از تمام پیام های ران ریورا از زمان آشکار تشخیص سرطان دریافت کرد، ایستادگی الکسی اسمیت از

ران ریورا کمتر از ۲۴ ساعت پیش تشخیص سرطان خود را فاش کرد و در حال حاضر پیام های بی شماری دریافت کرده است. مربی

توسط PATRIS-MUSIC در 1 شهریور 1399

ران ریورا کمتر از ۲۴ ساعت پیش تشخیص سرطان خود را فاش کرد و در حال حاضر پیام های بی شماری دریافت کرده است. مربیان اطراف لیگ نیز از طرف ریورا بیرون می آیند.

از همه آن توسعه ، با این حال ، نشان می دهد یک نفر از حمایت می ایستد. ریورا در مصاحبه روز جمعه خود با جولی دونالدسون شناسایی کرد که آن متون متعلق به چه کسی هستند.

او گفت: "برخی از آنهایی که واقعا باحال وجود دارد،" او گفت. "اما يکي که واقعا ً ازش قدرداني کردم از طرف الكس اسميت بود"

ریورا در حالی که با دونالدسون صحبت می کرد سرسخت بود که با نگرش مثبت به این نبرد نزدیک خواهد شد که این یک چیز است که سرطان نمی تواند از او بگیرد. در اسمیت کسی را می بیند که دقیقاً این کار را انجام می دهد در حالی که از آسیب بدنام پایش بهبود می یابد.

ریورا گفت: «من به الکسی پیامک دادم و به او گفتم: «ببین، با مردی مثل تو، من قدرت پیدا می کنم» ریورا گفت. "و من واقعا اينکارو ميکنم. يه مرد جوون که چيزي که ازش رد شده رو پشت سر ميبينه و ميخواد برات آرزوي بهترين ها رو داشته باشه؟ آسان است برای پیدا کردن قدرت در یک مرد مانند آن است."

بین سرمربی و یکی از خط حمله خود را، تیم فوتبال واشنگتن در حال حاضر ویژگی های دو بچه که به عنوان الهام بخش به تن و تن از مردم خدمت می کنند. به نظر می رسد که آنها به عنوان الهام بخش به یکدیگر نیز خدمت می کنند.

بیشتر واشنگتن اخبار فوتبال

  • "با تشکر از همه شما": ریورا قدردانی پشتیبانی
  • واکنش: جامعه NFL در ریورا
  • طرح ریورا: در اینجا چیزی است که او فکر می کند

از تمام پیام های ران ریورا از زمان آشکار تشخیص سرطان دریافت کرد، ایستادگی الکسی اسمیت در اصل در ان بی سی ورزشی واشنگتن ظاهر شد

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن