'هیچ زانو': مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید انتقاد از تظاهرات در آمریکا سرود

توسط امی Tenneryنیویورک (رویترز) - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه lobbed barbs در معترضان که

توسط PATRIS-MUSIC در 17 خرداد 1399

توسط امی Tennery

نیویورک (رویترز) - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه lobbed barbs در معترضان که زانو زدن در طول سرود ملی پس از NFL quarterback Drew Brees عذرخواهی برای سخنان او در مورد عمل.

Brees گفت: در این هفته او را "هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم" با اشاره به احتمال بازیکنان زانو را در "پرچم پرستاره" در آینده NFL season. Brees عذرخواهی شنبه گفت: کلمات خود را "فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است."

به زانو مطرح نکردم NFL quarterback khezri تبدیل به نماد مبارزه برای عدالت نژادی در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه که Brees "باید گرفته موضع اصلی خود را."

"ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. "دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا - هیچ زانو!"

به زانو مطرح شده است دیده می شود در تظاهرات در شهرهای سراسر این کشور در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

Brees' اظهارات اولیه خشم ورزشکاران که در اعتراض به همترازسازی اعتراض با بی احترامی به پرچم آمریکا.

پرستاران نیواورلئان بازیکن در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن شب جمعه در طولانی پست های رسانه های اجتماعی که در آن او گفت: "ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را دور."

"ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & زندان اصلاحات" Brees نوشت: در Instagram.

Kaepernick نکردم این حرکت در سال 2016 ظاهر می شود در NFL حاشیه اول نشسته و بعد زانو طول مرسوم قبل از بازی پخش ایالات متحده سرود ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک منتقد اعتراض و در سال 2017, معاون رئیس جمهور مایک پنس راه می رفت از یک بازی NFL زمانی که برخی از بازیکنان به زانو در حاشیه در طول سرود.

(گزارش شده توسط Amy Tennery; ویرایش توسط لسلی آدلر)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن