لحظه ای از شکوه: دو مرد آغاز شده و در QB در تنها بازی NFL. دیگر فرصتی بازداشته و آنها را هر دو

(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399
(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج فصل است. اما برای یک انتخاب چند آنها یک فصل بازی و یا بازی است که واقعا تاریخی است. این offseason ما برجسته خاص آن NFL اجراهای ما در "لحظه ای از شکوه" سری.

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

کانر شاو به یاد بسیاری از جزئیات Dec. 28, 2014 اما غیر منتظره یکی از چوب.

شاو برداشت شد برای شروع کارفرمایی برای کلیولند براونز در فصل آخر. از آن او بود NFL اولین. و او و مجزا به یاد می آورد بستن کراوات خود را و نگاه در آینه قبل از خروج به ورزشگاه.

"این یکی از آن دو-دوم لحظات است که همیشه در حافظه" شاو گفت. "مانند" مقدس s - - - من یک شروع کارفرمایی در NFL.'"

شاو است که بخشی از عجیب و غریب و بسیار کوتاه فهرست در NFL تاریخ است. او یکی از دو بازیکن — شمارش نیست چند در دهه های 1920 و یا 1987 اعتصاب کوتاه فصل با جایگزینی بازیکنان — برای شروع یک بازی NFL در کارفرمایی و باید که تنها NFL بازی حرفه ای خود را با توجه به طرفدار فوتبال مرجع. دیگر چنین بازیکن خواهد بود Cureton نیز با براونز کلیولند در سال 1975.

"ترک آن را به قهوه ای به هر دو بچه ها" شاو گفت: با خنده.

آن را سخت باشگاه را اگر شما در مورد آن فکر می کنم. شما باید خوب (خوش شانس) به اندازه کافی برای به دست آوردن یک شروع مهم ترین موقعیت در ورزش است اما برای برخی از دلیل هرگز یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی در هر بازی NFL.

شاو و Cureton تا به حال خود را در یک شات می آیند و به دلایل مختلف.

خواهد Cureton شروع به رفتن نیست به خوبی

Cureton یکی شروع به عنوان یک NFL quarterback بود یک شوت برای بسیاری از دلایل.

او از کوچک Whitewright تگزاس با جمعیت کمتر از 2000 نفر. او یک کالج خوب بازیکن اما برای East Texas State University, یک NAIA مدرسه (در حال حاضر به نام Texas A&M University-بازرگانی). او رفت و undrafted.

1974 پیش فصل به او خوش شانس شکستن. بازیکنان کهنه راه می رفت قبل از فصل در یک اختلاف کار و Cureton آغاز شده و سه فصل بازی. او نشان داد به اندازه کافی به فهرست.

Cureton بازی نمی کند در سال 1974 و 1975 آغاز شده است. تا زمانی که مربی فارست گرگ اولین Browns تیم کاهش یافت و به 0-7. نرمال استارت مایک Phipps صدمه دیده بود. همکار کارفرمایی برایان سیپ در لانه. Cureton گفت: زمانی که تیم از هفتم آن از دست دادن مستقیم در بالتیمور گرگ به او گفت در فرودگاه او می تواند شروع هفته آینده.

"در این مرحله ما باید به بازی همه ما داریم" گرگ گفت: پس از آن با توجه به یک آپی داستان. "ما باید برای دیدن اگر آنها قادر به بازی در این لیگ است."

این وضعیت Cureton مواجه شده: یک بازی در برابر یک حمله رعد اسا-مبارک شیرها دفاع با یک تیم که در حال حاضر 0-7. ایده آل نیست. Cureton نیز بود بنابراین با تمرکز بر بازی خوبی که او را در بسیاری از تمرین اضافی با خود رسیور و بازوی خود را کمی فرسوده در زمان جمعه آمد در سراسر.

"شما فکر می کنم در مورد همه که" Cureton گفت.

بازی رفتن نیست به خوبی. Cureton رفت 10-از-32 95 متری. با براونز انتهایی 14-3 در سه ماهه چهارم او تحت فشار و انداخت وحشی تصویب شد که ره توسط بن دیویس و بازگشت به زمین نشستن کامل هواپیما. او پرتاب 12-حیاط touchdown به اسکار Roan بعد از آن در سه ماهه چهارم.

"مثل من به مردم بگویید من تا به حال دو زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد که روز" شوخی Cureton در حال حاضر رئيس جمهور از Richman غربی در دالاس مسکونی املاک و مستغلات شرکت.

Phipps شد به هفته بعد. Cureton گفت که او آموخته است که بسیاری از NFL تجربه بود و امیدوار به انجام بهتر با دیگر فرصتی اما او بازی نمی کند دوباره آن فصل. او قطع شده بود توسط Browns زیر جولای و هرگز آن را در یکی دیگر از NFL فهرست. او در حال حاضر آغاز یک کسب و کار حرفه ای در طول offseasons خود را برای اولین بار زن و شوهر NFL سال و انتقال به جهان است.

"یکی از چیزهایی که من احتمالا تاسف است که من باید انجام داده اند هر چه در زمان به عقب در با یکی دیگر از تیم" Cureton گفت.

حتی اگر او تا به برخی از تاسف Cureton گفت که او نیست زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آنچه می تواند رخ داده در فوتبال حرفه ای بیش از 40 سال پیش.

"همه در همه شهر های کوچک تگزاس بچه که تجربه آن را فوق العاده" Cureton گفت.

کانر شاو تنها شروع

شاو نمی محو چرا که خود را شروع نمی کند حکم دیگری نگاه کنید. با توجه به شرایط او نبود بد است.

شاو رفت undrafted خارج از ایالت کارولینای جنوبی،, اما بازی خوبی در پیش فصل 2014 و یک نقطه در تمرین تیم ملی. او یک شروع در بازی نهایی به دلیل برایان هویر و Johnny Manziel صدمه دیده شد.

شاو به یاد بسیاری از جزئیات از این بازی بلافاصله. او توصیف یک پاس بلند کردن درز به تنگ پایان اردن کامرون و هنگام پخش بازی حافظه خود را است نقطه. این Browns آویزان در برابر خوب کلاغ تیم نیاز به یک پیروزی به پلی آف و حتی منجر هفت دقیقه به سه ماهه چهارم.

"و اگر شما کلیولند احتمالا خیلی خوشحال با آنچه شاو انجام داده است به عنوان او فقط بالا خاموش تمرین تیم ملی دیروز" CBS play-by-play مرد Kevin هارلن گفت: در برنامه تلویزیونی که بازی رفت به تساوی حاصل کار دو.

"این شگفت انگیز یک بازی در اینجا در برابر یک تیم است که 9-6 و نیاز به پیروزی برای پیشبرد به postseason" color تحلیلگر غنی Brodie گفت.

کلاغ به پایان رسید تا با پوشیدن پایین قهوه ای و برنده 20-10 پیشرفت برگشتی. شاو بود 14-از-28 برای 177 متری بزرگ نیست اما قابل اندازه کافی با توجه به وضعیت. هم تیمی Joe Thomas ستایش او گفت: "او یک کارفرمایی که به آن تعلق دارد در NFL." شاو احساس به همان شیوه.

"من ثابت کرد که من متعلق در NFL" شاو گفت. "من احساس من می تواند یک کارفرمایی در این لیگ و برای کلیولند براونز."

حداقل شاو را شبیه او می تواند یک NFL پشتیبان برای سال های بسیاری است. سپس در 2015 پیش فصل او پاره رباط در انگشت شست خود را و نیاز به عمل جراحی است. او از دست رفته فصل و قطع شد توسط کلیولند بعدی offseason. خرس او را برداشت و در فصل شاو گفت: او در حال بازی "احتمالا بهترین فوتبال بازی می کنم." اما او خود را شکست استخوان درشت نی و استخوان نازک نی در اواخر آمار که او در زمان احساس شد یک شات ارزان. که منجر به یکی دیگر از دست نجومی و شاو اعتراف کرد او هرگز همان بعد از گرافیک آسیب است. تحرک خود را در معرض خطر بود. یک مصدومیت همسترینگ در سال 2017 پیش فصل بود ضربه نهایی. او دوباره منتشر شد.

یک جامد به طور منظم فصل شروع و سپس سه مستقیم فصل صدمات. که بسیاری از شانس بد و با توجه به مسیر پس از 2014 فصل آن را آسان به فکر می کنم در مورد آنچه که ممکن است شده اند.

"من در آن نگاه کنید هر دو راه. من بسیار سپاسگزار برای این فرصت را من تا به حال فرصتی برای شروع در NFL" شاو گفت. "اما من یک رقیب مانند هر کس دیگری. شما یک شات و شما می خواهید بیشتر از آن."

Quarterback Connor Shaw of the Cleveland Browns passes against the Baltimore Ravens on Dec. 28, 2014. (Photo by Larry French/Getty Images)
کارفرمایی کانر شاو از کلیولند براونز عبور می کند در برابر Baltimore Ravens on Dec. 28, 2014. (عکس توسط لری فرانسه/گتی ایماژ)

چه اتفاقی افتاد به Cureton و شاو?

وجود خواهد داشت برخی از پشیمانی زمانی که شما شروع به در کارفرمایی در NFL اولین و هرگز فرصت دیگری. اما هر دو از اعضای عجیب و غریب "یک بازی/یک QB شروع" باشگاه به خوبی انجام داده اند برای خودشان.

Cureton تا به حال شروع در پست خود-فوتبال حرفه ای زمانی که او هنوز هم در NFL. او مدرک حسابداری و استفاده از آن در offseason. او گفت: تجربه خود را در جهان رقابتی فوتبال در خدمت او به خوبی در کسب و کار.

شاو به طور خلاصه سعی مربیگری پس از NFL حرفه ای انجام شد صرف چند سال در دنیای کسب و کار و این ژانویه او فرود آمد پشت در کارولینای جنوبی به عنوان مدیر پخش و توسعه و کمک به بازیکنان در توسعه حرفه ای, روانی, سلامت, مالی سواد و مهارت های زندگی با توجه به زیستی. غیر معمول خود را NFL سفر می تواند کمک به او را هدایت کارولینای جنوبی بازیکنان او را در کار با بسیاری از آنها نخواهد بود NFL ستاره.

"این رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای" شاو گفت. "من می توانم به آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق."

در حال یکی-و-انجام می شود به عنوان یک NFL quarterback هنوز سرخی به ذهن خود را در اینجا وجود دارد. Cureton گفت: او هنوز هم کابوس تکراری تمام این سالها بعد که او دعوت شده به Browns اردوگاه آموزشی برای یکی دیگر از شات اما پس از آن متوجه می شود او کار نکرده تمام تابستان.

"من تا به حال چیزی به سقوط دوباره در" Cureton گفت. "اما آن را همیشه خالی از سکنه که من نمی باید دو یا سه سال برای نشان دادن آنچه که من می تواند انجام داده اند."

بیشتر "لحظه ای از شکوه" داستان

ورنون پری چهار میدارد خاموش دن Fouts مجموعه های حذفی رکورد | برت جونز برنده MVP را بدست آورده Belichick احترام | دوبله جونز یکی از سه بازیکن در 6-TD باشگاه | چارلز فیشر: 14 NFL پخش به ورزش عامل | دلیل رخی Langhorne از بین رفته از NFL | "A. J. Duhe بازی" | سوپر جام قهرمان مالکوم Mitchell ترویج سواد آموزی به بچه ها | Joe همیلتون آمد و در طول 20 سال خیلی زود | Gary Barnidge ناپدید شد از NFL راست بعد از برک آوتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب