NCAA تخلیه تمام ورزشکاران به بازگشت ژوئن 1

آن را فقط به فوتبال و بازیکنان بسکتبال است که می تواند بازگشت به دانشگاه و شروع داوطلبانه تمرینات در ماه ژوئن.

توسط PATRIS-MUSIC در 3 خرداد 1399

آن را فقط به فوتبال و بازیکنان بسکتبال است که می تواند بازگشت به دانشگاه و شروع داوطلبانه تمرینات در ماه ژوئن.

NCAA جمعه اعلام کرد که ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی می توانند رزومه فعالیت های داوطلبانه آغاز ژوئن 1. که اعلام می آید دو روز پس از بدن حاکم گفت: فوتبال و بازیکنان بسکتبال می تواند شروع فعالیت های داوطلبانه در ژوئن 1.

NCAA تصمیم به معنی کنفرانس ها و مدارس می توانید شروع به تصمیم گیری خود را در مورد زمانی که ورزشکاران قادر به بازگشت. SEC روز جمعه گفت که داوطلبانه فعالیت های فوتبال می تواند به عنوان به زودی به عنوان در 8 ژوئن عضو آن مدارس است.

"بازگشت داوطلبانه فعالیت در علاوه بر این به گسترش چشم پوشی اجازه مجازی غیر فیزیکی فعالیت را نشان می دهد حساسیت به های محلی و ایالتی و منطقه ای تفاوت در چگونه من بخش دانشگاه ها بازگشایی مجدد" پنسیلوانیا مدیر ورزشی M. فضل Calhoun در بیانیه ای گفت. "ما را در ادامه ملاحظه می شود از این تفاوت ها با عاقلانه و قابل انعطاف دولت از قوانین و مقررات ما و انتظار ما از مدارس برای حفظ رفاه دانشجویان ورزشکار به عنوان یک اولویت است."

به عنوان بخشی از تصمیم خود در روز جمعه SEC نشان داد که پروتکل آن در مدارس باید رعایت هنگامی که آوردن بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه. علامتی بازیکنان تست خواهد شد برای coronavirus و هر بازیکن را تحت روزانه یک فرآیند غربالگری در میان دیگر اقدامات.

می تواند شمارا فوتبال شروع فعالیت جولای 1?

NCAA گفت که شمارا فعالیت های ورزشی می تواند در ممنوع از طریق 30 ژوئن برای فوتبال و بازیکنان بسکتبال. که بدان معنی است که مورد نیاز فرد در فعالیت های تحت نظارت مربیان ممنوع, حداقل تا 1 جولای. و آن را نیز بدان معنی است که NCAA می تواند آماده به اجازه می دهد تا تیم را به از سرگیری رسمی شیوه ها و تمرینات شروع در ماه جولای در آماده سازی برای شروع فصل در ماه سپتامبر.

SEC کمیسر گرگ سنکی گفت که کنفرانس در حال آماده سازی برای یک زمان شروع و تکرار می شد توسط Pac-12 کمیسر لری اسکات در سی ان ان روز جمعه.

علاوه بر ممنوعیت فعالیت های شمارا از طریق ژوئن 30, NCAA همچنین گفت که این شورا تصمیم به منع FBS تیم از میزبانی فوتبال اردوهای تابستان امسال و FBS مربیان خواهد بود ممنوع از کار در فوتبال اردوگاه سرويس رايگان فورشيرد در هر چهار سال NCAA مدرسه.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب