نه در Facebook? در اینجا 4 'Avatar' جایگزین برای ایجاد خود را دیجیتال انیمه

با آواتار Facebook شخصی برچسب برای استفاده از آن اجتماعی و پیام رسانی, سیستم عامل, کسانی که در Facebook و یا

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399

با آواتار Facebook شخصی برچسب برای استفاده از آن اجتماعی و پیام رسانی, سیستم عامل, کسانی که در Facebook و یا در غیر این صورت ریخته شبکه های اجتماعی ممکن است احساس از سمت چپ.

هر چه دلایل خود را برای دوری می گزیدند Facebook ممکن است راههای دیگری وجود دارد که هر کدام با آن سبک متمایز برای تولید یک کارتون مثل خودتان برای اضافه کردن سرگرم کننده در واکنش به پست های خود را و چت.

برنامه 1: Bitmoji توسط اسنپ چت

با دستیابی به Bitstrips سازندگان از Bitmoji در سال 2016 Snapchat کمک پسند عامه کل مفهوم شخصی از emoji. با توجه به آن بوده است بسیار طولانی Bitmoji ارائه می دهد طیف وسیع تری از گزینه های سفارشی سازی در مقایسه با نماد سه سبک های هنری مختلف (هر چند Bitmoji لوکس می شود من رای) و یک کتابخانه گسترده ای از برچسب ها برای استفاده در داخل و خارج از اسنپ چت.

با استفاده از Bitmoji نیاز به یک برنامه مستقل است, اما آن را نمی نیاز به یک حساب اسنپ چت. اما اسنپ چت ارائه می دهد ویژگی های اضافی با Bitmojis از جمله علیرضا اثرات 3D Friendmojis و روزانه Bitmoji داستان برای تفریح خود را. شما همچنین می توانید دسترسی Bitmojis به سرعت از طریق ادغام با Gboard و سامسونگ با صفحه کلید.

شروع به کار با Bitmojis با این راهنمای دستی در ایجاد خود را Bitmoji. شما همچنین می توانید ایجاد یک Bitmoji از یک عکاسی از خود! سپس شما می توانید شیرجه رفتن بیشتر به Bitmojis با ایجاد 3D Friendmojis.

برنامه 2: Memoji توسط اپل

پس از راه اندازی Animojis با آیفون X اپل اضافه شده Memojis با معرفی آن از ARKit 2.0 و این شرکت همچنان به اضافه کردن گزینه های سفارشی سازی جدید در طول زمان است. اپل همچنین برجسته Animojis و Memojis برجسته در آن تلاش های بازاریابی و حتی شامگاه کوتاه Animoji کارائوکه پدیده است.

در حالی که طعم و اولویت همیشه ذهنی Memojis مسلما به دنبال بهترین آواتار های جایگزین از هنر یک نظر. حرکت نزولی این است که شما تنها قادر خواهد بود به استفاده از Memojis با آی فون یا آی پد در حالی که Bitmoji است سیستم عامل میکرد. Memoji نیز کمتر دشنه گزینه های در مقایسه با Bitmoji. اما در اپل و iPads با TrueDepth دوربین, شما می توانید ضبط فیلم که در آن Animojis و Memojis کپی حالات چهره خود را و شما همچنین می توانید با استفاده از Animojis و Memojis در Facetime تماس.

دنبال راهنمای زیر را برای شروع و ایجاد خود را Memoji.

برنامه 3: AR Emoji توسط سامسونگ

سامسونگ unabashedly کپی Animojis با علیرضا Emojis در کنار آن راه اندازی کهکشان سری S9 اما preempted Memojis در همان زمان. علیرضا Emoji خود را تجزیه و تحلیل شباهت به تولید مجازی تفسیر و در دسترس هستند از طریق دوربین و صفحه کلید است.

مانند Memojis AR Emojis در حال منحصر به فرد برای دستگاه های سامسونگ و همچنین می توانید تقلید حالات چهره خود را از طریق دوربین جلو با همین محدود مجموعه ای از واکنش برچسب. اما علیرضا Emoji فاقد جذابیت Memojis یا حتی مرسوم طنز Bitmojis. اما, اگر شما در, سامسونگ, اردوگاه, علیرضا Emoji خود را به طور پیش فرض گزینه اگر شما می خواهید به رقص با یکی که شما به ارمغان آورد.

اگر شما از یک دستگاه سامسونگ لطفا این راهنمای خود را برای ایجاد علیرضا شکلک:

برنامه 4: Gboard

علاوه بر حمایت از Bitmoji, Gboard (یک بار به عنوان شناخته شده گوگل صفحه کلید) خود را ساخته شده در ابزار برای ایجاد شخصی برچسب و emojis به نام مینی کامپیوترها. Gboard با استفاده از خود را جلوی دوربین به طور خودکار ایجاد فرایند است که شما می توانید ریز لحن. سه مینی سبک های در دسترس هستند یعنی Emoji توسط گوگل, شیرین توسط هنرمندان هلن Tseng و شانون ممکن است و جسورانه توسط هنرمند Lamar آبرامز.

مقایسه Gboard ارائه می دهد کمتر از برچسب Bitmoji اما بیش از Memoji یا AR Emoji اما آن را باید در تاریخ و یا تصویری زنگ ها و سوت از رقبای خود. اگر شما همیشه می خواستم به یک شکلک, شکلک کوچک و سبک است که نزدیک به پین.

بنابراین اگر دستگاه خود را از اپل یا سامسونگ و شما در حال حاضر با استفاده از Gboard سعی کنید از ایجاد خود را برچسب و emojis با این راهنما:

هر یک از این گزینه ها به شما می دهد توانایی برای قرار دادن دیجیتال خود را مثل هر کجا که شما لطفا...به جز Facebook به عنوان نرم افزار به راحتی بلوک های هر یک از این خدمات از قرار دادن تصاویر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن