NBA تحلیلگر Charles Barkley در لیگ عدالت اجتماعی تلاش: "ما در حال تبدیل به یک سیرک"

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله. Turner Sports NBA تحلیلگر و Basketball Hall of Famer Charles Barkle

توسط PATRIS-MUSIC در 23 تیر 1399

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

Turner Sports NBA تحلیلگر و Basketball Hall of Famer Charles Barkley گفت که ورزش لیگ و بازیکنان را تبدیل نژادی و بی عدالتی مسائل به یک "سیرک" و هشدار داد که طرفداران می تواند خاموش بیش از حد سیاست در ورزش است.

Barkley, صحبت کردن در تلفن در مصاحبه با CNBC گفت: بازیکنان در حال قرار دادن اهمیت بیشتر در زانو و پیام های خود را کشباف به جای تغییر مهم.

بیشتر از مهلت

او با تکرار انتقادات مطرح شده توسط همکار تحلیلگر Jay Williams از ESPN که به ذکر است که بازیکنان که شکایت در مورد مواد غذایی و محل اسکان خود در اورلاندو برای NBA راه اندازی مجدد هستند "تن ناشنوا" به چه چیزی اتفاق می افتد به طور منظم مردم در همه گیر و در نتیجه بحران اقتصادی است.

Barkley, همیشه صریح شخصیت او در روز بازی و در طول پخش حرفه ای بود بلانت در ارزیابی خود از زمان ورزش در آب و هوا.

"چه اتفاق می افتد در حال حاضر ما در حال تبدیل به یک سیرک" Barkley روز جمعه گفت در ظاهر مهمان در CNBC. "به جای صحبت کردن در مورد برابری نژادی نژادی عدالت و عدالت اقتصادی ما صرف تمام زمان ما هیچ گونه نگرانی در مورد که دو زانو و دو زانو, چه چیزهایی می شود گفت در اتوبوس چه می شود گفت در کشباف. من فکر می کنم ما در حال از دست رفته نقطه.

"ما نیاز به پلیس اصلاحات اصلاحات در زندان. کسانی که شماره 1 و شماره 2 چیز به تمرکز بر روی. ما نیاز به پلیس و پلیس خوب در خارج وجود دارد پلیس بد و پلیس. ... زمانی که ما وقت خود را صرف تمرکز بر روی آنچه که در نیوجرسی که قراره شکست هدف. نگرانی من است این است که تبدیل به یک سیرک به جای تلاش برای انجام برخی از چیزهای خوب است."

Barkley در زمان موضوع با عدالت اجتماعی پیام های NBA است که اجازه می دهد بازیکن را در لباس خود را برای آینده احیای این فصل است. بازیکنان بازی در اورلاندو "حباب" می تواند یک انتخاب از 29 پیام خود به نیوجرسی از جمله "سیاه زندگی ماده" "من نمی توانم نفس بکشم" و "برابری" در میان دیگران است.

"ما در یک تقسیم کشور" Barkley گفت. "ورزش استفاده می شود به یک محل که در آن طرفداران می تواند و به دور از واقعیت است. در حال حاضر آن را مانند یک مخلوط. آن را به جذاب تماشای آنچه اتفاق می افتد با طرفداران. طرفداران در یک نقطه ضعف آنها در حال رفتن را از طریق همه گیر. آنها نمی خواهید برای دیدن یک دسته از افراد ثروتمند صحبت کردن در مورد مسائل در همه زمان ها. من فکر نمی کنم وجود دارد یک پاسخ درست یا غلط.

"مردم شغل از دست داده و آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام است که به نوبه خود در تلویزیون برای شنیدن بحث در مورد مسائل در همه زمان ها. آن را می شود بسیار جالب را ببینید که چگونه مردم واکنش نشان می دهد."

بهترین از مهلت

برای ثبت نام در مهلت خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن