Muirfield ایجاد کرد اثبات می تواند محل مناسبی برای PGA Tour doubleheader

DUBLIN, اوهایو – از همه curveballs این COVID-19 همه گیر انداخته است در PGA تور Muirfield ایجاد کرد دو هفته است

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

DUBLIN, اوهایو – از همه curveballs این COVID-19 همه گیر انداخته است در PGA تور Muirfield ایجاد کرد دو هفته است که بدون شک ساده ترین راه برای هضم.

زمانی که John Deere کشیده پلاگین در این رویداد را سال به دلیل coronavirus نگرانی تور می خواستم جایگزینی رویداد و جک را در محل بررسی تمام جعبه سمت راست.

این دوره به طور گسترده ای ذکر شده توسط تور, انواع به عنوان یکی از مدار بهترین و قادر بودن به نگه داشتن بازیکنان در یک محل به مدت دو هفته کمک می کند تا امن موقت حباب. در نظریه Muirfield ایجاد محل مناسب برای یک بازگشت به عقب است; اگر چه در عمل, ظریف راه اندازی چالش های مشهود بود هفته گذشته در روز کاری خیریه باز است.

هفته گذشته راه اندازی شامل کندتر سبز, سرعت, کوتاه, خشن برای شروع مسابقات و از سه راهی مکان های که حداقل anecdotally تولید کمی پایین تر نمرات.

در هفته گذشته به ثمر رساند و میانگین بود 71.85 نسبت به 72.08 به طور متوسط در سال گذشته یادبود و بازیکنان به طور کلی مورد توافق در این دوره نداشتیم طبیعی خود را نیش می زنند.

"اصلی راه اندازی این هفته در نظر گرفته شده بود راحت تر نرمتر سبزی کمی کندتر و پس از آن آنها در حال رفتن به اجازه خشن رشد به هفته آینده و در نهایت نوع خشک و سبزی از شرکت کردن آنها را سریع تر" گفت: Rickie فاولر که گره خورده به صورت 22nd در روز کاری رویداد. "از آن قرار است به سخت تر در هفته آینده, اما این همه رفتن به نوع آب و هوا و وابسته و هیچ چیز ما می توانید کنترل است."

دوشنبه تقلا: عالی عمل باز منجر به برجسته رویداد در Muirfield ایجاد کرد

بهترین مثال از این تقابل راه اندازی طرح بود در 14th سوراخ. زیر پنج شنبه اولین دور که پر 4 بازی به طبیعی آن 375 متری مقامات به آرامی فشار محکم تا هر روز با نهایی-دور yardage آینده در 308 متری.

این حرکت راه اندازی قانع کننده ارز در روز یکشنبه زمانی که برنده نهایی Collin Morikawa ضربه خود توپ را روی گوه شات 11 پا از سوراخ سبز و جاستین توماس که از دست رفته در یک حذفی گذاشته و آمار رویکرد خود را به 5 فوت است. هر دو بازیکن ساخته شده مرغک.

به عنوان هفته عینک بازیکنان گفت: سبزها شروع به انتخاب کنید تا برخی از سرعت و خشن بود و با نزدیک شدن طبیعی آن در طول آماده سازی برای آینده یادبود.

"بدیهی است که [yardage] نبود کاملا وجود دارد در رابطه با برخی از چاله مانند 14 شد تا برخی از دیگر سوراخ شد تا کمی" گفت: Jason روز زندگی می کند که در منطقه و نقش Muirfield ایجاد کرد به طور منظم و پس از بستن برای هفتمین روز یکشنبه. "اما در بیشتر قسمت ها, سبزها شروع به گرفتن کمی محکم تر و آنها شروع به گرفتن کمی سریع تر است. آن را به خوبی قادر به بازی امروز را امتحان کنید و گرفتن احساس برای چگونه آن را برای رفتن به پنجشنبه آینده."

بازیکنان نبودند رد روز کاری رویداد اما بعد نبود تنها بازیکن در روز یکشنبه به دنبال به جلو به این نمایشگاه راه اندازی شده است. این دوره بسته شد در روز دوشنبه برای تعمیر و نگهداری و یکشنبه را دور نهایی ارائه شده از بازیکنان که نبود یک رقیب پر مخاطره فرصتی برای آماده شدن برای یادبود.

"این تقریبا نوعی احساس مانند یک تمرین دور بود با شما صادق است. به خصوص با طرفداران در اینجا دانستن ما در حال بازی در اینجا دو هفته در یک ردیف نوع احساس ما در حال تنظیم کردن برای هفته آینده گفت:" گری جنگل که گره خورده است برای پنجم. "گلف فوق العاده بود واقعا بود. اگر شما در حال رفتن به بازی دو هفته در یک ردیف وجود دارد هیچ جایی بهتر برای انجام آن است. این یکی از توقف های مورد علاقه من از سال است و من خوشحالم که ما در اینجا دو هفته."

که ایده تکرار شد توسط بسیاری از زمین های جنگلی را معاصران. برای روز back-to-back حوادث به عنوان یک فرصت نادر به صرف برخی از زمان در خانه در وسط تور نجومی. و حتی با پرنیان متفاوت از back-to-back هفته در همان نقطه ترین توافق Muirfield روستا بود نقطه مناسب برای doubleheader.

Collin Morikawa نمی تواند سکوت در آوردن نبرد با جاستین توماس در روز کاری

"این عجیب و غریب به خاطر من نمی بسته به ترک پس از من دور امروز و پس از من در اتاق هتل من برای یکی دیگر از هفت روز اما خیلی بدتر از مکان های ما می تواند بازی به صورت دو هفته در یک ردیف" گفت: Billy Horschel که بسته با 66 و برای مکان هفتم. "برای من, من دوست دارم این محل است. من همیشه خیلی خوبی در اینجا در Muirfield و من هیجان زده بود که برنامه آمد که ما می خواهم به بازی دو هفته در یک ردیف."

شاید عجیب ترین لحظه این هفته بود که پاتریک Cantlay تکمیل نهایی-دور 65 به کراوات برای مکان هفتم. Cantlay برنده سال گذشته یادبود و او پرسید: اگر آن را بی دست و پا بودن در Muirfield ایجاد کرد برای دو هفته به دفاع از عنوان خود.

"من سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن, واقعا," او گفت: با خنده. "من که یک هفته اضافی در اینجا در Muirfield ایجاد کرد خوب بود برای من."

این تصمیم هم خوب بود برای تور و تبدیل به چالش کشیدن وضعیت به جای یک رویداد به یک فرصت برای صرف دو هفته در یکی از مدار محبوب ترین دوره های.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن