Stillwater, Okla., شنبه, نوامبر. 16, 2019. (AP Photo/سو Ogrocki)

Oklahoma State در حال اجرا پشت Chuba هوبارد خوشحال است با مایک Gundy خود سر مربی.

اوایل روز دوشنبه یک عکس منتشر شده در توییتر نشان Gundy با پوشیدن یک تی شرت با یک آمریکایی, اخبار, لوگو بر روی آن. OAN شناخته شده است برای هل دادن راست تئوری های توطئه و unabashedly حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هوبارد که در حال آمدن است خاموش 2000-حیاط عجله فصل اما تصمیم به بازگشت به Oklahoma State به جای ترک برای NFL ابراز نارضایتی خود را با مربی خود در توییتر و گفت که او نمی خواهد انجام "هر چیزی با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند."

یکی دیگر از Oklahoma State, بازیکن, همه کنفرانس linebacker آمین Ogbongbemiga گفت: او می ایستد با هوبارد. عدالت تپه سابق ایالتی اوکلاهما در حال اجرا است که در حال حاضر نقش Baltimore Ravens همچنین پشتیبانی هوبارد و گفت: OSU نیاز به "تغییر عمده." بسیاری دیگر به دنبال کت و شلوار.

عکس از Gundy ارسال شده در 10 ژوئن در Facebook صفحه Steve Barnes, راهنمای ماهیگیری در دریاچه تکسوما یک مخزن در تگزاس و اوکلاهما مرز.

داوطلبانه در پردیس تمرینات برای Oklahoma State بازیکنان فوتبال تعیین شد به سر در روز دوشنبه

Gundy قبلا گفته او از طرفداران OAN

Gundy قبلا گفته او از طرفداران OAN در ماه آوریل طی یک 20 دقیقه ای بیانیه افتتاحیه تلفنی با خبرنگاران. در که تلفنی Gundy با انتقاد از رسانه های جریان اصلی به صورت منفی بودن در مورد کوروناویروس و گفت: پوشش از OAN بود "طراوت" از آنجا که آن را "بی طرفانه."

"پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود دارد بدون نظر. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق" Gundy گفت.

در طول که تلفنی Gundy گفت: او می خواست خود را از بازیکنان و مربیان و برگشت در محوطه دانشگاه توسط مه 1 به ظاهر در سرپیچی از دستورالعمل های محلی مقامات پزشکی. او گفت: او می خواست بازیکنان را برای بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است چرا که آنها سالم هستند و قادر به مبارزه با ویروس.

Gundy همچنین گفت: بازیکنان در بازگشت به فوتبال کمک می کند "اجرا درآمد از طریق ایالت اوکلاهما."

Oklahoma State, پس از نقل قول از Gundy را تلفنی ساخته شده دور با انتشار بیانیه ای گفت: "پایبندی به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی" و "نه سازش سلامت و تندرستی" از آن جامعه دانشگاه. Gundy بعد از آن عذرخواهی کرد.

کالج, فوتبال, بازیکنان, صحبت کردن در سراسر کشور

هوبارد آخرین کالج بازیکن فوتبال به صحبت کردن و جلب توجه به مسائل داخل خود برنامه.

در آیووا ده ها تن از بازیکنان سابق صحبت کردن در مورد نابرابری نژادی در برنامه ناگهانی که منجر به مدرسه فراق راه دیرین با قدرت مربی کریس دویل بود که متهم ساخت اظهارات نژادپرستانه نسبت به بازیکنان در گذشته است. به طور گسترده تر و فراتر از مسائل با دویل, سیاه بازیکنان در آیووا گفت: آنها یافت می شود آن را سخت به خود را هنگامی که در داخل تیم فوتبال تاسیسات. گالری برچسب ها: هوکر در حال حاضر در حال بازی در NFL برای تنسی تیتان گفت: این احساس "را به عنوان اگر راه شما بزرگ شده بود راه اشتباه و یا قابل قبول نیست" و این که "شما خواهد بود در نظر گرفته است و این امر تاثیر زمان بازی."

"برای بسیاری از بچه ها این فقط ثابت اضطراب و فشار به کسی که واقعا برای یک بازی آنها را دوست دارم که تحت تاثیر مدرسه و بازی" هوکر گفت.

در دانشگاه ایالتی فلوریدا, star دفاعی lineman ماروین ویلسون به نام سر مربی جدید مایک Norvell. Norvell گفت: یک خبرنگار که او "رفت و به عقب و جلو به صورت جداگانه با هر بازیکن" در میان ناآرامی های اجتماعی که به دنبال مرگ جورج فلوید. ویلسون در پاسخ گفت که "نمی افتد."

ویلسون گفت: FSU بازیکنان "یک تولید متن که ارسال شد به همه" و که "هیچ یک در یک بحث بین ما و مربی است."

"این یک دروغ است و من و هم تیمی های من به عنوان یک کل خشمگین هستند و ما نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی" ویلسون گفت: در یک صدای جیر جیر.

بعد ایالتی فلوریدا تا به حال یک تیم نشست و ویلسون پس از آن گفت: این تیم بود که "در حال حرکت رو به جلو است." Norvell پس از آن منتشر شد بیانیه ای گفت او متاسفم برای او انتخاب کلمه و افتخار ویلسون برای صحبت کردن.

"ماروین درست است این یک اشتباه بود به استفاده از کلمه '،' به خصوص در این زمان, کلمات مهم هستند و من متاسفم" Norvell بیانیه خوانده شده در بخش. "یک بار دیگر من به خاطر فرصتی که به من داده شده بود به صحبت می کنند به تیم ما بیشتر در عمق به عنوان یک نتیجه از ماروین در حال حاضر به بیان احساسات خود را."

در تگزاس چندین ورزشکاران خواسته مدیران به تغییر نام برخی از ساختمان ها در سراسر محوطه دانشگاه, اضافه, سیاه, ورزشی, تاریخچه نمایشگاه به مدرسه ورزشی سالن از شهرت و برای UT برای پیدا کردن یک آهنگ جدید برای ورزشکاران به آواز خواندن در محل "چشم تگزاس است."

در پردیس نامه ارسال در دوشنبه تگزاس رییس جمهور موقت جی Hartzell اعلام این خبر گفت: آغاز برنامه ریزی گفتگو با دانش آموزان" از جمله ورزشکاران و گفت: این مدرسه را "ایجاد یک طرح در این تابستان" به آدرس مسائل مربوط به نژادپرستی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن