NFL صاحبان تصویب 500 میلیون دلار بودجه اضافی برای قوچ' $5 میلیارد SoFi ورزشگاه

لس آنجلس قوچ را دریافت 500 میلیون دلار آنها به دنبال از NFL به صندوق ساخت و ساز جدید خود را SoFi ورزشگاه با تو

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399

لس آنجلس قوچ را دریافت 500 میلیون دلار آنها به دنبال از NFL به صندوق ساخت و ساز جدید خود را SoFi ورزشگاه با توجه به ورزشی است Daniel Kaplan.

NFL صاحبان این گزارش را تایید وام در روز سه شنبه.

قوچ گزارش شده در هفته گذشته به درخواست نیم میلیارد دلار برای کمک به پوشش هزینه های این تیم را در ورزشگاه در کالیفرنیا خواهد بود که با لس آنجلس شارژر. ورزشگاه اعتقاد بر این است برای نگه داشتن برچسب قیمت در محله 5 میلیارد دلار تا کنون, گران قیمت ترین ورزشگاه در هر ورزشی در تاریخ آمریکا است.

چگونه است که یک ورزشگاه است که گران است ؟

چشم popping برچسب قیمت است که در نتیجه تعدادی از عوامل قوچ ممکن است پیش بینی کرده اند که ساخت این حرکت عظیم خود را در ورزشگاه از غرب. اجتناب ناپذیر هزینه های غیر منتظره از پروژه های این زلزله تصحیح و مدنی دیگر نیاز به ساخت و ساز از یک سرگرمی اطراف منطقه و پایین صندلی مجوز فروش بیش از حد انتظار بوده اند ،

با وام مصوب قوچ را در حال حاضر مدیون لیگ در مجموع 900 میلیون دلار از طریق آن G-4 برنامه وام. قوچ صاحب استن Kroenke گزارش شده به 1.6 میلیارد دلار از پول خود را سرمایه گذاری در این پروژه همراه با بیش از 2 میلیارد دلار از بانک های مختلف.

درخواست یک و نیم میلیارد دلار وام نیست اولین بار ابرو بالا بردن اخبار مالی برای قوچ در این offseason به عنوان دو نفر از بازیکنان — تاد Gurley و Clay Matthews — پخش کردن شکایت از پرداخت های از دست رفته. قوچ مدیر کل مقابله که تضمین پول بدهکار بود هنوز رتبهدهی نشده است به علت.

SoFi Stadium is the most expensive stadium in American history. (Photo by DANIEL SLIM/AFP via Getty Images)
SoFi ورزشگاه گران قیمت ترین ورزشگاه در تاریخ آمریکا است. (عکس از DANIEL باریک/خبرگزاری گتی ایماژ)

Coronavirus کمک کنید ساخت و ساز در قوچ' ورزشگاه

مانند بسیاری دیگر از پروژه ها و سرمایه گذاری های قوچ' SoFi پروژه ورزشگاه نشده است, کمک های مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

ورزشگاه سازندگان اجازه داده شد توسط کالیفرنیا دولت برای ادامه ساخت و ساز به عنوان بسیاری از نقاط کشور درهای خود را بسته اما پنج کارگران آزمایش مثبت برای ویروس. SoFi ورزشگاه بود که قبلا برنامه ریزی شده برای باز کردن در ماه ژوئیه با یک جفت از Taylor Swift کنسرت, اما کسانی که در حال حاضر به تعویق افتاده است با توجه به همه گیر.

مسئله بزرگتر برای قوچ است که coronavirus می تواند صدمه دیده است این تیم توانایی پرداخت عظیم الجثه وام آنها در زمان ساخت این استادیوم به عنوان آن را از دست دادن میلیون ها نفر در درآمد اگر طرفداران مجاز نیست به بازی زمانی که فصل NFL آغاز می شود که احساس می کند مانند یک امکان بسیار واقعی. شاید پیش بینی این مسئله قوچ گزارش درخواست "عظیم" بدهی پوشی و زمان بیشتری برای بازپرداخت های اخیر خود را NFL وام.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن