هیچ یک از بازی فوتبال کالج در پاییز'

شایع بدبینی در مورد امکان بازی فوتبال کالج در پاییز سال 2020 است spiraled به تقديرگرايي.یک نفس عمیق بکشید و شر

توسط PATRIS-MUSIC در 23 تیر 1399

شایع بدبینی در مورد امکان بازی فوتبال کالج در پاییز سال 2020 است spiraled به تقديرگرايي.

یک نفس عمیق بکشید و شروع به دریافت راحت با این ایده وجود دارد عملا هیچ شانسی برای بازی فوتبال کالج در هر فرم قابل تشخیص در این پاییز. شروع به موجب این تصور که بعد از زمان ما دیدن یک بازی فوتبال کالج می تواند در بیش از 13 ماه به عنوان ورزش باقی مانده بعید است بیشتر از همه مهم ورزشی به اجرای موفق بازگشت. در نظر بگیرید در هر صورت ظاهر از فوتبال کالج قبل از هفته صفر از 2021 به عنوان یک پاداش یک غیر محتمل هدیه ای از خدایان فوتبال.

با MLS مبارزه در یک قرار, حباب, MLB مقامات botching تست بخشی از آن بازگشت و میزان افزایش بدبینی در مورد چشم انداز یک NFL فصل تنها یک معجزه پزشکی می توانید صرفه جویی در کالج فوتبال این سقوط.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

"در حال حاضر من نمی بینم یک مسیر در محیط فعلی به ما چگونه بازی گفت:" قدرت پنج مدیر ورزشی. "من اعتماد به نفس ما را به آنچه که همه ما فکر می کنم به صورت عادی اما ممکن است یک سال قبل از آن اتفاق می افتد."

در اینجا حقیقت بی رحمانه در مورد چگونه فوتبال کالج رهبران با نزدیک شدن فوتبال این سقوط: تمامیت خود را به بازگشت به طرح بود که بر اساس امید است. امیدوارم که COVID-19 خواهد برود. امید است که دانشگاه را نمی توان در یک ظرف پتری برای ویروس. امیدوارم که آنها می تواند به شکل یک راه برای بازی ورزش تماس در یک زمان اجباری اجتماعی فاصله. امیدوارم که برای یک واکسن برای نگه داشتن بازیکنان سالم و صندلی کامل.

یک استراتژی از امید نیست بیشتر از یک استراتژی و یک و نیم دوجین مربیان و مقامات گفته ورزشی یاهو این آخر هفته که امید است که مغلوب. آن را بیش از همه در ذهن بسیاری از مربیان و مدیران ورزشی به عنوان ورزش را نگه دارید هل دادن به عقب به زمان خرید تا اجتناب ناپذیر اتفاق می افتد.

"در نهایت هیچ کس در حال بازی فوتبال در پاییز گفت:" بالا رتبه بندی دانشگاه, رسمی. "این فقط یک ماده از چگونه آن را گستراند. همانطور که به زودی به یکی از 'استقلال پنج یا قدرت پنج همایش ها باعث می شود یک تصمیم که رفتن برای پایان دادن به آن است."

It doesn't appear there will be college football in the fall. (AP Photo/Gerald Herbert)
آن را به نظر نمی رسد وجود خواهد داشت فوتبال کالج در پاییز. (AP Photo/جرالد هربرت)

با بیش از 70,000 مثبت coronavirus آزمون در ایالات متحده تنظیم یک روز رکورد آخر این هفته شیوع بیماری در محیط های دانشگاهی در سراسر کشور و موج در موارد در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا مسیر بازی کالج فوتبال با خیال راحت است که به سادگی قابل دفاع است.

کالج فوتبال باقی مانده است چهار-touchdown underdog تشکر به فرد دانشگاه علمی مورد نیاز و عدم توانایی در گرفتن 13,000 FBS بازیکنان و قرار دادن آنها در یک حباب. اگر NBA توانایی بازی در یک حباب است که گزارش هزینه 150 میلیون دلار است که به عنوان شکننده شانس فوتبال کالج در حال بازی در برخی از فرم قابل تشخیص در پاییز شبیه به تلاش برای نگه داشتن یک شمع روشن در حالی که راه رفتن 10 مایل در یک طوفان.

جالب ترین توسعه در تماس آخر این هفته بود شایع چشم انداز مثبت از بدبینی در NFL محافل در مورد فصل به عنوان وجود دارد در حال افزایش موانع برای که لیگ به بازی فوتبال در این پاییز.

یکی از بالا رتبه بندی تیم NFL رسمی اشاره کرد که بازیکنان با تضمین پول خواهد بود بدهکار کل حقوق اگر یکی به طور منظم فصل بازی بازی های برگزار شده: "NFL است که خم جهنم در بازی اما من فقط نمی دانند که چگونه آن کار می کند قابلیت های عاقلانه و بر اساس خطرات بهداشتی و ساختار مالی. آن را سخت به ببینید که چگونه از آن همه اتفاق می افتد."

بهترین راه نگاه کردن به Pac-12 و ده گیری نیست از طریق خود "بهداشت و ایمنی" صحبت کردن امتیاز. آنها به عنوان بهترین اجتناب ناپذیر زمانی که مراحل گشوده خواهد شد.

  • وضعیت موجود (SEC بزرگ 12 و ACC در اینجا.)

  • کنفرانس بازی با توانایی برای به تاخیر انداختن (ده بزرگ و Pac-12 که به زودی شرکت.)

  • بهار (این است به دست آوردن مکالمات اما مخالفان باقی می ماند.)

  • لغو (بیشتر مردم در حال صحبت کردن در مورد این از طرفداران می خواهم به دانستن است.)

اینها اصول اساسی چه می تواند اتفاق می افتد به ناامیدی برای برخی از نوع از تلویزیون موجودی اجازه خواهد داد که خلاقیت.

"آنچه که من آموخته اند این است که آن را همه یا هیچ" گفت: تلویزیون اجرایی است. "آن خواهید بود فشار پشت فشار به عقب و شاید بازی چهار یا شش بازی در اواخر پاییز. پس شاید تصمیم به دوباره برای یکی دیگر از شش در بهار. وجود دارد یک دسته کامل از امکانات در این طیف از یک فصل در. مردم فکر می کنم آن را یک باینری یا وضعیت. بیشتر از همیشه به خاطر پول درگیر آنها در حال رفتن به انجام هر کاری که آنها احتمالا می تواند در 10 بازی فوتبال بین در حال حاضر و بعدی سپتامبر. که آنچه در آن آمده است."

Pac-12 و ده رفتن به کنفرانس-مدل تنها در جریان است به احتمال زیاد یاد می شود در ماه های آینده مثل روز در ماه مارس زمانی که NCAA اعلام می شد و هیچ طرفداران در مسابقات NCAA. این یک داستان بزرگ برای یک روز را به عنوان پس از آن اخبار چرخه tornadoed ،

مربیان کالج گیر کرده جایی بین سر در گم و برافروخته. آنها برای ایجاد انگیزه در کارکنان و حقه بازی بی سابقه تدارکات به بازیکنان خود را به پردیس با خیال راحت باقی می ماند و COVID-19 رایگان. در عین حال آنها را از آن دانستن که آنها در حال آماده سازی برای یک فصل است که اتفاق می افتد نیست.

"من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من فکر می کنم این فصل در حال لغو است, نتیجه گیری," قدرت پنج مربی گفته یاهو ورزشی در روز یکشنبه.

این نگرانی در میان مربیان همان باقی می ماند: آیا ما واقعا به خاطر هل دادن به جلو با فصل و صبر کنید تا زمانی که وجود دارد یک بازیکن متصل به ونتیلاتور در بخش ICU و باید که تبدیل به ورزشی رودی Gobert خاموش شدن لحظه ؟ خوشبختانه تا کنون – از کلمسون به تگزاس به کارولینای شمالی در میان کسانی که ما می دانیم در مورد – شده اند وجود دارد هیچ بستری شدن در بیمارستان شناخته شده در میان کالج, بازیکنان فوتبال که تست کردم مثبت است. اما مربیان باقی می ماند نگران آن است که بازیکنان با شرایط از پیش موجود مانند سلول داس صفت می تواند در افزایش خطر است.

"من انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من می شنوم مدیران و گفت که سلامت و ایمنی دانشجو-ورزشکاران است که اولین و مهمترین" گفت: قدرت پنج مربی. "نه. اگر آن را به شما را در حال حاضر punted فصل است."

آینده استراتژی برای 12 ثانیه و ACC به نظر می رسد در نهایت به دنبال بزرگ ده و در ثانیه نگه دارید هل دادن همه چیز به عقب تا زمانی که یک راه برای بازی در دسترس است. یکی دیگر از قدرت پنج مربی اشاره کرد که در حالی که دائما به تأخیر انداختن یک فصل است که یک استراتژی خوب در یک کنفرانس اتاق boardroom, آن را سخت تر به واقعیت است.

"مفهوم از به تأخیر انداختن آن و یا هل دادن همه چیز به عقب باعث می شود حس کامل از کنفرانس اتاق نظر" مربی گفت. "با این حال برای مربیان برای حفظ یک گروه از 100 به 130 مردان جوان بین 18 تا 22 سال متمرکز و نه قربانی به رذیلت عادی کالج کودکان و نوجوانان است که در برخی از راه های غیر واقعی است. ما شانس را به نگه داشتن ما گروه گروه سالم سخت تر می شود با گذشت زمان آسان تر نمی."

مکالمات اتفاق می افتد در مربیگری فضای مورد آنچه اتفاق می افتد به بازیکنان با بازی در پاییز. وجود دارد هنوز هم برخی از قالب یک کمپ تابستانی? خواهد شد و مدارس و نگه داشتن بازیکنان در دانشگاه ؟ در حال بازیکنان امن تر در محوطه دانشگاه از در خانه ؟

در بخش ورزشی مکالمات گرم شده تا در مورد راه هایی برای کشف کردن که چگونه برای غلبه بر ده ها میلیون زیان های پولی که همراه هیچ فصل فوتبال. یک قدرت پنج میلادی حدود 60 میلیون دلار در درآمد از دست رفته خواهد بود امن و تعداد بالای 20 ورزشی بخش. یکی دیگر از کالج رسمی تخمین زده است که حداقل 80 درصد از درآمد نمی رسند.

یک صنعت منبع و خلاصه آن این است: "به عنوان رئیس جمهور و تبلیغات در حال آمدن به مقابله با این واقعیت است که فوتبال ممکن است به این بازی سقوط آنها در حال فکر کردن سخت تر در مورد نحوه پر کردن شکاف اقتصادی بدون decimating ورزشی خود را در بخش. بسته به دانشگاه و دولت قوانین برای برخی از, آن می تواند انجام شود از طریق وام و یا به طور مستقیم به مدرسه و یا از طریق کنفرانس. بیشتر وجود دارد بحث و گفتگو در قطعه مالی به این بازی می رسد قطعه دیمر."

مالی فرضی است که برای بخش ورزشی. به عنوان یکی از برجسته مدیر ورزشی است و دست هایش را در ظاهر خودسرانه کاهش بودجه و کاهش حقوق و دستمزد است که مدارس را اعلام کرد. "چیزی که خیلی عجیب و غریب به من است مدارس برش بودجه 7 درصد و 5 درصد" مدیر ورزشی گفت. "آنچه در جهان شما زندگی می کنند ؟ فراموش نکنید که آیا شما از دست دادن تمام فوتبال خود را درآمد. حتی اگر شما به پایین به هشت بازی شما در حال گرفتن دور با 7 درصد بودجه را کاهش دهد."

در حالی که در کالج فوتبال یک صنعت چند میلیارد دلاری در آموزش عالی است که چند تریلیون دلار میباشد. یکی دیگر از قدرت پنج مربی خلاصه تا مسئولیت خود را به مدرسه گفت که این تیم قادر به بازگشت به دانشگاه و عمل به این دانشگاه امید آن می تواند به جلو و یک بازگشت از دانش آموزان است.

"مدرسه ما باز است" مربی گفت. "آنها در حال بسته شدن. ما در حال آماده سازی و کمک به دانشگاه ما و کل ما روان از نظر, 'شما می توانید انجام این کار.' من آن را بیشتر از نه فقط فوتبال اما به کالج ها و دانشگاه ها یک فرصت برای دیدن اگر آنها می توانند در اب راه رفتن را از طریق این. آن را بیش از فقط فوتبال است. می تواند یک دانشگاه باز کنید و سعی کنید و کار را از طریق این؟"

بهار گزینه هنوز از حمایت, اما آن را تنها می توان پس از هر گزینه ای برای بازی در پاییز خسته شده است. این گزینه ها رو به کاهش هستند روز به روز به عنوان استراتژی امیدواریم که تعریف فوتبال کالج را برنامه ریزی برای فصل قابل پیش بینی در حال سقوط از هم جدا. امیدوارم که رایگان است و مقامات در حال گرفتن آنچه آنها پرداخت می شود.

"این چیزی است که شروع به حل و فصل برای ما" گفت: یک مقام ارشد در قدرت پنج مدرسه. "ما شده است صحبت کردن در مورد این که یک سال مشکل است. من مطمئن هستم که این یک سال مشکل دیگر. به نظر من این بیشتر به احتمال زیاد ما در این وضعیت همان زمان در سال آینده از ما بازی فوتبال کالج در پاییز."

 بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب