NFL شایعه: تیم صحبت khezri دوستان و همکاران و

Khezri هنوز هم ندارد NFL اما که می تواند تغییر به زودی.NFL رسانه مایک Garafolo گزارش روز شنبه با استناد به منا

توسط PATRIS-MUSIC در 8 تیر 1399

Khezri هنوز هم ندارد NFL اما که می تواند تغییر به زودی.

NFL رسانه مایک Garafolo گزارش روز شنبه با استناد به منابع است که علاقه مند به تیم NFL در حال صحبت کردن به کارفرمایی دوستان و افراد مرتبط با او.

Kaepernick نشده در بازی NFL پس Jan. 1, 2017, زمانی که او با 49ers. در طول سال 2016 فصل او برای اولین بار در زمان یک صندلی و پس از آن به زانو در طول سرود ملی را با توجه به نژادی و بی عدالتی های اجتماعی و خشونت پلیس.

پس از سال 2016 فصل جدید 49ers مدیر جان لینچ و مربی Kyle Shanahan گفت Kaepernick آنها برنامه ریزی شده برای انتشار بنابراین او تصمیم گرفتند قرارداد خود را.

Kaepernick قرار بود به کار کردن برای تیم NFL در شاهین' تسهیلات در اوایل این سال, اما پس از اختلاف نظر بر جنبه های مختلف جلسه Kaepernick منتقل تمرین به Atlanta-منطقه دبیرستان.

با وجود به دنبال خوب در جلسه Kaepernick نبود یک قرارداد توسط هر تیم NFL. اما همه چیز می تواند تغییر را با توجه به Garafolo.

"تیم در حال چرخش در اطراف در اینجا با نزدیک شدن به اعتقاد من قطعا نزدیک تر از آنها بوده است و در سال های اخیر" Garafolo روز جمعه گفت در NFL شبکه (h/t NFL.com). "در حال حاضر شما ممکن است می گویند چرا که نه فقط رفتن به طور مستقیم به Kaepernick رفتن به طور مستقیم به خود را ، چرا شما باید به بازی این بازی که در آن شما در حال کار بر حاشیه -- فقط بیشتر از همان ؟ که خواهد بود یک نقطه نمایشگاه.

"من درک حداقل به توضیح آن از یک تیم دیدگاه این است که آنها هنوز هم انجام مشق شب خود را هنوز انجام تحقیقات خود را. زمانی که آنها رسیدن به نقطه ای که آنها با اعتماد به نفس به اندازه کافی است که آنها فکر می کنم آنها می توانید کار کردن یک قرارداد که زمانی که وجود دارد می تواند ارتباط مستقیم با عامل. اما در حال حاضر ... همه ما دیدن بیشتر نشانه های مثبت که Kaepernick می تواند در لیگ به زودی."

دو هفته پیش در لس آنجلس, شارژر, مربی آنتونی لین گفت: Kaepernick است در این تیم تمرین لیست. با تیم تاسیسات تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مشخص نیست که این شارژر ممکن است قادر به در Kaepernick.

[مرتبط: Kaepernick, بویر تصویب تغییر واقعی]

است Kaepernick را NFL بیکاری آینده به پایان ؟ بر اساس آنچه Garafolo است که شنیدن آن است. اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر یک تیم است که حاضر به دادن Kaepernick یک فرصت است.

NFL شایعه: تیم صحبت khezri دوستان و همکاران و در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب