MLB شایعه: Red Sox در میان تیم به دنبال RHP زاک Godley

Boston Red Sox یک خودنمایی ضعف عنوان به صورت مختصر 2020 MLB فصل است.خود را تبادل چرخش به طور ناگهانی تبدیل به

توسط PATRIS-MUSIC در 31 تیر 1399

Boston Red Sox یک خودنمایی ضعف عنوان به صورت مختصر 2020 MLB فصل است.

خود را تبادل چرخش به طور ناگهانی تبدیل به یکی از باریکترین کارکنان در لیگ هنگامی که کریس فروش قرار گرفتند تامی جان عمل جراحی و قیمت دیوید رسیدگی شد به لس آنجلس داجرز. کسانی که ضرر و زیان چپ بوستون با Eduardo Rodriguez, Nathan Eovaldi و مارتین پرز به عنوان presumptive 1-3 شروع با علامت سوال در شماره 4 و 5 اسلات.

ایده آل نیست.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

مدیر Ron Roenicke مشترک خود را آزمایشی برنامه ریزی برای شروع چرخش یکشنبه و اشاره او معتقد است که جبهه را به اضافه کردن یکی دیگر از کیفیت بازو. با توجه به کریس Cotillo از MassLive.com آنها ممکن است چشم خود را بر right-hander زاک Godley.

"چندین تیم های علاقه مند در Godley به گفته یک منبع اما Red Sox بر این باور هستند که باید یک فرصت به ثبت نام او" Cotillo دوشنبه نوشت.

Godley, 30, صرف چهار به علاوه فصل با آریزونا دایاموند ارسال 36-30 ضبط و 4.70 عصر. ترین مولد های نجومی آمد در سال 2017, زمانی که او رفت و با 8-9 محترم 3.37 عصر و 1.14 شلاق در 25 شروع می شود.

در 2019, Godley تعیین شد برای واگذاری توسط آریزونا و تا به حال از روی لئامت دادن مختصر با Toronto Blue Jays. او امضا جزئی-لیگ مقابله با ببرهای دیترویت در offseason شد اما در روز دوشنبه منتشر شد.

نیازی به گفتن نیست اضافه کردن Godley را حل نمی کند همه Red Sox' مسائل. این امر اما به آنها یکی دیگر از پارچ قادر به پر کردن یک نقطه در چرخش زمانی که لازم است.

می شود آن را ساده حرکت می کند ؟ نوچ. اما بوستون نیاز به کمک می توانید آن را در بخش تبادل بنابراین در آوردن تجربه بازوی ارزان نمی تواند صدمه دیده است.

Red Sox آغاز خواهد شد خود را در 60 بازی کمپین جولای 24 vs. the Baltimore Orioles در Fenway پارک.

MLB شایعه: Red Sox در میان تیم به دنبال RHP زاک Godley در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن