دوشنبه تقلا: Daniel برگر بزرگ پیروزی بود ولی Bryson دزد نشان می دهد

PGA Tour بازگشت و به عمل در یک راه بزرگ این هفته پایان سه ماه وقفه با دراماتیک و سرگرم کننده رویداد در استعمار

توسط PATRIS-MUSIC در 26 خرداد 1399

PGA Tour بازگشت و به عمل در یک راه بزرگ این هفته پایان سه ماه وقفه با دراماتیک و سرگرم کننده رویداد در استعمار. از دانیل برگر دستیابی به Bryson DeChambeau افزایش وزن به Jordan Spieth را گیج کننده یو پی اس و فراز زندگی ما شکستن آن همه را در این هفته این برنامه از شنبه تقلا:

جديد 'عادی' در تور PGA با توجه به COVID-19

1. پس از بیش از سه ماه وقفه PGA Tour را از سر گرفت در چارلز شواب به چالش بکشد.

غذای آماده: با توجه به این که او چند هفته به فکر می کنم در مورد چگونه ورزش بازگشت ممکن است آن را سخت به تصور بهتر سناریو برای تور کمیسر جی موناهان. در نظر بگیرید:

• لود زمینه نشان داد تا به استعمار هایلایت شده توسط پنج بازیکن در جهان است.

• COVID-19 تست های انجام شده در اوایل هفته به ترتيب 100 درصد منفی برای هر دو بازیکن و ویلچرهای در فورت وورث (اگر چه آن را شایان ذکر است که یک بازیکن و سه ویلچرهای انجام تست مثبت در Korn تور کشتی).

• تمرکز بسیار به سرعت منتقل بازگشت به گلف با بسیاری از بزرگترین نام تور jostling موقعیت ایجاد بسیار پیش بینی دور نهایی که در آن بیش از یک دوجین بازیکن شروع روز در سه عکس از سرب است.

• دور نهایی شد, عمل بسته بندی شده حتی اگر هیچ طرفداران وجود دارد شاهد آن با تعدادی از رقبای راه دادن به یک مرگ ناگهانی حذفی به این مسابقات آمد پایین و به یک جفت از گرانش خم لب-outs.

سازمان دیده بان (یا نیست): Collin Morikawa سکس Schauffele رنج می برند وحشیانه لب-outs

این جاده به حالت عادی هر دو برای تور و ورزشی به طور کلی باقی مانده است دشوار و طولانی. پاسخ به COVID-19 همه گیر خواهد شد بیشتر گوشت در هفته های آینده به عنوان تور سفر "حباب" سر در سراسر کشور است. اما برای حداقل یک هفته با ورزش محصول در مرحله اصلی, همه چیز در مورد و همچنین می تواند تصور است.

برگر است! 'کار می کرد لب به لب من ... خوشحالم که این همه پرداخت می شود'

2. عملکرد سازگار در نهایت پرداخت کردن برای دانیل برگر که مشبک اولین تور پیروزی در سه سال است.

غذای آماده: در سال 2017, مسافران مسابقات یاد شده است برای Spieth دراماتیک پناهگاه سوراخ کردن برای برنده شدن یک حذفی. چه کمتر به یاد ماندنی است که اضافه کاری پیروزی آمد در برابر برگر که رسیدن به 18 در جهان به عنوان یک نتیجه است اما تا حد زیادی شده است در اسلاید پس از.

برگر ساخته روسای جمهور جام تیم در آن سال بود و در بسیاری از کوتاه لیست از چشم انداز امیدوار کننده ای داشتن صعود یک جفت تور عناوین قبل از تولد 25. اما یک سال 2018 مچ دست آسیب آهسته او را قابل ملاحظه و او وارد این هفته در فورت ورث رتبه 107 در جهان است.

Coronavirus وقفه آمد در خصوص زمان نامناسب برای برگر که به پایان رسید T-9 یا بهتر است در هر یک از سه شروع می شود و قبل از اینکه بازیکنان لغو شد. اما او نمی به دست آوردن هر گونه زنگ زدگی در فاصله سه ماه دیگر با توجه به خر خر کردن در مشاجره او نورد در 10 پا زدن توپ مرغک در 72 سوراخ به محل باشگاه وانجمن منجر شود و سپس با برنده رقابت در اول حذفی ،

مچ دست صدمه تدریس دانیل برگر را به PGA Tour موفقیت برای مسلم

برگر در حال حاضر رفته 28 مستقیم دور از پر یا بهتر کشش است که قدمت آن به هوستون باز در اکتبر و علائم طولانی ترین جمله فعال رگه در تور است. بسیار برخوردی است در این بازی پس برگر رفت و بازگشت به عقب در ممفیس در سال 2016 و 2017, اما روز یکشنبه عملکرد نشان داد که او هنوز هم مقدار زیادی از قدرت شلیک به عنوان او به نظر می رسد به بازگشت به بازی را upper echelon.

DeChambeau: اگر من را putts من برنده 'خیلی' این هفته

3. در حالی که بسیاری از خندیدند در Bryson DeChambeau فربه نگاه جدید او اجازه بازی او را به صحبت کردن در یک راه بزرگ است.

غذای آماده: وجود دارد مقدار زیادی از خنده در اوایل هفته به عنوان دوربین رو اولین نگاه اجمالی از یک پست قرنطینه DeChambeau که او نیز فرستاده ... خلاق تصویری نمایش همه کار او قرار داده و به اضافه کردن عضله در طول سفر غیر منتظره وقفه. او به خبرنگاران گفت که او تا به حال بسته بندی شده در یکی دیگر از 20 پوند در سه ماه قرار دادن وزن خود را در حدود 240 پوند پس از ذکر شده در این تور رسانه ای راهنمای در 205.

اما هیچ یک خنده یک بار DeChambeau خود قرار داده 5.5 درجه راننده به بازی در استعماری موشک پرتاب کردن توپ را روی گوه و در نظر گرفتن زوایای قبل از هرگز دیده می شود در یکی از این سفر را تاریخی ترین پوسته.

DeChambeau همیشه انجام کارهای راه خود را از تک ظهر آهن به مختصری لاس زنی با طرف زین قرار دادن و دقیق و رویکرد فلسفی به نوسان. آخرین پروژه خود به بسته در پوند به منظور افزایش توپ و سرعت نوسان قطعا کنوانسیون مبارزه طلبیده. بلکه این نوع از کار.

DeChambeau رهبری این زمینه در فاصله رانندگی و بقیه بازی خود را رنج می برند نیست از وزن اضافی در قاب خود را. در حالی که یک بسته مرغک زدن توپ قرق لبه او هنوز هم زده سه دور از 66 یا بهتر در مسیر به یک T-3 به پایان برسد در یک دوره که در آن او تا به حال در طول تاریخ تلاش می کرد. و او را در حالی که هدف قرار دادن هشت درایوهای 353 متری یا بیشتر.

به عنوان همکار تور pro روبرتو کاسترو قرار داده و آن را DeChambeau جمع آوری طیف وسیعی از غنائم در کار و حرفه ای سطح "35 متری پیش."

"اگر او می کند به طور قابل توجهی بدتر در بخش دیگری از این بازی و یا صدمه" کاسترو نوشت: "نگاه کردن."

null
تهی

4. ساخت یکی دیگر از شروع در یکی از آهنگ های مورد علاقه, Jordan Spieth مجددا او را باید بازیکن زمانی که رقیب.

غذای آماده: Spieth است اما او را خسته کننده نیست. غلتکی سوار coaster که روی لئامت دادن خود را در استعمار در زمان خاموش با یک بازگشت-نه 30 روز پنج شنبه و صبح روز جمعه او در بالای رهبران. اما دوگانگی طلایی کودک نازل شد بعد از زمانی که او چهار putted برای دو دیو از جمله یک جفت نتواند از داخل 3 فوت است.

وجود معجزه تصدیق وجود دارد chunked قاچ. وجود دارد اسیاب طیف وسیعی جلسه با caddie مایکل Greller اسپری درایوهای مرغک اجرا می شود و مرموز mis-آتش سوزی. و با هیچ گالری در اطراف برای ایجاد نویز سفید Spieth را پر سر و صدا درونی تک صدایی در صفحه نمایش کامل.

در جستجوی اولین پیروزی خود را در نزدیک به سه سال Spieth به پایان رسید T-10. وجود دارد هیچ انکار که استعمار یکی از Spieth شادترین زمینه شکار یک محل که در آن او در حال حاضر یک پیروزی و دو دونده-یو پی اس در میان شش top-10 پس از اتمام در هشت شروع می شود.

سال گذشته T-8 پایان به نظر می رسید به سیگنال یک چرخش و آن را به جای خدمت به عنوان یک علامت آب در ملال انگیز مبارزات انتخاباتی. زمان خواهد شد بگویید اگر فرخنده بازگشت به رقابت خواهد شد که بیشتر در قدرت ماندن این زمان در اطراف.

پنج بازیکن که مشتاق به دوباره بجای اول برگشتن ...

• Collin Morikawa: حرفه ای برنده شماره 2 نبود به عنوان Morikawa از دست رفته یک جفت کوتاه putts بیش نهایی دو سوراخ در استعمار. او ساخته شده کاهش خط پس از تبدیل نرم افزار در حال حاضر به 22 رویدادها و سر خود را-تبدیل آهن همچنان به درخشش در مکان های نمادین مانند کوچه هوگان. آن را نمی خواهد طولانی قبل از 23 ساله می شود دیگر فرصتی برای ایستادن بیش از یک توپ را به نفع خود.

Schauffele پس از پر هزینه نتواند: فقط بازی کردن در حال حاضر'

• Xander Schauffele: Schauffele را ادامه ناکامی یکشنبه به عنوان علامت خود را با حداقل یک سهم از 54 سوراخ سرب کاهش یافته است به 0-for-4 پس از رکورد خود ابتدا از لب در 17th سبز. Schauffele برنده چهار بار در تور همه در آمده-از-پشت مد و او ساخته شده یک جفت موقع putts قبل از خود را بارها پخش نعل اسب. اما بین حذفی از دست دادن در Kapalua و روز یکشنبه نزدیک به دست او رسیده و برای پیروزی.

• Rory McIlroy: McIlroy بود و یکی از چند نام بزرگ که موفق به فاکتور یکشنبه در فورت ورث bogeying باز کردن سوراخ در مسیر به بیرون 41. پس از شروع دور نهایی فقط سه عکس کردن سرب McIlroy کاهش یافت و به تی-32 بعد از بسته شدن 74. این نخستین بار خارج از صفحه 5 از ماه اکتبر و در بدترین حالت خود در سراسر جهان پایان پس از از دست رفته قطع سلطنتی در پرتروش.

• جان رحم: هیچ یک از سه بازیکن در جهان ترک خورده بالا 30 در استعمار اما رحم تنها کسی بود که هیچوقت در بازی آخر هفته. رحم نبود به خصوص اما او تنها پنج birdies در 36 سوراخ. این بود که اول خود را از دست رفته قطع در تور PGA پس ... آخرین بار او استعماری 13 ماه پیش.

• ریکی فاولر: Fowler تنها میکروفن می خواهم تا بازیکن در طول مسابقه اما او حفر اوایل سوراخ خود را با باز 73. بهتر بازی در 2 دور به اندازه کافی برای برش را به عنوان فاولر و سیستم صوتی هر دو ناودان تنه.

این هفته برندگان جایزه ...

null
تهی

صبر کنید ادامه: تایگر وودز. جنگل فرستاده رسانه های اجتماعی در حال چرخش با نگهداری از قایق بادبانی خود را حفظ حریم خصوصی که از شمال به رهبری به گرجستان در اوایل هفته گذشته است. که او را از درون فریاد فاصله این هفته RBC میراث فرهنگی, که در آن او می تواند به لحاظ نظری فاصله اجتماعی در قایق خود را در حالی که ساخت اولین حضور خود را در بندرگاه شهر از سال 1999. به جای ورود مهلت آمد و رفت بدون جوانه زدن از حاکم کارشناسی ارشد قهرمان. یادبود هنوز هم احساس می کند مانند جایی که ما او را بعدی.

دلخراش داستان: Camilo Villegas. کلمبیا نشده است دیده می شود مقدار در سال گذشته اما او مطرح در هفته گذشته Korn کشتی چالش و به خبرنگاران گفت: در مورد دخترش میا سلامت مبارزات به 20 ماه همچنان به جنگ مغز و تومورهای ستون فقرات. Villegas برنده چهار بار در تور PGA و به عنوان بالا به عنوان شماره 7 در جهان در سال 2008. با سر تراشیده در همبستگی با دختر خود را که باقی مانده است در میان شیمی درمانی Villegas به پایان رسید T-33 در پونته ودرا بیچ خواهد شد و پخش آسان به ریشه در هفته های آینده.

کاپیتان در فرمان: استیو Stricker. جام رایدر مقامات هفته گذشته اعلام کرد که Stricker خواهد شد که شش میدارد در اختیار خود در سال جاری بیش از دو اصلی خود را سهم از چهار انتخاب برای رفتن با هشت اتوماتیک مقدماتی. جاستین توماس و تایگر وودز بودند ناگهان در خارج به دنبال صلاحیت هر چند هر دو به نظر می رسد منطقی میدارد در چند ماه زمان است. استریکر در حال حاضر کنترل بیشتر بر خود فهرستی از هر یک از آمریکایی خود را پیشینیان و تغییر حکومت به نظر می رسید به سیگنال است که دوسالانه مسابقات باقی می ماند و در مسیر به بازی می شود در ماه سپتامبر بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از طرفداران ممکن است قادر به حضور در سوت زدن تنگه.

نه بازگشت: جاستین افزایش یافت. دو سال پس از بالينی پیروزی در استعمار رز به چالش کشیده یک بار دیگر قبل از بالا آمدن یک شات ، به انگلیسی T-3 به پایان آمد و در اولین شروع خود را از او رسما از تقسیم Honma و عملکرد خود را با یک کیسه موقت می آید در تضاد کامل با یخ سرد شروع به 2020 فصل است. بله, آن را تنها یک هفته اما رز به نظر می رسد محتوای با تصمیم خود را به لرزش تا کیسه.

بازی برای یک علت بزرگتر: هارولد وارنر سوم و یوسف Bramlett. با سراسر کشور تظاهرات اتفاق می افتند بیش از مسائل از مسابقه دو از تنها چهار بازیکن با هر دو تور وضعیت و آفریقایی-آمریکایی میراث تابیده روشن. وارنر دریافت سزاوار تجلیل در اوایل هفته برای او قلبی را در مسائل اطراف جورج فلوید را مرگ و سپس بیرون رفت و برداشت سهم باز دور سرب در مسیر به یک T-19 به پایان برسد. Bramlett برای واجد شرایط نیست, استعماری, اما در عوض رفت و به Korn کشتی رویداد به پایان رسید و T-2 پس از چهار مستقیم دور در 60s.

'پیروزی یک پیروزی': برای لوقا لیست پیروزی شیرین حتی در هنگام بازی کردن یک تور

برنده یک پیروزی: Luke لیست. مانند Bramlett لیست به طور کامل معاف در تور PGA در این فصل اما کافی ندارد وضعیت به کسب درآمد دعوت به استعمار. به جای آن او خود را از سر گرفت نجومی در Korn کشتی چالش که در آن او به دست آورده و اولین پیروزی خود را پس از سال 2012 است. لیست مهمترین آنها از دست حذفی به توماس در سال 2018 هوندا کلاسیک, اما او تا به حال cracked 10 صفحه از PGA قهرمانی در اینوود. در حال حاضر او را سر به تور PGA را با یک جایزه و یک کمی اضافی شتاب.

نیم قرن: فیل مایکلسون (یک روز زودتر). مایکلسون نوبت 50 روز سه شنبه به مناسبت یک نقطه عطف برای یک بازیکن است که یکی از محبوب ترین ها در تور برای نزدیک به سه دهه است. Lefty صحبت با خوش بینی در بازگشت خود را به کار در استعمار اما او در سمت چپ شهر با سوم خود را مستقیم از دست رفته قطع خواهد شد و در حال حاضر یک فرصت برای جشن گرفتن این روز در صفحه اصلی. شاید یک جشن فنجان اختصاصی قهوه برای نامیده می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن