NHL به نژاد پرستی مشکل; چرا آن ستاره سکوت ؟

Akim Aliu دقیق نژادپرستی او رو در NHL در یک قطعه برای بازیکنان تریبون. (عکس توسط جری توماس/NHLI از طریق گتی ای

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399
Akim Aliu detailed the racism he faced in the NHL in a piece for the Players Tribune. (Photo by Gerry Thomas/NHLI via Getty Images)
Akim Aliu دقیق نژادپرستی او رو در NHL در یک قطعه برای بازیکنان تریبون. (عکس توسط جری توماس/NHLI از طریق گتی ایماژ)

بیایید rip گروه کمک کردن از بالا: سکوت سفید NHL بازیکنان وقتی که می آید به نژادپرستی خود را همکار, سیاه, بازیکنان هاکی در ادامه به تحمل است پر سر و صدا.

روز سه شنبه یک قطعه قدرتمند نوشته شده توسط سابق NHL بازیکن Akim Aliu نوشته شده بود به بازیکنان تریبون و در آن Aliu جزئیات بیشتر از سوء استفاده نژادپرستانه او تحمل از دوران کودکی به عنوان او را دنبال خود NHL رویا. Aliu می خواهد برای دیدن تغییر در هاکی را "هاکی برای همه" بیش از یک عبارت نورد برای یک زن و شوهر از هفته در هر سال است.

Aliu را می گویند نیست اما به منظور برای این اتفاق و سفید و بازیکنان را مجبور به قدم برداشتن و صحبت کردن.

من صحبت کردن در به سیاه بازیکنان در اینجا. آنها می دانند که چه نژاد پرستی است; آنها را تجربه کرده ام آن را. آن را شغل خود را به آن را تعمیر. به تنهایی نیست به هر حال.

هیچ تنها با یک گزارش 43 بازیکنان از رنگ در لیگ بیش از 700 آنها نمی تواند ایجاد تغییر توسط خود. و دوباره آن را نمی کنند.

در شش پلاس ماه پس از Aliu نشان داد در توییتر که در آن مربی لایحه پطرس به کارگردانی N-word او بارها و بارها در سال 2009 بیش از Aliu سلیقه در موسیقی او نیست واز بسیاری از حمایت از کسانی که در این ورزش است. ما سخت و فشرده برای پیدا کردن هر یک از NHL ستاره ها که رفته اند در ضبط آیا با خبرنگاران و یا در رسانه های اجتماعی به محکوم کردن نژادپرستی در هاکی.

آن را برای عدم تلاش حداقل توسط برخی از رسانه های عضو است. سلیم Valji کانادایی ورزشی نویسنده توییتی در روز چهارشنبه که به او رسیده به کمتر از شش بازیکن از جمله ستاره های بزرگ کانر McDavid و سیدنی کرازبی به سوال در مورد مسابقه و رد شده است در هر زمان.

روز چهارشنبه بعد از ظهر دالاس defenseman Stephen جانز به نقل از Aliu را صدای جیر جیر و نوشت: "ما باید بیشتر به عنوان یک هاکی جامعه" و بعد از آناهایم دروازه بان رایان میلر توییتی لینک به Aliu داستان و نوشت: "من امیدوارم که همه ما می توانید گوش دادن و شرکت کنندگان فعال در تغییر است که مورد نیاز است."

نوار کم است اما این به آن معنی دار بود برای دیدن دو بازیکنان فعلی اذعان به این مشکل است. جانز و میلر نمی تواند تنها آنهایی که.

Aliu نوشت که او را ملاقات کرد با NHL کمیسر گری Bettman به بحث فراگیر است و بحث خود را در حال انجام است. در هیئت مدیره از فرماندار در نشست ماه دسامبر گذشته Bettman گزارش پرده برداری از جدید لیگ سیاست ها و برنامه های آموزشی از جمله اجباری مشاوره در نژادپرستی و قلدری برای NHL پرسنل. او همچنین گفت: وجود خواهد داشت یک ناشناس خط تلفن برای گزارش حوادث.

لیگ نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در Aliu داستان به چاپ و نشر.

NFL نیز دست و پنجه نرم کردن با مسائل نژاد

NFL دارای معایب خاص خود شاهد اخیر پیشنهاد که تیم ممکن است بیشتر تمایل به استخدام یک اقلیت سر مربی یا مدیر کل اگر آنها رشوه با بهبود سوم دور پیش نویس انتخاب — اما در سال های اخیر برخی از سفید بازیکنان را به شدت در حمایت از سیاه و سفید خود را به هم تیمی های و بی عدالتی آمریکایی های سیاه و سفید چهره است.

بدون شک وجود دارد باید بیشتر از آنها مایل به انجام این کار, اما به تازگی بازنشسته تصویب حمله کننده کریس و کارفرمایی جاش McCown اند آوازی متحدان در مبارزه برای عدالت نژادی. در اوایل این ماه Tampa Bay کارفرمایی تام بردی امضا و نام خود را به نامه های نوشته شده توسط NFL بازیکنان ائتلاف درخواست federal Department of Justice برای باز کردن یک تحقیق به قتل Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه هل دهنده بود که گفته دنبال کشته شدن یک پدر و پسر.

بردی نبود تنها مرد سفید برای امضای نامه اما خود را انجام داد و حتی وزن بیشتری به این ائتلاف را تلاش.

که در آن است که در NHL? اعطا اکثریت بردی هم تیمی بیش از 20 سال در NFL طور نیست که در همه مورد برای بازیکنان هاکی. اما این که آیا او تا به حال 1,000 سیاه هم تیمی و یا یک باید مهم نیست.

چرا باید Aliu رنج می برد در سکوت برای سال ؟ چرا او را به تحمل سوء استفاده کلامی و نه فقط از نادان طرفداران اما فیزیکی و کلامی سوء استفاده از حداقل یکی از هم تیمی استیو Downie? چرا آن Aliu که پرداخت قیمت پس از در نظر گرفتن بخشی در یک متوحش کننده, شیرین کاری و مبارزه با به عقب زمانی که Downie شکست هفت دندان خود را در صورت با زبان مانند او بودن "دشوار" به معنی او هرگز به طور کامل زندگی خود را NHL ، چرا باید پیترز که به وضوح متعصب بود باید تا به حال بسیار نوسان بیش از کار خود را?

این که آیا آن را از مربیان و تجهیزات مدیران یا تیمی یا طرفداران, چرا باید سیاه و بازیکنان در هر سطح از هاکی را به رنج می برند به تنهایی ؟

تیم در تقریبا در هر سطح استرس اخوان و یا خانواده است. خانواده یک چیز روزمره. خانواده خوب و بد و هل دادن از طریق بار دشوار و ساخت هر یک از دیگری بهتر نیست چشم پوشی در بهترین زمانی که یک عضو است که هدفمند و با در نظر گرفتن بخشی در هدف قرار دادن در بدترین حالت.

ماه گذشته نیویورک رنجرز چشم انداز K'Andre میلر در یک زوم چت با طرفداران و بارها و بارها به نام N-کلمه توسط یک کاربر قبل از چت تعطیل شد. آنچه بیشتر خودنمایی بود که نه تنها آن را رنجرز چهار ساعت به ایجاد یک بیانیه محکوم کردن زبان, آنها حتی نشان دادن حمایت برای میلر در دو جمله.

رنجرز گفت: آنها "فوق العاده وحشت زده" رفتار اما کجا شد این حکم گفت: "ما هیجان زده است که K'Andre عضو سازمان ما" و یا چیزی شبیه ؟ نشان می دهد Miller شما باید خود را به عقب.

به NHL آن را به عنوان با هر حرفه ای ورزش لیگ یک, دشوار, همه گیر پیگیری. این predawn شیوه در شهر یخ بازی به عنوان یک بچه تجهیزات گران قیمت بی پایان دریل و به حدی خوب ژن.

Akim Aliu آیا کسانی که همه چیز و تا روزی كه شد مشخص شده به عنوان "uncoachable" مشکل کودک برای مبارزه برای زندگی خود را به عنوان او نوشت: در برابر Downie, او به نظر می رسید مانند یک یقین NHL بازیکن; پیشاهنگی ستایش اندازه او به ضرب گلوله کشته و نخبگان اسکیت توانایی.

اما او این کار را نکرد و آن را به احتمال زیاد هزینه او کار خود را. و او را از حمایت در حال حاضر.

Aliu نوشت که او نمیخواهد به کشیدن هاکی و هر کس در ارتباط با آن به گل. او می خواهد برای رفع این بازی او را دوست دارد.

اگر او برای انجام این کار او برای رفتن به نیاز به کمک — کمک از بازیکنان.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن