MLB, اتحادیه بازی بیس بال به نظر می رسد خرده

این جناح که یک روز صبح بیدار خواهد کرد به صدها و حتی هزاران نفر از مردان و زنان جمع آوری به بازی توپ و ضرب و ش

توسط PATRIS-MUSIC در 31 خرداد 1399

این جناح که یک روز صبح بیدار خواهد کرد به صدها و حتی هزاران نفر از مردان و زنان جمع آوری به بازی توپ و ضرب و شتم به ویروس. در همان زمان است. این جناح که در حال حاضر به بازی به عنوان یک چیز خوب, خوشحال چیز بی خیال چیزی که در مقابل افت زیادی که نیست.

این است که 50 میلیارد دلار در صنعت از افزایش حق رای دادن و ارزش 20 دلار آبجو است که نمی تواند چشم پوشی گذشته 200 میلیون دلار یا 1/250 از آن است. این جناح که در اجرای بازی به آخرین پنی به عنوان طولانی به عنوان آن آنها است.

در عوض در هفته پنجم از مذاکرات برای یک هفته فصل نزدیک شدن چه بوده است نقطه نیمه راه از یک فصل بیس بال پهن با همه گیر و در عین حال یکی دیگر از بیانیه وارد از نیویورک است.

این از بازیکنان ارتباط: "MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی. ما هیئت اجرایی تشکیل خواهد شد در آینده نزدیک برای تعیین گام های بعدی. از همه بازیکنان متعهد به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

این جناح که باید کمی چاره ای جز اعتماد به یکدیگر یک روز زمانی که حسابداران بین رفته اند اما این ویروس است که آنچه مهم است این است بیدار شدن از خواب یک روز صبح بدون گلو درد.

در این فرض هر کس هنوز هم می خواهد به بازی بیس بال و پس از آن در فرض ویروس اجازه می دهد آن را به هر حال لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان اتحادیه تا به حال مذاکرات 2020 فصل به وقفه شب جمعه.

دوباره.

شش روز پس از, بازیکنان, انجمن اطلاع صاحبان آن را دیگر نمی خواهد شرکت در کار مذاکرات و سپس relented لیگ گفت: در اتحادیه آن را نمی خواهد پاسخ به آن ارائه جدیدترین و اگر این است که چگونه سوسیس ساخته شده است شاید آن زمان برای رفتن گیاهی.

صاحبان اخیر پیشنهاد یکی از آنها گفت: آنها معتقد بودند حاصله اقتصادی و acrimonious تقسیم یک کمیسر راب مانفرد متقاعد صاحبان خود را برای ایجاد یک اتحادیه رئیس تونی کلارک در نهایت تبدیل شد به این:

یک فصل 60 بازی ابتدا در جولای 19 یا 20 و پایان سپتامبر. 27 کامل سرشکن حقوق برای بازیکنان گسترش postseason و متقابل چشم پوشی از پتانسیل نارضایتی.

Another week of negotiations to restart Major League Baseball's season ended where it started: Nowhere near an agreement. (Photo by Tim Clayton/Corbis via Getty Images)
یک هفته دیگر مذاکرات برای راه اندازی مجدد لیگ اصلی بیس بال فصل به پایان رسید که در آن برای شروع: هیچ جا در نزدیکی یک توافق است. (عکس توسط تیم کلیتون/Corbis از طریق گتی ایماژ)

تحت آن شرایط بهار امکانات را برای باز کردن در حدود یک هفته و نیم. بنابراین با گذشت زمان رو به کاهش است و این ویروس به دست آوردن کشش و اوایل هفته خوش بینی بودن نقش برآب بیش از چه نوع پرنیان در واقع به منزله توافق صاحبان و بازیکنان به نظر می رسید به مقصد جمعه شب برای یک نتیجه رضایتبخش.

بازیکنان می تواند رای به قبول شرایط از 60 بازی فصل و شاید داد و بیداد کردن یک زن و شوهر بیشتر بازی ها از صاحبان همراه با شرایط یک معامله مانفرد فکر او می خواهم در آریزونا در سه شنبه شب. آنها می تواند رد کند که در مقابله و بازگشت به خود "هنگامی که و که در آن" استقرار یک عمل است که به احتمال زیاد خواهد نیروی مانفرد برای تحمیل نظر یک فصل بازیکن و شاید در معرض لیگ به آینده نارضایتی. در این رویداد لیگ معتقد است که این اتحادیه آماده است به دنبال تا آنجا که $1 میلیارد دلار در سال از دست داده حقوق و ادعا صاحبان نقض شرایط مارس 26 توافق نوشته شده و در واقع برای جلوگیری از این همه.

و به عنوان مذاکرات در trudge به عنوان یکی دیگر از بیانیه ساخته شده است به عنوان مثبت coronavirus آزمون را یکی دیگر از بسته شدن به یکی دیگر از بیس بال تسهیلات کوچکتر از آن همه به نظر می رسد. کوچکتر همه آنها به نظر می رسد.

آنها باید بدانند که. آنها باید درک آنچه که از دست رفته و همچنین مراقبت نیست.

وجود دارد فرصت برای رسیدن به یک مصالحه و سپس به بازی در یک فصل است که چیزی بیش از یک فرمت قدیمی, فاسد ارتباط است. آن را باریک فرصت است. شاید بیس بال می تواند روحیه رغم خالی ballparks. شاید در برخی از نقطه آنها می تواند باز کردن درب یک نرم افزار اجازه دهید چند نفر در. شاید این ویروس می یابد یکی دیگر از راه و 16 تیم اکتبر نوع بوق زدن — a mad, هرج و مرج سوار است که سرگرم کننده را امتحان کنید یک بار.

این مشکل در هر صورت هر چند که هیچ کس را فراموش کرده ام چگونه ما وجود دارد. که اولین آنها تا به حال به کشیدن یکدیگر به خستگی. که اولین آنها تا به حال به پاره یکدیگر به قطعات بیش از کوتاه ترین فصل بیس بال در تاریخ یکی همه نوع نیاز و یک جایی که آنها باید مراقبت از یکدیگر.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن