طناب دار موجود در غرفه بابا والاس در آلاباما مسابقه نسکار

آلاباما علا. (AP) -- نسکار گفت: اواخر یکشنبه که طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا والاس در مسابقه نسکار در آلاب

توسط PATRIS-MUSIC در 2 تیر 1399

آلاباما علا. (AP) -- نسکار گفت: اواخر یکشنبه که طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا والاس در مسابقه نسکار در آلاباما.

والاس تنها تمام وقت, سیاه, راننده نسکار نخبگان جام سری. دو هفته پیش او با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آهنگ های خود و خواص.

نسکار گفت: آن را راه اندازی کرده است تحقیقات فوری به طناب دار. این سری می گوید آن را "خشم" و گفت: وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار.

در توییتر والاس گفت: "این عمل نفرت از نژاد پرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و جریان مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است."

"به من گفت:" من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما," او نوشت. "

من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.

این شکستن به روز رسانی اخبار. AP قبلی داستان زیر است

آن را هزینه $40 به آلاباما Superspeedway اگر شما یکی از 5000 نفر برای خرید بلیط و زندگی در 150 مایل نسکار اصلی.

اما برای رسیدن به صندلی در ردیف 26A صندلی 12W شما برای اولین بار به احتمال زیاد تصویب ده ها تن از مردم در خارج از مسیر را با افتخار نمایش مؤتلفه پرچم, برخی پرواز آنها را از کامیون وانت.

نگاه کردن و شما ممکن است نقطه هواپیما کشیدن یک بنر جنوبی نماد در حال حاضر از ممنوع بودن نمایش داده شده در داخل نژاد آهنگ با کلمات "پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار"

این مؤتلفه پرچم که یک بار پرواز آشکارا در اطراف زمین زیر کشت و می ایستد هنوز هم برای فروش در سراسر خیابان. نسکار نشده افشا چگونه آن را اداره کند طرفداران پرواز پرچم.

با اکثر طرفداران مجاز به مسابقه نسکار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آن را کانون توجه قرار دادن در مؤتلفه پرچم ممنوعیت. وجود ندارد هیچ گزارش فوری چگونه بسیاری از, اگر هر پرچم ضبط می شد و یا گرفته شده را در محل.

نسکار دو هفته پیش گفت: این امر ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن آهنگ ها و سالن های زیر تماس از بابا والاس سری فقط تمام وقت, سیاه, راننده در جام سری. ممنوعیت آزمایش شد هفته گذشته در یک مسیر در نزدیکی میامی که در آن 1000 عضو نظامی با حضور در این مسابقه است. آخر این هفته دیده می شد به عنوان یک چالش بسیار بزرگتر در قلب جنوب با تا 5 ، 000 طرفداران مجاز و تعداد نسبتا کمی از RVs پاک به اردوگاه نزدیک است.

ممنوعیت جلب رسمی تظاهرات روز شنبه و یکشنبه به طور یکسان با ماشین ها و کامیون وانت رانندگی در امتداد جاده ها در نزدیکی پرواز پرچم و راهپیمایی های گذشته ورود به superspeedway همراه با هواپیما.

نسکار نیست اذعان هواپیما و یا بنر خود هر چند اجرایی استیو o'donnell توییتی یک تصویر سیاه و سفید دست تکان دادن: "شما نمی دیدن یک عکس از یک jackass پرواز پرچم در طول مسیر اینجا...اما شما این را ببینید...امیدوارم که هر کس لذت می برد در این مسابقه امروز است."

رپ Ice Cube حتی توییتی در مورد این هواپیما گفت: "(Expletive) او نسکار شما طرفداران جدید در این خانواده است."

مسابقه عقب رانده شد به بعد از ظهر دوشنبه به دلیل بارش شدید باران و رعد و برق. اما قبل از باران آمد در آن صحنه دراماتیک خروج از آلاباما هنجار شده است.

"این عجیب و غریب است. این وهم آور" گفت: David Radvansky, 32, از حومه آتلانتا آورده است که همسر و پسر 3 و 6.

Radvansky که شروع به آمدن به آلاباما در 1990s زمانی که پدرش اتومبیل های پارک شده در مسابقه تحسین نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

"من فکر نمی کنم وجود دارد یک محل برای آن در نسکار به صداقت با شما" 32 ساله گفت. "نیست که بنشینم و با همه خوب اوله پسران, اما آن است که آنچه در آن است."

طرفداران تا به حال از طریق غربالگری و پوشیدن ماسک برای دریافت در این مسابقه هر چند چند شد راه رفتن در اطراف در داخل و بدون آنها ، اما خطوط به نظر می رسید به جریان به سرعت و خورشید درخشان تا حدود یک ساعت قبل از مسابقه هنگامی که باران و رعد و برق آغاز شده است.

حمام و سرویس بهداشتی بود فلش کارگردانی کاربران که راه را برای ورود و یا خروج و مسئولین صف راه برگزاری علائم ترغیب آنها به "لطفا پوشیدن ماسک."

به طور مستقیم در سراسر از مسیر اد Sugg کالا چادر پرواز مؤتلفه پرچم های برجسته در یک نمایش در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال 2020 آگهی ها و پرچم آمریکا.

"آنها خیلی خوب انجام می دهند گفت:" هلن, آلاباما, ساکن شده است فروش مجموعه ای از اجناس در مسابقات نسکار برای 21 سال است. "مردم ناامید هستند که نسکار گرفته است که موضع. آن بوده است در اطراف تا زمانی که همه ما شده اند. من فکر نمی کنم کسی واقعا آن را متصل به هر نوع از نژادپرستی و یا هر چیزی. آن را فقط در جنوب چیز. آن شفاف است. این فقط یک میراث چیز است."

دیرین مسابقه فن Faron ایلام در ضمن نبود هیجان زده توسط فن محدودیت و بیشتر حداقل جو است.

"این ain't مسابقه گفت: ایلام 50 ساله از Cottondale, Alabama. "این است که هیچ چیز مانند آن استفاده می شود. شما استفاده می شود به می آیند تا در اینجا و سرگرم کننده را به تمام سوغات و کامیون ها و همه چیز.

"تو دو جبهه در حال حاضر. که همه شما کردم و اگر شما را دوست ندارند که در آن شما نمی توانید هر چیزی است."

سپس دوباره آن را به ارائه عنصر کلیدی برای طرفداران از همه چیز از مسیر خاک به کشیدن مسابقه.

"فقط هر چیزی را با سرعت" ایلام گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب