MLB بازیکنان پایان مذاکرات جرات لیگ به تحمیل های نجومی: 'ما می گویند زمانی که و که در آن'

یانکی ها گیر Gary Sanchez حرکات thumbs-down در پایه اول. عکس: troy تائورمینا/ایسنا توسط Ja

توسط PATRIS-MUSIC در 26 خرداد 1399

یانکی ها گیر Gary Sanchez حرکات thumbs-down در پایه اول.

عکس: troy تائورمینا/ایسنا

لیگ اصلی بیس بال را به تلاش برای مذاکره مسالمت آمیز با آن بازیکنان در بازگشت از coronavirus خاموش شدن به زمین را متوقف کند. محرومیت آخرین لحظه واژگونی آن را به نظر می رسد که طرفداران خواهد شد در سمت چپ با یک, لیگ-تحمیل 2020 فصل و تلخ اختلاف کار است که می تواند مصرف این ورزش برای سال.

دو طرف نتوانسته اند به حل یک سوال اساسی: چگونه برای به اشتراک گذاشتن هزینه های مالی از پخش یک فصل بدون درآمد از طرفداران در حضور و غیاب از آنجا که این بیماری همه گیر.

لیگ بازیکنان بیس بال انجمن در روز شنبه گفت: این دیگر یک بحث راه اندازی مجدد طرح پس از رد پیشنهاد که برای ساخت آنها بیش از 37 درصد از حقوق خود را برای 44 درصد از نمونه های نجومی. بازیکنان باید گفت آنها تنها بازگشت به بازی اگر حقوق خود را سرشکن بر اساس تعداد بازی های انجام شده به عنوان نامیده می شود در یک معامله اتحادیه زده با لیگ در ماه مارس است.

این اتحادیه را حرکت می دهد و این تعهد در MLB کمیسر راب مانفرد به جا زدن یک فصل بر روی بازیکنان یک قدرت او دارای زیر مارس توافق. صاحبان قبلا نشان داده است که آنها را برای انتخاب کردن در حدود 50 بازی ها به منظور حفظ و نگهداری پول نقد بدون تماشاگر و حرکت به سرعت به سود postseason.

"آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ خواهد بود بیهوده" رئیس اتحادیه تونی کلارک گفت: در روز شنبه. "از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن." MLBPA خواسته است لیگ را به اطلاع اتحادیه از اهداف خود را توسط نزدیک از کسب و کار دوشنبه.

مگر اینکه صاحبان شروع به مذاکره در برابر خود را با یکی دیگر از پیشنهاد بیس بال در سال 2020 خواهد مرحله آن در کوتاه ترین فصل پس از 1870s که ممکن است در نظر گرفته نامشروع توسط طرفداران. آن را ویژگی های یک آزرده نیروی کار تنها وجود دارد برای تحقق آن از اساسی ترین مسئولیت است. بازیکن می تواند خودداری از "اضافی" مانند اعطای مصاحبه به MLB Network و تیم متعلق به شبکه های منطقه ای.

تلخ مذاکرات در حال حاضر هزینه بیس بال فرصتی برای راه اندازی مجدد در چهارم جولای و بازی 80 بازی و یا بیشتر—در حدود نیمی از یک فصل عادی. اگر دو طرف به توافق رسیده است در حال حاضر حدود دو دوجین بازی اضافی می تواند اضافه شده به برنامه و در مجموع حدود 75. عملیات آنها خواهد بود هزینه صاحبان صنعت تولید حدود 11 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته حدود 20 میلیون نفر در هر تیم بازیکن جبران.

این اتحادیه را حرکت می دهد و این تعهد در MLB کمیسر راب مانفرد به جا زدن یک فصل در بازیکنان است.

عکس: الکس Trautwig/آسوشیتد پرس

اما به نظر می رسد که صاحبان تصمیم گرفته اند که انجام این کار را بر خلاف منافع اقتصادی خود ترک بیس بال به عنوان یک نهاد در, عجیب و غریب, نقطه: فعال انتخاب بازی کمتر بیس بال. در انجام این کار, آن را از خطرات بیشتر undercutting یک ورزش است که با افزایش سن مخاطبان و دیگر کندتر از همیشه قبل از—تلاش برای حفظ طولانی مدت در آمریکا فرهنگی پارچه.

همه از این است که صرفا یک undercard به صورت یک دشمن مبارزه هنوز هم آمده است. از زمان توافق دسته جمعی منقضی پس از 2021 مبارزات انتخاباتی. ارتباط بین دو طرف غرق شده به طوری که عمق آن سخت است تصور کنید هر چیزی اما acrimony تعریف تفریح و سرگرمی ملی برای آینده قابل پیش بینی. پس از این حمله که منجر به لغو 1994 سری جهانی آن زمان دوازده سال برای حضور و غیاب به بازگشت به سطح قبلی است.

پیدایش این زمان دشمنی است مارس 26 توافقنامه که در لیگ و اتحادیه امضا در مراحل اولیه این بیماری همه گیر مربوط به وقفه. آن را به نام برای بازیکنان برای دریافت سرشکن حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. اما این توافق همچنین شامل زبان مکالمه برای طرف به "بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان سنجی" از بازی بدون فن.

در بیانیه روز شنبه, MLB گفت که MLBPA می داند که ماه مارس توافق "بود و استوار در احزاب درک متقابل است که بازیکنان خواهد بود خود را پرداخت کامل حقوق تنها در صورتی بازی از سر گرفته و در مقابل طرفداران."

اتحادیه مخالف با استناد به دو ممکن است نامه از MLB مقامات آنها می گویند پشتیبانی موضع خود را. در مه 18, معاون کمیساریای دن Halem نوشت: به کلارک گفت که این اتحادیه "رایگان به موقعیت است که بازیکنان تمایلی به قبول کاهش بیشتر." چهار روز بعد MLB وکیل پاتریک Houlihan نوشت: به MLBPA وکیل جف Perconte گفت: "ما توافق با انجمن که تحت قرارداد بازیکنان ملزم به قبول کمتر از کامل خود را سرشکن حقوق و دستمزد."

MLB می گوید آن را می توانید تنها در یک فصل بیش از 50 بازی اگر بازیکنان قبول بیشتر کاهش پرداخت. لیگ فرستاده است سه طرح را به اتحادیه که همه خواسته های مالی امتیازات از بازیکنان.

صاحبان می گویند آنها حفظ خواهد شد ضرر و زیان قابل توجهی با بازی بدون فن. این اتحادیه را باور نمی کند لیگ را ادعا می کند و می گوید MLB نشده ارائه مستندات کافی نشان دادن میزان آن پریشانی مالی اصرار دارد که تیم هنوز هم پول.

بازیکنان به خصوص ناراحت هفته گذشته هنگامی که St. Louis Cardinals مالک لایحه دویت جونیور گفت: در یک نمایش رادیویی است که "صنعت بسیار سودآور به صداقت." روز شنبه, نیویورک پست گزارش داد که MLB بود consummated جدید میلیارد دلاری تلویزیون حقوق مقابله با ترنر بیشتر emboldening اتحادیه.

بروس مایر MLBPA سرب, مذاکره, نامه ای به Halem در روز شنبه که گفت: "اعتقاد ما بر این است که موقعیت خود بخشی از خود را به طور کلی بد و ایمان و عزم راسخ برای بازی چند بازی به عنوان امکان پذیر است برای تنبیه بازیکنان برای امتناع از تسلیم به MLB تقاضا برای کاهش پرداخت."

فراتر از تعاونی تن است که یک توافق خواهد مجموعه پیش رو شدید CBA مذاکرات در سال آینده یک معامله در این وضعیت می توانست هر دو طرف است. بازیکنان خواهد خود را سرشکن حقوق بیش تر بازی ها در ازای چیزی صاحبان می خواهید: گسترش postseason مسابقات که به آنها ده ها میلیون دلار درآمد اضافی.

اگر مانفرد پیاده سازی یک فصل بدون قرارداد بازیکنان نمی رضایت به پلی آف. همچنین این امر مسلما سریع شکایت از اتحادیه با این استدلال که لیگ را امتحان کنید نه در ایمان خوب است به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است نقض در حال حاضر بدنام مارس توافق.

در آن روز شنبه در بیانیه MLB آن گفت: "ارزیابی خواهد شد اتحادیه امتناع به رعایت شرایط مارس توافق و پس از مشاوره با مالکیت تعیین بهترین دوره را به بیس بال به طرفداران ما." در چهارشنبه مانفرد به نظر می رسد در MLB Network و تضمین شده است که وجود دارد خواهد بود یک فصل بیس بال از نوعی در سال 2020 است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

هنگامی که شما انتظار می رود در سال 2020 MLB فصل را شروع کنیم ؟ گفتگو بپیوندید.

نوشتن به Jared Diamond در jared.diamond@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de