NFL پست های عالی تصویری از فیلم جلسه با میهن پرستان' Stephon گیلمور

New England Patriots ستاره Stephon گیلمور بالا cornerback در NFL و در آخرین قسمت از این بازی NFL تصویب فیلم جل

توسط PATRIS-MUSIC در 21 خرداد 1399

New England Patriots ستاره Stephon گیلمور بالا cornerback در NFL و در آخرین قسمت از این بازی NFL تصویب فیلم جلسه سری او را شکست برخی از بهترین نمایشنامه به عنوان یک وطن پرست است.

یکی از کسانی که نقش خود را رهگیری برابر دالاس کابوی ها از هفته 12 2019 فصل است.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

کابوی ها مواجه 3rd-و-2 در 26-حیاط در حالی که خط انتهایی پرستان 7-0 در اوایل سه ماهه دوم. کابوی کارفرمایی Dak پرسکات سعی در ضربه گیرنده گسترده ترجمه در عبور از مسیر اما گیلمور آماده بود برای این بازی به خاطر او در حال حاضر شاهد این مسیر در سه ماهه اول.

"آنها زد این مسیر پیش از آن در بازی. دقیق همان مسیر" گیلمور توضیح داد. "من گفت:, OK, Dallas, اگر آنها را اجرا و راه در طول بازی آنها شروع به تکرار مسیرهای. من می دانستم که آن را در حال آمدن است. من گفت: من قصد ندارم به دریافت فیزیکی با او فقط فروختن او و اجرا با او. من یک ایمنی بیش از بالا. به هیچ وجه او را در حال اجرا است که سریع و توقف و رفتن به جایی دیگر. من قادر به تضعیف آن و ایجاد یک بازی. به عنوان به زودی به عنوان او منتشر شد در داخل, من می دانستم که در آن او بود. این همه در مورد ضرب و شتم او را به نقطه پس از آن."

پخش از رهگیری و گیلمور در تفکیک از بازی در ویدیو زیر:

این پرستان تبدیل گیلمور در گردش به نقاط خود را متعاقب آن درایو با هدف زمینه به یک 10-0 منجر شود.

گیلمور تعطیل کوپر تمام بعد از ظهر اجازه می دهد صفر پذیرایی در دو هدف که در پوشش. این یک محوری matchup در این بازی و یکی که رفت و قطعا در انگلستان به نفع. The Patriots در نهایت برنده 13-9.

"آن را سرگرم کننده بود" گیلمور گفت: پس از بازی هنگامی که درباره matchup مقابل کوپر. "من فقط در تلاش بود به دست من او را هر ضربه محکم و ناگهانی. خط دفاعی قرار داده و خوب فشار (Dak پرسکات) و ما متوقف اجرا است. این بار او آن را پرتاب کردم به بازی می کند."

گیلمور در عملکرد عالی در مقابل کابوی یکی از بسیاری از او به طول 2019 فصل و کهنه cornerback پاداش داده شد در ماه فوریه به عنوان اولین پرستان بازیکن را به نفع خود AP NFL بازیکن دفاعی جایزه سال.

NFL پست های عالی تصویری از فیلم جلسه با میهن پرستان' Stephon گیلمور در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب