NBA آغاز کریسمس? Bah! فریب!

وجود دارد در حال اجرا از NFL و NBA باید تلاش قبل از آن آغاز می شود.Rumblings در مورد لیگ به طور دائم در حال تغ

توسط PATRIS-MUSIC در 22 اردیبهشت 1399

وجود دارد در حال اجرا از NFL و NBA باید تلاش قبل از آن آغاز می شود.

Rumblings در مورد لیگ به طور دائم در حال تغییر شکل برنامه بدست بلندتر در لیگ محافل به عنوان coronavirus همه گیر است و همه ورزش لیگ را مجددا کوتاه مدت و دراز مدت برنامه.

در تلاش برای فاصله خود را از کرگدن که توسط NFL فکر شروع فصل NBA در روز کریسمس احساس می کند مانند یک گزینه قابل دوام. لیگ روند در این جهت برای فصل آینده صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با باقی مانده از این فصل — و احتمالا برای آینده قابل پیش بینی.

در آن صورت تلاش برای رقابت با NFL و آن stranglehold در آمریکا منطقی به نظر می رسد و NBA تخته سنگ را از روز کریسمس در بازی به نظر می رسد مانند غیر رسمی شروع فصل به هر حال.

برتر matchups بین تیم های متحرک اتفاق می افتد پس از ژانویه و در زمان NFL playoffs این نتیجه با سوپر باول ویژه پس از آن می تواند تغییر به NBA.

اما در یک درخواست برای حس مشترک لیگ باید یک گام منطقی و درک این ترفند به آن نیاز دارد بیشتر جزئی از زمین لرزه.

این است که از یک کشاکش این نقطه نظر است که می بیند NBA به عنوان یک ماراتن واقعی و نه چیزی است که باید آن را فیلتر معطوف به "همه Rookie" برای جلوگیری از صدمات ناشی از هر نوع.

که به عنوان بخشی از بازی به عنوان سه ماهه طبیعت فصل نه ماه فرایند است که بازده یک قهرمان در اواخر بهار به عنوان مخالف به اواخر تابستان. به طور دائم تغییر لیگ تقویم به خاطر دادن آن jumpstart در طول زمان هنگامی که چیزهای مهم نیست که به نظر می رسد بسیار کوته بینانه است.

اجتناب از NFL سایه اجتناب ناپذیر است — آن را در حال حاضر متخلف در NBA روز کریسمس تخته سنگ و کامل آن است راه اندازی با یک بازی در هفته برای یک تیم تغذیه به دهانه توجه کوتاه از طرفداران خود و روایت محور رسانه های ورزشی.

The NBA and its Christmas Day slate is special for hoops fans. (Photo by Vaughn Ridley/Getty Images)
NBA و آن روز کریسمس تخته سنگ ویژه برای hoops طرفداران. (عکس Vaughn ریدلی/گتی ایماژ)

کمیسر NBA آدم نقره ای هوشمند است. بسیاری از تصمیمات خود از جمله ساخت NBA اول لیگ ورزش های تعطیل به دلیل همه گیر شد عاقلانه و انسانی است. او به طور معمول با چالش های وضع موجود و جاه طلبی های در حال رشد NBA بین المللی که باعث می شود او قابل تحسین است.

او را به دست آورده اعتماد بازیکنان و عموم مردم که نباید گرفته شده برای اعطا. اما این احساس می کند مانند overthinking برای بسیاری از دلایل عملی.

با شروع فصل و دو ماه بعد به معنی نهایی را در ماه اوت زمانی که بسیاری از مشاهده عمومی برنامه ریزی برای تعطیلات و کودکان از مدرسه با مقدار جریان است.

NBA ظاهرا نمایش است که به عنوان یک فرصت. باور خود را در لیگ مهم است به اندازه کافی برای تغییر عادات طبیعی عموم مردم روند کمی در متکبر و تا زمانی که وجود دارد بهتر متریک برای تعیین بینندگان علاوه بر نیلسن جعبه را بسیار صعودی.

شما می خواهید به حداکثر رساندن چشم بر روی محصول خود را برای زمانی که آن را مهم ترین: برگشتی — مه و ژوئن. ما جمعی عضلات در حال تنظیم آن و اگر چه غیر ممکن نیست آن را احساس می کند مانند یک انتقال به رفتن از جنون مارس به پلی آف NBA.

حتی NFL دارای فن خستگی با دوشنبه و پنج شنبه فوتبال قادر به ضبط شکوه از یکشنبه بعد از ظهر و شب.

و آن را مطمئن شوید که برای ناراحت ورزشی منطقه ای که در شبکه های استفاده می شود به داشتن NBA برنامه نویسی در وسط قبل از سقوط منجر به زمستان به عنوان مخالف به unenviable وظیفه متعادل پایان دم از NBA schedule با لیگ اصلی بیس بال.

چنین تغییر خواهد در واقع باید به آغوش بازیکنان وجود دارد و به نظر میرسد هیچ نشانه ای که می خواهید برای آن بروید. آنها می خواهند تابستان خود را و حدس می زنم که دیگری می کند ؟ همسران و خانواده ها و بچه ها — به خصوص به عنوان ما می بینیم بسکتبال تابستان شایع تر برای فرزندان بازیکنان NBA.

برجسته شرکت کفش استفاده سامرز برای سفرهای خارج از کشور برای افزایش مشخصات خود را از بازیکنان خود را از مارک های و لیگ برتر در بزرگ — از آنجا که بچه ها از مدرسه بیش از حد. نیز وجود دارد بازی های المپیک به فکر کردن در مورد. در تلاش برای خدمت به یک استاد NBA خطر از دست دادن ارگانیک حرکت آن بوده است ساختمان برای سال به خصوص در سطح بین المللی شده است یک اولویت برای چند دهه.

چرا نمی توانید NBA در آغوش طبیعی ساخت تا از آن تقویم ؟ بازیکن حرکت و رایگان آژانس ساخته شده است آن را در 12 ماه لیگ و تنها درست shutdown اتفاق می افتد در ماه آگوست و اوایل ماه سپتامبر پس summer league.

لیگ است که تحت یک اصلاح بازار از انواع به عنوان یکی می توانید ویژگی رو به کاهش رتبه بندی برای شروع فصل با دانستن این لیگ وجود دارد خواهد بود برای هفته های آینده و ماه. و عدم فهرستی از تداوم از سال به سال در حال ایجاد یک قطع برای طرفداران.

NBA می توانید هر بازی برابر است. با این درک است که تیم در حال بازی کردن بازی طولانی و استراحت بازیکنان آن نمی تواند احمق طرفداران به مراقبت در مورد هر بازی.

این معلوم نیست که آیا لیگ را در واقع از طریق رفتن با تغییرات بالقوه فراتر از تلاش برای نجات این COVID-19-خدشه دار شود. نقره ای تخصصی است که در یکی از جنبه های کار خود را: انجام آنچه حس می کند.

یکی می خواهم به این باور است که پیروز خواهد شد این زمان در اطراف.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن