AP منبع: MLB بازیکنان ارائه 114-بازی فصل بیشتر $ کاهش

نیویورک (AP) --لیگ اصلی بیس بال بازیکنان نادیده گرفته و ادعا می کند توسط باشگاه است که آنها نیاز به پرداخت های

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

نیویورک (AP) --

لیگ اصلی بیس بال بازیکنان نادیده گرفته و ادعا می کند توسط باشگاه است که آنها نیاز به پرداخت های اضافی کاهش و به جای آن پیشنهاد را دریافت می کنند به مراتب بالاتر درصد از حقوق و ارتکاب به دیگر برنامه به عنوان بخشی از یک counteroffer برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی.

بازیکنان پیشنهاد 114-بازی فصل به طور منظم یکشنبه ،

یک فرد آشنا با این طرح گفت: آسوشیتد پرس. انجام می شود که در راه مسابقات جهانی می تواند گسترش گذشته شکرگزاری.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ جزئیات اعلام شد.

روز باز خواهد بود 30 ژوئن و فصل به طور منظم خواهد اکتبر به پایان رسید. 31 نزدیک به پنج هفته پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 27 نتیجه رسیدند که MLB پیشنهاد گیر از فصل اصلی برنامه. اتحادیه ارائه برنامه ریزی انعطاف پذیری شامل بیشتر doubleheaders به عنوان بیس بال ریز بازی ها به 123 روز ترک اتاق کمی برای به روز کردن.

MLB پیشنهاد سهشنبه خواهد پایین تر 2020 حقوق از حدود 4 میلیارد دلار به حدود 1.2 میلیارد دلار است. اتحادیه ارائه خواهد باید حقوق مجموع حدود 2.8 میلیارد دلار است.

این طرح با توجه به MLB در طول 80 دقیقه ای دیجیتال نشست میان کمیساریای راب مانفرد معاون کمیسر دن Halem union, سر تونی کلارک و اتحادیه کننده ارشد بروس مایر. در این جلسه به ستیز یک فرد آشنا با آن گفت.

مانند MLB اتحادیه افزایش خواهد postseason تیم از 10 به 14. اما بر خلاف MLB بازیکنان پیشنهاد خواهد گسترش postseason حدود یک ماه گذشته معمول آن پایان. MLB گفت: نگران موج دوم coronavirus در پاییز.

در حالی که مدیریت پیشنهاد

برای سال 2020 تنها اتحادیه ارائه آن برای امسال و سال آینده.

بازیکنان پیشنهاد جدید حوادث است که می تواند به افزایش درآمد مانند postseason یا offseason همه ستاره بازی و/یا صفحه اصلی اجرای دربی. آنها همچنین خواسته برای 100 میلیون دلار بیشتر در حقوق و دستمزد به طور پیشرفته در طول سرگیری بهار آموزش.

یک بازیکن را دریافت حدود 70 ٪ از حقوق و دستمزد خود را و یا 114/162nds تحت اتحادیه طرح است.

که بازیکنان را دریافت سرشکن سهام از حقوق بخشی از معامله است که در آن اگر فصل است اوراق هر بازیکن خدمات تضمین شده برای سال 2020 مطابق با آنچه که این بازیکن به دست آورده در سال 2019. این اتحادیه نیز تضمین شده بود $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت.

در حالی که اتحادیه می گوید حقوق پرداخته شد و پس از آن که توافق نامه تحت پوشش تنها در بازی به طور منظم فصل ballparks و با طرفداران. این قرارداد به نام "حسن نیت" در مذاکرات برای بازی های بدون فن یا در خنثی سایت.

MLB گفت: اتحادیه است که بازیکنان را 89 درصد از درآمد در یک 82-برنامه بازی با سرشکن حقوق و باشگاه خواهد

برای هر یک از بازی های اضافی. این اتحادیه سوال حسابداری.

MLB پیشنهاد نام برای آموزش بهار به سر در اواسط ماه ژوئن و به صورت فصل به شروع دور چهارم جولای. این باشگاه پیشنهاد را سرشکن حقوق و کاهش آنها را دوباره در یک مقیاس کشویی. کسانی که در $563,500 حداقل خواهد حدود 47 درصد و کسانی که در بالا -- به رهبری مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول در $36 میلیون -- را دریافت کمتر از 23 درصد است. مدیریت پیشنهاد 200 میلیون دلار حقوق خواهد بود مشروط بر postseason را تکمیل.

همه بازیکنان می توانست حق انتخاب کردن از این فصل تحت این اتحادیه طرح است. کسانی که واجد شرایط برای ریسک بالا و یا اقامت با کسی که واجد شرایط به عنوان خطر بالا خواهد حقوق و دستمزد دریافت و سرویس لیگ. دیگران که انتخاب کردن را دریافت سرویس لیگ زمان اما هیچ حقوق و دستمزد.

اگر postseason است برگزار شود به دلیل موج دوم اتحادیه طرح خواستار 100 میلیون دلار در حقوق و دستمزد به معوق با بهره قابل پرداخت در ماه نوامبر سال 2021 و 2022 نوامبر. تنها بازیکنان که اصلی 2020 حقوق شد و 10 میلیون دلار یا بیشتر خواهد بود منوط به داشتن پول به تعویق افتاده.

اتحادیه برآورد بالا-حقوق و دستمزد تیم را تا 7 میلیون دلار در حقوق و دستمزد تسکین فرد گفت.

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب