بازیکنان NBA بدانید چه مقدار پول را از دست بدهند با پرش دیزنی جهان راه اندازی مجدد

بازیکنان NBA موظف به گزارش به دیزنی جهان برای از سرگیری این فصل است.اما آنها خواهد بود لنگر انداخت پرداخت مبتن

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

بازیکنان NBA موظف به گزارش به دیزنی جهان برای از سرگیری این فصل است.

اما آنها خواهد بود لنگر انداخت پرداخت مبتنی بر بازی از دست رفته و اگر آنها به طور داوطلبانه نشستن — کدام یک از گزینه گزارش در نظر گرفته شده توسط بازیکنان. روز سه شنبه آنها پیدا کردن دقیقا چه مقدار پرش دیزنی جشن هزینه خواهد شد.

با توجه به NBPA یادداشت به دست آمده توسط ورزشکاران را شمس Charania بازیکنان در 22 تیم دعوت به دیزنی جهان را انتخاب کنید که نه حضور را ببینید حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد 1/92.6 برای هر بازی از دست رفته تا 14 بازی.

بازیکنان باید تا 24 ژوئن به تصمیم گیری.

در این یادداشت:

"این مهم است که هر بازیکن را در درک که او حق انتخاب ندارد و برای بازگشت به بازی. هر بازیکنی که در تمرینات این حق را نه نظم. احترام به تصمیم کسانی که بازگشت به بازی آن موافقت شده است که هر بازیکنی که بخواهد به شرکت خواهد شد که جبران خسارت کاهش می یابد 1/92.6 برای هر بازی از دست رفته تا به یک کلاه از 14 بازی حتی اگر تیم خود را پخش بیش از 14 بازی در اورلاندو است.

"وجود خواهد داشت هیچ دیگر کاهش پرداخت هزینه ارزیابی (به عنوان مثال جریمه به صورت شیوه های از دست رفته) برای یک بازیکن تصمیم به بازگشت به بازی. هر بازیکن است که آرزوهای خود را به ورزش این حق باید به اطلاع تیم خود را از این انتخابات در ماه ژوئن 24."

Dwight Howard has indicated he's not interested in playing at Disney World. (AP Photo/David Zalubowski)
دوایت هاوارد نشان داده است او را علاقه مند به بازی در دیزنی جهان. (AP Photo/David Zalubowski)

بازیکنان خوب در تیم های در معرض خطر بیشتر کاهش دستمزد

22 تیم که گزارش به دیزنی جهان بازی خواهد کرد و هشت به طور منظم فصل بازی ها قبل از پلی آف آغاز خواهد شد. با بازیکنان از منوی view برای از دست رفته تا 14 بازی که بدان معنی است که وجود ندارد و بازیکنان در تیم های که برگشتی را ببینید بیشتر پرداخت کاهش است.

بازیکنان که هنوز هشت بازی را ببینید 8.6% کاهش حقوق و دستمزد در حالی که بازیکنان که از دست 14 بازی را ببینید 15.1% کاهش حقوق و دستمزد. بازیکنان در تیم به اندازه کافی خوب نیست و به دعوت برای شروع را ببینید حقوق خود را دست نخورده باقی می ماند فراتر از کاهش در حال حاضر توافق در ابتدا از COVID-19 shutdown.

بازیکنان که ترک حباب موضوع به کاهش دستمزد

بازیکنان که ترک دیزنی جهان حباب بدون تصویب خواهد بود موضوع را به 10-14 روز قرنطینه پس از بازگشت با توجه به گزارش. آنها خواهد شد به کاهش دستمزد را برای بازی از دست رفته به دلیل قرنطینه.

بازیکنان تلقی توسط تیم خود را به در خطر ابتلا به بیماری های شدید مربوط به COVID-19 در نظر گرفته خواهد شد "محافظت از بازیکنان" و موضوع به کاهش حقوق و دستمزد.

اگر یک بازیکن است نه مسلم است که استثنا شده توسط تیم او خواهد باید این گزینه به دنبال وضعیت از لیگ به عنوان یک "عذر بازیکن." یک پانل از سه کارشناسان پزشکی خواهد شد و سپس تعیین اگر یک بازیکن است "معاف" با توجه به گزارش.

این گزارش همچنین به تشریح امکانات رفاهی بازیکنان باید انتظار در دیزنی جهان با بازیکنان ماندن در سه هتل های مختلف بر اساس بذر و ارائه چندگانه سرگرمی و نظافت گزینه های.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن