نسکار جدید, قوانین جدید دشمنی و طرفداران بیشتری در آلاباما

نسکار بازگشت به مسابقه شیفت به آلاباما Superspeedway با قوانین جدید در محل پس از رایان نیومن وحشتناک تصادف در

توسط PATRIS-MUSIC در 1 تیر 1399

نسکار بازگشت به مسابقه شیفت به آلاباما Superspeedway با قوانین جدید در محل پس از رایان نیومن وحشتناک تصادف در این فصل باز دیتونا 500.

آلاباما آهنگ اعتراف خواهد کرد تا به 5000 طرفداران یکشنبه - با حداقل دو نسکار تیم رو به یک coronavirus ترساندن - در حالی که نسکار خواهد بود در lookout برای تازه ممنوع مؤتلفه پرچم.

کوری LaJoie و دنی Hamlin در, عجیب و غریب, دشمنی آغاز شده است که در رسانه های اجتماعی و تشدید تا نسکار مداخله در آخر هفته گذشته با احضار هر دو راننده به صورت چهره به چهره نشست. و جوی afton wagner, غرق در ماه گذشته توسط تعقیب الیوت به عنوان دو مسابقه برای پیروزی در بریستول ساخته شده است آن را کاملا روشن او قصد ندارد به الیوت یک اینچ از اتاق بر روی آهنگ.

این در واقع زمان های عجیب و غریب در نسکار یکی از اولین و مهمترین ورزش برای بازگشت به رقابت به عنوان سری مشتاقانه پیش جعلی در طول بیماری همه گیر. این مسابقه خواهد بود نهم برای نخبگان جام سری از مارس 17 سرگیری و محدودیت ها به تدریج برداشته بودن.

5000 طرفداران در grandstands خواهد رسید فقط 48 ساعت پس از استوارت-هاس مسابقه تایید دو ناشناس کارکنان تست شده ارسال شده برای COVID-19. تیم Penske میگویند که یک کارمند تست مثبت است. کارکنان قرنطینه می شوند و بخشی از محدود خدمه مجاز به رفتن به مسیر زیر ویروس قوانین.

سحر گفت: "پروتکل های قوی" در محل به "کاهش گسترش ویروس در حالی که حفظ سلامت و ایمنی از همه اعضای سازمان و جامعه بزرگتر."

نسکار حاضر به فاش کردن هر گونه اطلاعات در مثبت coronavirus آزمون و یا اگر پرسنل محروم شده اند ورودی در حوادث پس از رفتن را از طریق اجباری نمایش درمانی در مسیر. آلاباما است که گرم کردن برای گسترش پذیرش در ماه آینده. نسکار گفت: این هفته به عنوان بسیاری از 30000 نفر می تواند حضور این همه ستاره مسابقه در تنسی و تگزاس موتور جاده سریع السیر برنامه اجازه می دهد تا طرفداران در آن رویداد است.

با یک نگاه به آنچه اتفاق می افتد در آلاباما:

قوانین جدید

نیومن در یک حادثه دلخراش در هنگام مسابقه برای برنده شدن در دامان نهایی در دیتونا در ماه فوریه است. اتومبیل خود شد و ضربه از پشت چرخید و رفت هوابرد. آن زده شد توسط یکی دیگر از ماشین و نگه داشته نورد در آنچه به نظر می رسد یک برنامه به طور بالقوه کشنده تصادف.

نیومن دچار ضربه به سر بود اما از بیمارستان مرخص فقط 48 ساعت بعد. او ادامه داد: برای بهبود طول coronavirus خاموش کردن و بازگشت به مسابقه زمانی که نسکار رو به مسیر مه.

تغییرات انجام شده به اتومبیل برای آلاباما به عنوان یک نتیجه از نیومن تصادف شامل حذف aero مجاری در superspeedway آهنگ های کاهش اندازه بدنه دریچه گاز و در حال حاضر لغزش نوار باید اعمال شود در کل طول کمتر عقبی رو به سطوح سپر عقب را پوشش میدهد. این تغییرات برای superspeedways اما تیم باید صفر دانش و آگاهی عملی از خود اثر است.

فشرده برنامه را حذف کرده است عمل و جلسات مقدماتی تا درایور های خود را دریافت کنید برای اولین بار احساس خود را آلاباما اتومبیل زمانی که آنها صعود خود را در کاکپیت یکشنبه.

پنج-زمان آلاباما برنده Brad Keselowski دو بار برنده است پس نسکار از سر گرفته است و در میان کسانی که "هنوز مطمئن شوید که چه انتظار می رود."

"من فکر می کنم که لیست تغییرات آنقدر بزرگ بود که من با داشتن یک زمان سخت در پیش بینی چگونه اتومبیل در حال رفتن به درایو" Keselowski گفت. "تغییرات کوچک در نحوه درایو ماشین می تواند یک تفاوت بزرگ به عنوان به چگونه آنها پیش نویس پس از آن رفتن به یک مقدار زیادی از یادگیری به عنوان ما در این مسابقه است."

او می گوید معقول رانندگی ممکن است جلوگیری از چند تصادف با خودرو که به یک جزء اصلی در دیتونا و آلاباما.

"شما امیدوارم که همه هوشمند است و آنها شانس شما باید شانس را به یاد" Keselowski گفت. "اما در همین راستا امیدوارم که شما آنها را نمی شانس هستند که به طور بالقوه کشنده به هر کس دیگری روز و علل بزرگ wrecks. همه انگیزه های مختلف چالش ها و اهداف آنها همه نوع انداخته به این گلدان در آلاباما با هیچ عمل. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد."

پرچم بان

نسکار پنج سال پیش گفت که دیگر اجازه می دهد تا طرفداران به نمایش مؤتلفه پرچم در رویدادهای اما هرگز چیزی به اعمال ممنوعیت. در حال حاضر در پاسخ به راننده بابا والاس تماس برای پرچم به مجاز سلسله رهبران می گویند که آنها جدی در مورد اجرای.

اما آنها باید مشخص شده هر برنامه ای در مورد چگونه آنها آن را انجام دهد. پرچم به طور معمول به پرواز در campsites و بالای وسایل نقلیه تفریحی که جمعیت زمین زیر کشت. آلاباما است که اجازه کمپینگ در داخل مسیر تا یکشنبه ممکن است یک آزمون واقعی در نسکار مجری توانایی است.

جانباز راننده برندان Gaughan ساخت دوم خود را با شروع از آنچه که او معتقد است خواهد بود, او در آخر فصل گفت: نسکار است حداقل به دنبال در تصویر بزرگ.

"نسکار پنج سال پیش ساخته شده است که آنها در تلاش برای خلاص شدن از آن را بدون تجاوز بیش از حد بسیاری از مرزهای," او گفت:. "اما در حال حاضر جهان تغییر کرده است که در آن شما می توانید نوع از مرحله بیش از آن نشیب و تغییر آنها ساخته شده و بسیار مثبت. از آن خواهد شد کار برای ما به عنوان یک کل. من فکر می کنم ما زیادی به دست آوردن طرفداران جدید و تعداد زیادی از افراد جدید خواهد بود توجه و بزرگ است که برای همه ما است."

دشمنی

Hamlin که برنده سومین دیتونا 500 در ماه فوریه شده است beefing با LaJoie در توییتر برای ماه. به نظر می رسید بی ضرر در آن نیست و حتی پاک کردن آنها جدی بودند - اما در زمان به نوبه خود در هفته گذشته است.

پس از Hamlin کشید بالا و نقطه شروع برای هفته گذشته مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر که در آن Hamlin از دست داد سه شانس در قهرمانی در فصل آخر مسابقه LaJoie گفت Hamlin خواهد برنده شدن در این مسابقه به دلیل وجود دارد هیچ چیز در خط. که ضربه کم تشدید متخاصم کلمات باعث نسکار به گام با در-مسیر,جلسه,

Hamlin که در واقع برنده شدن در حیاط یکشنبه گذشته گفت: پس از آن مسابقه دشمنی بود. اما LaJoie در پادکست هفتگی ادامه داد: این برخورد تا در نهایت مدل پنج شنبه با پست های رسانه های اجتماعی عذرخواهی برای نقش خود در مجادله.

LaJoie توضیح داد و موقعیت خود را در طول یک زوم جلسه با خبرنگاران گفت: هر دو اشتباه بودند.

"آیا من اجرا دهان من کمی بیشتر از آنچه که من احتمالا باید داشته باشد ؟ بله. آیا چیزهایی که او احتمالا پشیمان? بله. این که چگونه ما به این وضعیت" LaJoie گفت. "ما هر دو برای رشد یو پی اس. ما هر دو بچه دارند. ما هر دو باید شغل و معیشت هستند که بزرگتر از این tiff ما در جریان است."

در ضمن afton wagner نیست ببخشند الیوت برای این اشتباه است که در زمان هر دو آنها را از مشاجره در دامان نهایی در بریستول. Afton wagner حاضر به قطع الیوت هر اتاق در مسیر به عنوان او شتافت Hamlin برای پیروزی هفته گذشته با ساخت آن مشکل است برای الیوت به گذشته او هر فرصتی afton wagner بود.

الیوت curtly گفت: پس از مسابقه او نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای رسیدگی به شوربا ترافیک بهتر و هرگز ذکر afton wagner به طور خاص.

Afton wagner روشن ساخته است که او هیچ انگیزه ای برای خارج شدن از الیوت ،

"شما نژاد مردم راه آنها مسابقه شما. شما نمی توانید همه چیز را بدون پیامدهای برخی از مرتب کردن بر اساس. شما هزینه یک پیروزی من به شما هزینه یک پیروزی است. آن نوع از همه چیز دوست دارم که," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن