NBA سازمان دیده بان حباب: چه کسی وجود دارد که نه ؟

منهای چند ستاره زندگی در داخل NBA حباب به طور رسمی در جریان است.در حالی که مربی Mike D'Antoni کردم پزشکی ترخیص

توسط PATRIS-MUSIC در 20 تیر 1399

منهای چند ستاره زندگی در داخل NBA حباب به طور رسمی در جریان است.

در حالی که مربی Mike D'Antoni کردم پزشکی ترخیص کالا از گمرک به تاریخ NBA, حباب, Houston Rockets ستاره جیمز هاردن و راسل وستبروک نمی پیوستن به تیم خود را در مسیر به دیزنی جهان در روز پنج شنبه.

این جفت ارز وارد خواهد شد در حباب "در آینده نزدیک" یاهو ورزشی' کریس Haynes گزارش شده است. چرا آنها نمی سفر با این تیم نامشخص است.

سر مربیان پاک

تمام 22 تیم وارد شده اند و یا در مسیر به دیزنی جهان که از دوشنبه شب به آماده شدن برای حباب لیگ برنامه ریزی شده به tip-off در جولای 31, با توجه به Haynes. وجود اولیه نگرانی از ملی بسکتبال مربیان کانون است که برخی از این لیگ را مربیان نخواهد پزشکی دستورالعمل اجازه داده می شود در داخل حباب به دلیل سن مربوط COVID-19 نگرانی.

اما D'Antoni, 69, دریافت ترخیص پیوست و موشک در پرواز خود را در روز پنج شنبه با توجه به ESPN. New Orleans Pelicans سر مربی آلوین اصالت 65, همچنین, دریافت, ترخیص کالا از گمرک با توجه به ESPN. آیا به عنوان 71 سال سن آنتونیو اسپرز سر مربی Gregg Popovich که پاک شد برای پیوستن به تیم خود را در مسیر به فلوریدا پنج شنبه با توجه به San Antonio Express-News.

Life inside the NBA bubble is underway. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Getty Images)
زندگی در داخل NBA حباب در جریان است. (جو Burbank/اورلاندو سنتینل/گتی ایماژ)

به عنوان بازیکن ورود منابع گفته ورزشی یاهو' کریس Haynes روز دوشنبه در لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard — مانند هاردن و وستبروک را همراهی تیم خود را به حباب. او به پیوستن به آنها را در تاریخ بعد پس از حضور در خانواده مهم است.

بازیکن تازه واردان

دیگر ستاره های خال خال شد در راه خود را در روز پنج شنبه.

تورنتو رپتورز وارد اتوبوس مزین با "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

جوئل Embiid sported hazmat کت و شلوار برای سفر خود را.

در همین حال نیکولا Jokic است که انتظار می رود برای پیوستن به خود دنور ناگتس تیمی از کشور صربستان در چند روز آینده, Haynes گزارش روز پنج شنبه. Jokic آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماه ژوئن بوده ولی پزشکی پاک برای حباب. او خواهید بود یکی از داستان ها به سازمان دیده بان در دیزنی جهان پس از لاغری پایین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

زندگی در داخل حباب

بسیاری از بازیکنان در حال حاضر بررسی می شود. کلیپرز پاسداران پاتریک بورلی و لو ویلیامز در حال نشان دادن خاموش خود را جهانی دیزنی حفاری.

و دالاس ماوریکس به جلو پیراهن زنانه دامن بلند Kleber نشان داد که چگونه او و هم تیمی های خود در حال باد کردن بخار.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن