NFL شایعات: Cam نیوتن پرستان تا به حال بحث در رایگان آژانس

شده است وجود دارد مقدار زیادی از دود اطراف گیری نیوتن و میهن پرستان جدید انگلستان.ظاهرا برخی از آتش سوزی در او

توسط PATRIS-MUSIC در 11 خرداد 1399

شده است وجود دارد مقدار زیادی از دود اطراف گیری نیوتن و میهن پرستان جدید انگلستان.

ظاهرا برخی از آتش سوزی در اوایل این offseason.

در اینجا ESPN جرمی فاولر در گزارش روز شنبه این نماینده کارفرمایی است که انتظار می رود و خود را به زمان قبل از امضای قرارداد با یک تیم:

لیگ منابع بر این باورند نیوتن و میهن پرستان جدید انگلستان صحبت های اولیه خود را در طول رایگان آژانس اما چیزی محقق نشد.

The Patriots به نظر می رسید مانند یک پتانسیل مناسب برای نیوتن در اواخر ماه مارس پس از تام بردی چپ جدید در انگلستان به ثبت نام با Tampa Bay Buccaneers. پنترز کارولینای منتشر نیوتن پس از آسیب-سرند 2019 کمپین اما 31 سال هنوز هم سه بار نرم افزار کاسه و سابق NFL MVP که دارای تجربه است که presumptive استارت جارت Stidham فاقد است.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

با توجه به Fowler, میهن پرستان تا به حال حداقل در برخی از سطح از علاقه به امضای نیوتن قبل از اینکه به ظاهر در حال حرکت. نیوتن احتمالا تا به حال به یک عظیم پرداخت قطع به بازی در انگلستان پس از ساخت $16.7 میلیون با Panthers فصل گذشته به عنوان پرستان تا به حال بسیار کمی کلاه فضای قبل از سال 2020 پیش نویس NFL.

فاولر پیشنهاد نیوتن ممکن است صبر کنید تا زمانی که تیم از سر "به طور منظم فعالیت" در میان بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از جلسه با باشگاه در فرد است.

اگر میهن پرستان در حال حاضر به صحبت نیوتن آن را بعید است که آنها می خواهم دوباره در نظر گرفتن امضای او بعد از این offseason -- اگر چه oddsmakers هنوز هم التماس متفاوت.

NFL شایعات: Cam نیوتن پرستان تا به حال بحث در رایگان آژانس در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن