راننده نسکار ری Ciccarelli می گوید او را ترک پس از مؤتلفه پرچم ممنوعیت

ری Ciccarelli یک نسکار سری کامیون, راننده فقط یک مشکوک راه برای ایجاد یک نام برای خود.Ciccarelli چهارشنبه اعلا

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

ری Ciccarelli یک نسکار سری کامیون, راننده فقط یک مشکوک راه برای ایجاد یک نام برای خود.

Ciccarelli چهارشنبه اعلام کرد که او را ترک مدار پس از سال 2020 به دلیل نسکار است ممنوعیت مؤتلفه پرچم در تمام حوادث.

در یک پس-حذف شده اما صفحه نمایش-اسیر Facebook پست Ciccarelli گفته او "می تواند مراقبت کمتر در مورد مؤتلفه پرچم وجود دارد اما مردم که فراموش و آن را نمی توان آنها را یک نژادپرست همه شما انجام می دهند f--ing یک گروه به تهیه کردن به دیگری و i ain't صرف پول ما را به شرکت در هر گونه سیاسی BS!!"

Ciccarelli, 50, که درایوهای شماره 49 CMI سونیک شورلت در نسکار نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری به دست آورده است یکی از بالا 10 پایان در سه سال گذشته Sports Illustrated اشاره کرد.

Ray Ciccarelli accused NASCAR of "political BS!" (Photo: Icon Sportswire via Getty Images)
ری Ciccarelli متهم نسکار "سیاسی BS!" (عکس: نماد Sportswire از طریق گتی ایماژ)

نسکار کلاه هنرمند Jason پرتو متهم مسابقه از گروه "گیلاس چیدن تبلیغات به واسطه کار بد [به] آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته."

در چهارشنبه نسکار است که ریشه های عمیق در جنوب ممنوع مؤتلفه پرچم به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نماد برده داری و تبعیض نژادی از تمام حوادث و خواص برای ترویج یک محیط جامع تر. حرکت آمد و به زودی پس از سیاه و راننده بابا به نام والاس برای ممنوعیت.

در این اطلاعیه آمده است و زندگی موضوع جنبش به دست آورده حرکت در میان اعتراض ملی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید. نسکار در حال حاضر نیز اجازه می دهد تا اعضای تیم را به زانو زدن در طول سرود ملی به عنوان یک شکل از اعتراض مسالمت آمیز.

نسکار یکی از معدود برجسته سازمان های ورزشی و در حال اجرا پس از coronavirus همه گیر شروع شده است televising مسابقه بدون طرفداران در می ایستد. اما یک مقدار محدود از تماشاگران اجازه خواهد داشت در انتخاب مسابقات در ژوئن 14.

Ray Ciccarelli driving the No. 49 CMI Motorsports Chevrolet earlier this year. (Photo: Jared C. Tilton via Getty Images)
ری Ciccarelli رانندگی شماره 49 CMI سونیک شورلت در اوایل این سال است. (عکس: Jared C. Tilton از طریق گتی ایماژ)

همچنین در HuffPost

عشق HuffPost? تبدیل شدن به یک عضو موسس HuffPost به علاوه امروز.

این مقاله در ابتدا در ظاهر HuffPost.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب