NFL لغو Hall of Fame, بازی, تاخیر القایی تا 2021

NFL را لغو کرده است این سالن از شهرت بازی سنتی را که در پیش فصل است و به تأخیر انداختن 2020 القای مراسم برای ی

توسط PATRIS-MUSIC در 5 تیر 1399

NFL را لغو کرده است این سالن از شهرت بازی سنتی را که در پیش فصل است و به تأخیر انداختن 2020 القای مراسم برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اوت. 6 نمایشگاه بازی در کانتون اوهایو, بین دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز است که برای اولین بار در زمینه رویداد لیگ را لغو کرده است در طول بیماری همه گیر. از آن خواهد شد بازی در اوت. 5, 2021 با همان تیم است.

Enshrinements برای 10 مردان برای ماه آگوست برنامه ریزی. 8 در حال حاضر رخ خواهد داد در اوت. 7, 2021, با ویژه صدمین سالگرد کلاس که شد القاء در اواسط ماه سپتامبر در حال حاضر ورود به Pro Football Hall of Fame روز بعد.

"این است که حق تصمیم گیری به چند دلیل اولین و مهمترین سلامت و رفاه ما طلا کت ورودی سده کلاس 2020 از اعضای سالن و پرسنل رویداد داوطلبان گفت:" دیوید بیکر هال مدیر عامل شرکت. "ما همچنین باید در نظر گرفتن مناسب ترین راه برای انجام اولین شعار ما ماموریت: به افتخار قهرمانان از این بازی. این تصمیم در دیدار که وظیفه."

NFL صاحبان در حال انجام یک جلسه مجازی سهشنبه در کدام فصل برنامه بحث خواهد شد. آن را ممکن است لیگ را کاهش می دهد تعدادی از نمایشگاه بازی برای هر دو تیم از معمول چهار. شیکاگو و پیتسبورگ را ایفا پنج از جمله بازی در کانتون.

NFL قادر به انجام رایگان آژانس های پیش نویس و چندین صاحبان جلسات از راه دور و آن را به تازگی شروع بازگشایی تیم تاسیسات که بسته شدند در اواخر ماه مارس البته به صورت محدود. تنها بازیکنانی که در حال بازسازی آسیب های مجاز در تیم مجتمع.

سابق NFL کمیسر پل Tagliabue NFL فیلم بنیانگذاران استیو Sabol سابق New York Giants اجرایی جورج جوان سابق مربیان جیمی جانسون و لایحه Cowher و بازیکنان سابق Troy Polamalu, استیو, Hutchinson, Edgerrin جیمز و اسحاق و استیو بروس آتواتر بود به القاء به سالن این اوت.

"تاخیر بدیهی است که ناامید کننده بود اما به طور کامل قابل درک" Tagliabue آسوشیتدپرس گفت. "این همیشه یک آخر هفته بزرگ به خصوص برای طرفداران فوتبال و خانواده و مربیان و همکاران ایم که بحرانی در موفقیت های ما. اما بخش بزرگی از آخر هفته جلسه پستال و عکس و امضای امضا برای هزاران نفر از طرفداران. نه چیزی که من می خواهم به انجام در coronavirus محیط زیست است."

سالن را سده جشن در ماه سپتامبر را شامل القایی از 10 مردان انتخاب شده توسط یک پانل ویژه در ماه ژانویه است. که کلاس شامل هارولد کارمایکل جیم Covert بابی دیلون صخره هریس وینستون Hill, Alex Karras دانی پوسته دوک Slater, مک Speedie و اد نم نم.

سالن از شهرت که باز در سال 1963 تا به حال هرگز دو enshrinements در یکی از تعطیلات آخر هفته. آن را تا به حال لغو بازی از جمله در سال 2011 به دلیل لیگ را تحریم و از, بازیکنان, و در سال 2016 زمانی که این زمینه در تام بنسون سالن از شهرت ورزشگاه اعلام شد unplayable به دلیل شرایط بد.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFLtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de