NBA Power Rankings: کدام تیم ها بیشترین بهره را سلامت-عاقلانه از خاموش شدن?

NBA و بازیکنان آن انجمن در ادامه به حرکت به سمت اواخر جولای بازگشت به 2019-20 فصل با وجود نگرانی های جدی از یک

توسط PATRIS-MUSIC در 26 خرداد 1399

NBA و بازیکنان آن انجمن در ادامه به حرکت به سمت اواخر جولای بازگشت به 2019-20 فصل با وجود نگرانی های جدی از یک جناح از بازیکنان اعم از تهدید سلامت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به اپتیک از بازی میان زمان عدالت اجتماعی جنبش است. که دقیقا نشان می دهد تا به جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو فلوریدا., باقی می ماند و با فشار دادن به یک سوال.

فشار بر بازیکنان که در حال شک و تردید در مورد بازی است که بدون شک بسیار زیاد از ستاره های بزرگ که با تشکیل یک جبهه متحد در تمایل خود را به بازگشت به سازمان است که نمی خواهد پرداخت بازیکنان که قادر به ارائه گزارش و طرفداران خواهد بود که به تماشای میلیون ها نفر در خانه است. جدی مسائل اخلاقی در بازی NBA.

COVID-19 خواهد برچسبها بیش از اورلاندو حباب به خصوص از موارد شروع به سنبله دوباره از این منطقه آغاز شد و بازگشایی آن اقتصاد است. خوش امید NBA تست سیاست و اقدامات احتیاطی سلامت در محل قرنطینه اجازه خواهد داد که لیگ به اجرای روان و بدون حادثه. اجازه دهید ما در تلاش برای زندگی در حباب که برای یک لحظه و نگاه در سمت روشن از چهار ماه وقفه — توانایی برای بازیکنان مصدوم برای بازگرداندن سلامت خود را در آماده سازی برای راه اندازی مجدد این فصل فرض آنها فرض دیگر خطر سلامت.

در تلاش خود برای بازگشت به حالت عادی در اینجا یک مدرسه تلاش واقعی بسکتبال وبلاگ: قدرت رتبه بندی که تیم ترین بهره مند از سلامت نظر در طول خاموش کردن در جهت معکوس.

[تاریخچه مختصری از کجا NBA سمت چپ خاموش و آنچه در آن به معنی برای قریب الوقوع بازگشت]

The Utah Jazz lost starting forward Bojan Bogdanovic to surgery during the shutdown. (Michael Owens/Getty Images)
یوتا جاز از دست داده و شروع به جلو Bojan Bogdanovic به عمل جراحی در طول خاموش کردن. (مایکل اونز/گتی ایماژ)

22. یوتا جاز

Bojan Bogdanovic بازی گذشته 62 مستقیم بازی ها برای جاز و هنوز دو ماه به خاموش شدن او قرار گرفتند پایان فصل تحت عمل جراحی عکسبرداری مچ دست, بنا به گزارش ها دوباره تشدید مصدومیت او در ابتدا رنج می برد در اواخر ماه دسامبر. او تا به حال به طور متوسط 19.7 امتیاز در 46/40/92 تیراندازی انشعابات پس از تقویم تبدیل به 2020. خود را در شرایطی قرار می دهد بیشتر تعهد در جو اینگلس و یوتا در حال حاضر کم عمق رزرو واحد.

در ضمن آن جاز مرکز رودی Gobert's مثبت coronavirus test در تاریخ 11 مارس که در نهایت قرار دادن فصل در انتظار نگه داشته و هم تیمی داناون میچل همچنین آزمایش مثبت روز بعد. Gobert را بی پروایی نشان دادن رویکرد به COVID-19 گزارش باعث شکاف بین این دو همه ستاره و در حالی که نشانه این است که یک رابطه یک بار در نظر گرفته شود "unsalvageable" بهبود یافته از اواخر شیمی کلیدی خواهد بود در داخل حباب است.

21. سن آنتونیو اسپرز

اسپرز بی سر و صدا اعلام کرد دوشنبه گذشته که هفت بار All-Star LaMarcus Aldridge تحت فصل پایان جراحی شانه ... پشت در آوریل 24. او به ثمر رساند 24 امتیاز در سن آنتونیو در بازی نهایی قبل از وقفه پس از از دست رفته قبلی شش بازی با آسیب دیدگی شانه. اخبار آمد با اسپرز یکی از پنج کنفرانس غرب تیم های دعوت شده به چالش ممفیس گریزلیز برای هشتم بذر در اورلاندو است.

20. Washington Wizards

در اوایل مارس توییتر Q&A, جادوگران مدیر کل تامی شپرد گفت: امکان John Wall بازگشت این فصل "است که نه تنها امکان پذیر است" با توجه به این همه ستاره گارد نقطه عدم مطبوع از طرد توسط یک فوریه 2019 آشیل آسیب است. دیوار تایید شپرد اعلام یک هفته بعد. جادوگران هم تیمی اسحاق Bonga به تازگی نشان داد که چگونه "دیوانه خوب" دیوار نگاه در scrimmages قبل از شکستن دیوار لقب خود را "110 درصد" بهبود در پایان ممکن است اما او هنوز هم برنامه ای برای نشستن در این فصل است.

جادوگران می تواند نیروی هشتم-کشت اورلاندو سحر و جادو را به یک بازی در سری اگر آنها می تواند اصلاح دو بازی خود کسری بیش از نهایی هشت منظم از فصل مسابقات است. من مطمئن هستم که آن را بیشتر مأیوس کننده است که دیوار هنوز ناتوان از کمک 16 ماه حذف از آسیب و یا که او تا به انجام این کار و نمی تواند.

19. Brooklyn Nets

هنوز دوره نقاهت بعد از آشیل آسیب او رنج می برد در سال 2019 نهایی, Kevin Durant هنوز به بازی به صورت شبکه و Kyrie Irving تحت عمل جراحی شانه در اوایل ماه مارس. فصل خود را نوشته شده بود چندی پیش به عنوان بودند تورهای اما چهار ماه وقفه حداقل باز به این احتمال که هر دو می تواند به بازگشت در اورلاندو است. آنها را نمی خواهد. دورنت گفت: ESPN "شکست نخوردگان" در هفته گذشته "من فصل است" و ایروینگ گزارش خود گفت همسالان مشابه در یک کنفرانس اخیر با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است.

18. دالاس ماوریکس

دوایت پاول پاره خود آشیل در اواخر ژانویه underrated از دست دادن برای ماوریکس. او هوشمند است و بازیکن با استعداد ساخته شده است که تاثیر خود کردن توپ در یک تیم است که اختصاص داده شده بیشتر از آن اموال به لوکا Doncic و Kristaps Porzingis. دالاس هرگز بهتر است در این فصل از زمانی که پاول در طبقه outscoring مخالفان با 8.9 امتیاز در هر 100 اموال. او نمی خواهد بازی تا 2020-21 فصل است.

وجود دارد در خارج از فرصتی که پشتیبان گارد نقطه Jalen Brunson — یکی دیگر از unheralded و بی پروا دو راه مشارکت کننده — می تواند بازگشت از اواسط ماه مارس جراحی شانه اما Mavericks مربی ریک کارلایل نیز حکومت او را برای باقی مانده از فصل در یک مصاحبه رادیویی این هفته است. Mavs در حال حاضر از دست گرفتن خود را در یک چهار حذفی بذر اما آنها در هیچ خطر سقوط پایین تر از خود را در زمان شماره 7 نقطه. این بدان معناست که برای اولین بار در طول تاریخ با لس آنجلس کلیپرز بدون دو کلید عمق همکاران.

17. اورلاندو سحر و جادو

جاناتان اسحاق به شدت دچار رگ به رگ زانو در سال جدید روز مادر و روز بعد Al-Farouq Aminu تحت منيسک عمل جراحی است. از دست دادن هر دو بود فلج کننده به اورلاندو شانس از دست زدن به Giannis Antetokounmpo در یک پتانسیل در دور اول سری با Milwaukee Bucks اما خاموش کردن اجازه می دهد تا برای یک یا هر دو احتمالا بازگشت. نه اسحاق و نه سحر و جادو جمهور بسکتبال عملیات جف Weltman رد امکان در مصاحبه اخیر اما Weltman صدا و تردید در مورد هر دو بازی.

در سمت روشن sharpshooting گارد اوان فورنیر گزارش شده است که به طور کامل بهبود از رگ به رگ آرنج راست است که او را نگه داشته و از سه بازی نهایی قبل از وقفه و آماده برای رفتن خواهد بود در اواخر ماه جولای.

16. Houston Rockets

بخشی از هوستون rocky فصل می توان به Eric Gordon ناکارآمدی. حرفه ای 37 درصد 3-نقطه تیرانداز تبدیل شده است در بدترین کلیپ از سال 2013 زمانی که او هنوز دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی زانو. دوم عمل جراحی زانو در تابستان گذشته منجر به مشابه آهسته باز گشت اما او بنا به گزارش رسیده از دست داد 12 پوند در تلاش برای کاهش بار بر روی زانو های خود را و تولید خود را افزایش دهد ممکن است به عنوان یک نتیجه.

به همین ترتیب راسل وستبروک بود برای استراحت یکی از نیمی از هر بازگشت به عقب در این فصل پس از تحت خود offseason زانو روش P. J. تاکر شد بازی را از طریق آسیب عصبی در شانه خود را. بقیه باید آنها را خوب به خصوص تاکر که انجام یک بار اضافه شده به عنوان یک کوچکتر از مرکز.

Nikola Jokic has reportedly lost significant weight during the shutdown. (AAron Ontiveroz/MediaNews Group/The Denver Post via Getty Images)
نیکولا Jokic بنا به گزارش رسیده از دست داده و وزن قابل توجهی در طول خاموش کردن. (هارون Ontiveroz/MediaNews گروه/دنور پست از طریق گتی ایماژ)

15. دنور ناگتس

قطعات مربی مایک مالون میگوید امیدوار کننده rookie مایکل پورتر Jr.'s محدود دقیقه را نه ناشی از هر گونه محدودیت به دلیل مصدومیت که او را نگه داشته و تمام فصل گذشته و یا آسیب مچ پا است که هزینه های او را چندین هفته در این فصل اما امیدوارم برخی از اعتماد ساخته شده بین این دو در وقفه.

همانطور که برای نیکولا Jokicکه وارد این فصل شدید از شکل منجر به ترس او ممکن است دوباره نشان می دهد تا ضعیف مشروط برای کشش اجرای او به نظر می رسد به از دست وزن قابل توجهی بیش از این ، دنور جمهور بسکتبال عملیات تیم کانلی تا آنجا پیش رفت دوبله Jokic "ساحل آماده" برای اورلاندو.

14. Oklahoma City Thunder

Andre Roberson, دفاعی ace که بازی کرده است و پس از درد و رنج آسیب زانو در ژانویه 2018 است و در نهایت سالم به اندازه کافی برای بازگشت پس از چند شکست بیش از گذشته 28 ماه می باشد. تندر را به او از هر فرصتی برای کمک به خود حذفی ناراحت شانس اما باید اول ببینید که چگونه او مجهز خود را در هفته منتهی به عمل زندگی می کنند. "ما قطعا امیدوار" OKC مدیر کل سام Presti خبرنگاران در کنفرانس این هفته از طریق Oklahoman "اما ما باید عبور از آن پل بعدی."

13. ایندیانا پیسرز

همه ستاره گارد ویکتور Oladipo بازی کمتر از 400 دقیقه در 13 بازی پس از بازگشت او از خود yearlong زانو, بهبود, نشان دادن بهترین اجمالی از خود قدیمی خود را در بازی نهایی قبل از شکستن (27 امتیاز در 16 عکس در 29 دقیقه). او backcourt همسر مالکوم Brogdonکه انجام شده ستودنی به عنوان رهبری تسهیل در Oladipo را جا اعلام کرد خود را "100 درصد" از بهبود هیپ آسیب که او هزینه نهایی سه بازی قبل از خاموش کردن. بقیه باید انجام شگفتی برای ایندیانا گارد اواز یا موسیقی دو نفری.

متاسفانه جرمی بره نمی خواهد آنها را به عنوان قوی به ثمر رساند پشتیبان گیری. او دچار شدید زانوی چپ آسیب از جمله پاره لیگ قهرمانان آسیا در پایان ماه فوریه و او در دسترس نخواهد بود به بازگشت تا فصل آینده است.

12. New Orleans Pelicans

Rookie Nickeil الکساندر واکر بازی کرده است و از اواسط ماه فوریه به دلیل شکستگی مچ دست است که خوشبختانه آیا نیاز به عمل جراحی است. آن را نیاز به بازیگران که حذف شد در مارس پاکسازی او برای بازگشت بالقوه.

بیشتر از نگرانی های است که در سمت چپ همسترینگ فشار J. J. Redick با تجربه در اوایل ماه مارس. او گزارش شده است که آماده برای پلیکان' پیگیری هشتم بذر. نگه داشتن در ذهن او از دست رفته هرگز برگشتی.

از بزرگترین نگرانی است این است که تهویه صهیون ویلیامسون. شماره 1 به طور کلی انتخاب از دست رفته سه ماه اول فصل بازگشت به تغییر الگوی تاثیر برای نیواورلئان در 19 بازی قبل از خاموش کردن. او در لیگ دوم-سنگین ترین بازیکن و انفجاری مکان های فوق العاده ای مقدار گشتاور در بدن او و چهار ماه به دور از بازی است که تا حدودی مربوط.

11. ساکرامنتو کینگز

ماروین بیگلی IIIدوم کلی انتخاب در سال 2018 پیش نویس از دست رفته نزدیک به دو ماه با یک انگشت شست راست رنج می برد در ساکرامنتو فصل بازکن. او برای 13 بازی در ماه دسامبر و قبل از رفتن با پای چپ آسیب است. پس از چهار بازی از روی لئامت دادن در اواسط ژانویه بیگلی دچار درد در همان پا و نه پس. پادشاهان در حال شمارش را بر خود استراحت مرد بزرگ برای کمک به خود حذفی تعقیب است.

10. Phoenix Suns

خورشید مالک رابرت Sarver ابراز خوش بینی که کلی Oubre جونیور بازگشت از مارس 3 منيسک عمل جراحی هنگامی که فصل بازگشایی در اورلاندو و Oubre اما تایید کرد که انتظار در مصاحبه اخیر است. شروع مرکز Deandre Bay's مچ پا که دامنگیر او پس از پایان فصل گذشته و هزینه او گذشته خود سه بازی باید به اندازه کافی سالم برای خورشید را بعید حذفی فشار.

9. تورنتو رپتورز

اما دو نفر از اعضای رپتورز' 10-مرد چرخش از دست رفته زمان قابل توجهی در این فصل که باعث می شود خود را پیگیری شماره 2 دانه از همه بیشتر قابل توجه است. بقیه باید آنها را خوب به خصوص فرد VanVleetکه آسیب دیدگی شانه کنار او پس از Feb. 25 زودتر زانو و همسترینگ مشکلات.

Marc Gasol نیز مبارزه همسترینگ موضوع تمام فصل های زیر خود را مالیات 2019 عنوان اجرا می شود در هر دو NBA و جام جهانی و 36 سال است و وزن از دست رفته در قرنطینه مربی نیک پرستار نشان داد.

8. Miami Heat

هر تیم مزایای از زمان برای کمک به درمان این نوع از آزار دهنده آسیب های ناشی ماه به یک فصل طولانی و حرارت متفاوت هستند. جیمی باتلر از دست رفته بازی نهایی قبل از شکستن با پا آسیب است که وعده داده شده به معطل و بدون استراحت. تایلر Herro تا به حال فقط از یک آسیب مچ پا است که هزینه او را تقریبا تمامیت فوریه و Meyers لئونارد هنوز هم به حال شده از خود آسیب مچ پا در فوریه. 3. گرما انتظار خود را داشته باشند کاملی از بازیکنان زمانی که آنها سر بازی به عنوان یک چهارم دانه.

Rest should do nothing but good things for Paul George and Kawhi Leonard. (Harry How/Getty Images)
بقیه باید چیزی جز چیزهای خوب برای پل جورج و Kawhi Leonard. (هری چگونه/گتی ایماژ)

7. لس آنجلس کلیپرز

Kawhi Leonard از دست رفته تقریبا تمامیت 2017-18 فصل با چهار سر ران tendinopathy, بازی های برگزار شده از طریق آن را بر روی یک مالیات 2019 حذفی اجرا و ادامه داد: برای استراحت به صورت پشت به پشت در طول این فصل است. به همین ترتیب او همه ستاره بال شریک پل جورجبازگشت از دوئل offseason شانه جراحی 12 بازی در این فصل از دست رفته و یکی دیگر از 10 بازی با مصدومیت همسترینگ در ماه ژانویه و در یک دقیقه محدودیت های زیادی از این فصل است. یک جایزه offseason باید چیزی جز چیزهای خوب برای هر دو بیمار ستاره.

6. بوستون سلتیکز

Kemba واکر استراحت بود چه ممکن است مزمن زانو سمت چپ شماره در هفته منتهی به وقفه گرفتن آن را خشک و دریافت یک تزریق به کاهش تورم, اما او می گوید آن را "به خوبی انجام می دهند." پا آسیب گوردون هیوارد رنج می برد در شروع 2018-19 فصل هنوز هم گرفت تا در طول این فصل هزینه او بازی در ماه دسامبر و فوریه, اما او می گوید آن را "احساس خوب" با بقیه. او همچنین فقط از یک زانو و کبودی قبل از شکستن. و Jaylen قهوه ای شده اند هیچ طولانی اثر از مصدومیت همسترینگ که او هزینه نهایی چهار بازی قبل از خاموش کردن. هر سه در حال حیاتی به بوستون ،

5. لس آنجلس لیکرز

در اوایل این فصل آنتونی دیویس خطاب طولانی شانه مشکلاتی که دامنگیر او را از آنجا به خوبی قبل از او وارد لس آنجلس, اذعان "وجود دارد هرگز یک بازی من آن را احساس نمی." او هنوز هم بازی را از طریق آن در ماه فوریه هنگامی که شانه اش باقی مانده در گزارش آسیب, اما شکستن او را مجبور به استراحت است.

بیشتر نگرانی های گسترده تری در زمینه لیکرز شروع مرکز JaVale McGee از آسم رنج می برد و تجربه یک جلسه با پنومونی در سال گذشته هر دو است که می تواند از نگرانی در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما مک گی به تازگی شانه ای بالا انداخت نگرانی ها و ابراز تمایل خود را به بازی.

4. Milwaukee Bucks

MVP مورد علاقه Giannis Antetokounmpo پدید آمده از یک آسیب ترساندن با جزئی زانو رگ به رگ شدن فقط قبل از خاموش کردن. او از دست رفته دو بازی آخر قبل از تعلیق این فصل منجر به میلواکی را برای اولین بار متوالی ضرر و زیان است. Antetokounmpo انتظار دارد به طور کامل سالم در تهیه پیشرو شماره 1 دانه.

3. ممفیس گریزلیز

نه Jaren جکسون جونیور و نه کلارک براندون شده از اواخر ماه فوریه به ترتیب مبارزه چهار و صدمات زانو, اما هر دو در حال حاضر در حال نزدیک شدن به یک بازگشت هنگامی که فصل متوقف شد. همان می رود برای Justise وینسلوکه مصدومیت او هزینه تمام اما یک بازی از اوایل ماه دسامبر بود که رسیدگی به گریزلیز در فوریه مهلت. آلن گریسون نیز خارج شات از بازگشت از آنچه تصور می شد به پایان فصل هیپ آسیب است. هر و همه از آنها می تواند کمک به ممفیس نگه هشتم بذر.

2. Philadelphia 76ers

این بارها مجروح و وضعیت به چالش کشیده Joel Embiid بازگشت از دو هفته غیبت به بازی 27 دقیقه در rehabbed شانه در پیروزی وارد وقفه. او قبلا از دست رفته زمان با توجه به مچ پا و مفصل ران, زانو و دست آسیب های محدود کننده خود را دقیقه به طور متوسط به 30 در هر بازی. به همین ترتیب بن سیمونز رد شد حداقل برای یکی دیگر از سه هفته در روز های نجومی تعطیل به دلیل مصدومیت.

هر دو انتظار می رود به سالم برای آنچه آنها با این امید که یک عنوان تعقیب در اورلاندو است. این که آیا آن را حل شیمی گلایه که گرفتار ششم-بذر Sixers زمانی که آخرین آنها به اشتراک گذاشته شده دادگاه موضوع دیگری است.

Jusuf Nurkic is set to make his season debut for the Blazers in Orlando. (Abbie Parr/Getty Images)
Yll Nurkic تنظیم شده است به فصل اولین تریل در اورلاندو است. (Abbie پار/گتی ایماژ)

1. پورتلند تریل بلیزرز

هیچ تیم دریافت خواهد کرد بیشتر افزایش از تریل که رفته کل فصل بدون شروع مرکز Yll Nurkicکه شکست پای او در پایان فصل گذشته و تمام اما سه بازی بدون شروع قدرت به جلو ژاک کالینزکه دچار مشکلات و آسیب دیدگی شانه در شروع این فصل است. شروع بال رادنی هود را نمی خواهد از پایان فصل آشیل آسیب او رنج می برد در اوایل ماه دسامبر, اما هر دو Nurkic و کالینز در حال انتظار در صف برای دفاع از فینالیست کنفرانس غرب.

که فراتر از خبر خوش برای تریل تیم در حال حاضر در موقعیت به چالش ممفیس برای هشتم نهایی و حذفی دانه. این وقفه ممکن است به معنای تفاوت بین یک قرعه کشی نقطه و پورتلند هفتم راست حذفی ظاهر که کاملا متفاوت کشویی-درب سناریو برای یک روز دیگر.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن