NBA draft: پنج بالقوه دور دوم میدارد که می تواند تعجب

در این سال کلاس پیش نویس است که در همه جا با حقیقت کلی شماره 1 انتخاب کنید مانند صهیون ویلیامسون در سال گذشته

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

در این سال کلاس پیش نویس است که در همه جا با حقیقت کلی شماره 1 انتخاب کنید مانند صهیون ویلیامسون در سال گذشته و یک تن از علامت سوال در طول دور اول و دوم. هر سال ما می بینیم برخی از تراورس خروج از دور دوم که در به موفق NBA مشاغل. Draymond سبز, نیکولا Jokic, DeAndre Jordan شد دور دوم میدارد که حک شده بزرگ NBA مشاغل. رفتن به عقب و حتی بیشتر, Dennis Rodman و Manu Ginobili نیز برداشت و در دور دوم و شما می دانید همه چیز در مورد دستاوردهای خود را.

در یک منحصر به فرد سال با هیچ NCAA tournament و جهانی و همه گیر است که متوقف بسکتبال برای چهار ماه که بازیکنان را افزایش خود را پیش نویس سهام در postseason ممکن است سقوط به دور دوم. گارد نقطه ملاکی فلین led ایالتی سن دیگو به یکی از بهترین فصل و تا به حال بالقوه به مسابقات ، بدون که پلت فرم های NBA, تیم های سمت چپ تعجب که چگونه او می توانست شانس برابر نخبگان قدرت پنج رقابت در این مسابقات است.

در اینجا فلین و چهار دیگر چشم انداز است که می تواند در دور دوم خواب و شکوفا در NBA.

San Diego State guard Malachi Flynn is a quality shooter. (Photo by Justin Fine/Icon Sportswire via Getty Images)
San Diego State گارد ملاکی فلین کیفیت تیرانداز. (عکس توسط جاستین خوب/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

PG ملاکی فلین

Junior

ایالتی سن دیگو

17.6 ppg, 4.5 rpg 5.1 apg

فلین led کوه غرب در کمک و دزد و سوم شد و در فصل گذشته به ثمر رساند. San Diego State بالا بود و پنج تیم در کشور برای اکثر فصل به لطف فلین و هم تیمی Matt Mitchell. فلین نجومی بالا آمد و در پیروزی بر نوادا با 36 امتیاز در 13-از-20 تیر اندازی. فلین سازگار است تیرانداز از عمق و می توانید به لبه. او در سال برک آوت و نشان داد NBA پیشاهنگی او می تواند نمره در هر سه سطح و کارآمد در نیمه دادگاه مجموعه, تیراندازی 42.5 درصد از این زمینه است.

6-پا-1 نقطه گارد کمی مسن تر از بسیاری چشم انداز در 22 اما شوت او مکانیک جلا و او را تجربه کرده به طوری که او می تواند برخی از زمان بازی.

دانشجوی سال اول

دوک

12.6 ppg, 4.9 rpg

Duke's Cassius Stanley is an outstanding athlete. (Photo by Jaylynn Nash/Icon Sportswire via Getty Images)
دوک Cassius استنلی برجسته ورزشکار. (عکس Jaylynn نش/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

هیچ کس تا کنون می تواند جایگزین سوراخ صهیون چپ در دانشگاه دوک اما استنلی موفق به پر کردن جای خالی یک کمی با خود بالا پرواز dunks و قابل پخش در انتقال. او همچنین موفق به شکستن جهش عمودی رکورد که ویلیامسون مجموعه. بومی کالیفرنیا انتخاب دوک بیش از UCLA, اورگان و کانزاس و همچنین دبیرستان توپ در سیرا دره عمیق و باریک در لس آنجلس در کنار Kenyon Martin جونیور و Scottie Pippen جونیور

استنلی برتری در انتقال به ثمر رساند کمتر از 100 امتیاز در این فصل خاموش گردش و عکس های از دست رفته. در نیمه دادگاه مجموعه, او بهتر است به عنوان یک نقطه تا تیرانداز یا خاموش pick-and-roll, ساخت 50 درصد از شوت او تلاش. او بلوز هنوز هم نیاز به برخی از کار او به عنوان شات 36 درصد از 3 نقطه محدوده اما ما دیده ایم بازیکنان مانند استنلی اکسل در NBA و مشاغل طولانی. Devin بوکر آمد کردن زمین در کنتاکی به طور متوسط 10 امتیاز در هر بازی در تنها فصل اما در حال حاضر او NBA All-Star. کلی Oubre تا به حال مشابه حرفه ای در کانزاس به عنوان یک نقطه تا تیرانداز به طور متوسط 9.3 امتیاز در هر بازی. تیم NBA تشخیص پتانسیل ورزشی, سریع سپاه پاسداران مانند استنلی و او می تواند یک سرقت.

دانشجوی سال دوم

کنتاکی

11.5 ppg, 6.4 apg

Kentucky's Ashton Hagans needs to develop his outside shot. (Photo by Silas Walker/Getty Images)
کنتاکی را اشتون Hagans نیاز به توسعه خود را در خارج از شات. (عکس توسط Silas واکر/گتی ایماژ)

کنتاکی مربی جان Calipari معتقد است Hagans بهترین پوینت گارد در کالج بسکتبال در فصل گذشته گفتن خبرنگاران در ماه دسامبر "ما می توانیم می گویند وجود دارد بهتر نگهبانان نقطه در کشور است, اما شما باید به من بگویید که شما در حال صحبت کردن در مورد." Hagans یکی از بهترین ها در توپ مدافعان در این کشور مجبور 58 دزد دوم بیشتر در ثانیه. او همچنین رهبری این کنفرانس در کمک به طور متوسط بیش از شش در هر بازی.

Hagans بسیار عالی در iso موقعیت ساخت 63 درصد از عکس های خود را خاموش دریبل در یک ترکیب هیرو. او ترجیح می سراشیبی و دوست دارد برای رسیدن به لبه یا ظرف به هم تیمی. در گرفتن و شلیک موقعیت او تنها نه از 33 تلاش است. Hagans است درست نقطه نگهبان که ورزشی است و می تواند تسهیل جرم اما در یک نقطه گارد-سنگین پیش نویس او می تواند سقوط. اگر Hagans می تواند توسعه خود را در خارج به ضرب گلوله او ممکن است در نهایت یکی از بهترین بازیکنان برای بیرون آمدن از این پیش نویس است.

SF الیاس هیوز

Junior

سیراکیوز

19 ppg, 4.9, rpg, 3.4 apg

Syracuse forward Elijah Hughes could have a high floor. (Photo by Samuel Lewis/Icon Sportswire via Getty Images)
سیراکیوز به جلو الیاس هیوز می تواند به طبقه بالا. (عکس توسط ساموئل لوئیس/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

6-پا-6 بال led ACC در به ثمر طول کوتاه فصل است. او از انتقال کارولینای شرق در سال 2017 پس از یک فصل ناامید کننده است و انجام می شود چیزی جز بهبود تحت سالن از شهرت مربی جیم Boeheim.

هیوز کامل بازی ضربه 78 3-اشاره گر و تیراندازی 42.6 درصد از این زمینه است. نیمی از امتیاز خود را از آمد iso موقعیت یا نقطه تا عکس پرش با تنها 18 درصد از کل امتیاز در آینده گذار. چه هیوز را به یک تیم NBA? او مسن تر از بسیاری از همکار خود را پیش نویس چشم انداز در 22 و در پیش نویس با خیلی قطعیت هیوز یکی از امن تر میدارد. چند سال پایین جاده طرفداران می تواند به دنبال بازگشت بدونم چرا هیوز برداشت شد تا در اواخر این پیش نویس است.

C نیک ریچاردز

Junior

کنتاکی

14 ppg, 7.8 rpg

Nick Richards made a massive leap in his junior season. (Photo by Carmen Mandato/Getty Images)
نیک ریچاردز یک جهش عظیم در تاریخ و فصل است. (عکس از کارمن Mandato/گتی ایماژ)

ریچاردز یکی از مهمترین و بهبود بازیکنان در بسکتبال کالج. او به طور متوسط چهار امتیاز و 3.3 ریباند به عنوان یک دانشجوی سال دوم اما پریدم به 14 امتیاز 7.8 ریباند و 2.1 بلاک در هر بازی این فصل است. ریچاردز بود پنج ستاره جذب از نیوجرسی و به طور گسترده ای تصور می شود یک-و-انجام به عنوان او در سال اول در کنتاکی. او تلاش برای ماندن در طبقه اول دو فصل بازی در پشت قرعه کشی انتخاب PJ واشنگتن است.

حتی اگر ریچاردز در حال حاضر 22 سال سن هنوز هم وجود دارد اتاق را برای رشد. این فصل با توجه به همکاری های ورزشی ریچاردز در رتبه 98 درصد هجومی به ثمر رساند 431 امتیاز در 367 تیراندازی اموال. هفتاد و هشت درصد از امتیاز خود را در آمد و رنگ در پست یو پی اس و 6-پا-11 چشم انداز شات 75.2 درصد از خط پرتاب آزاد. مدرن روز بازی NBA caters به سپاه پاسداران و گالری اما تیم هنوز نیاز به bigs. بهبود ریچاردز نشان داد سال سوم خود را می تواند یک سکوی پرشی برای خود NBA بالقوه است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب