MLB انتخاب کردن ردیاب: هر بازیکنی که کاهش یافته است به بازی 2020 فصل

این بسیار معمول است برای شنیدن در مورد یک بازیکن امید بستن به خارج در بیس بال. ستاره ها اغلب به حال انتخاب کرد

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399

این بسیار معمول است برای شنیدن در مورد یک بازیکن امید بستن به خارج در بیس بال. ستاره ها اغلب به حال انتخاب کردن بند برای سال آخر خود را می پردازد و در سال های اخیر بسیاری از خود را با توجه به توانایی انتخاب کردن پس از فقط یک یا دو سال از یک قرارداد است. در پایان هر بهار, غیر-فهرست مدعوین انتخاب کردن به دنبال فرصت های بهتر در جای دیگر.

اما در این فصل این دو واژه در یک معنی متفاوت است.

تحت یک مارس به توافق رسیده توسط MLB و بازیکنان ارتباط معرض خطر بازیکن می تواند انتخاب کردن از سال 2020 به دلیل coronavirus نگرانی و هنوز هم پرداخت می شود. بازیکنان که نه تلقی می شود در معرض خطر همچنین می توانید انتخاب کردن در حالی که خود را تسلیم 2020 حقوق و زمان سرویس.

در اولین روز از هفته MLB راه اندازی شد به بازگشت چهار بازیکن تصمیم گرفتند. در اینجا مختصر و مفید که در آن لیست در حال حاضر می ایستد:

32 ساله بود که برای اولین بار به طور علنی خود را از مقاصد شناخته شده است. Leake عامل به خبرنگاران گفت که حق-hander "در زمان بی شماری از عوامل را در نظر میگیرد که بسیاری از آنها شخصی به او و خانواده اش." شده است وجود دارد برخی از حدس و گمان است که Leake بود نگرانی خانواده پدرش فلج شده بود در یک تصادف چند سال پیش و در بخشی به همین دلیل او به پایان رسید تا به خانه با دایاموند.

زیمرمن که دقیقا نوع بازیکن شما فکر می کنم وقتی که می آید به بچه ها که تا به حال یک تصمیم دشوار در هفته های اخیر. او 35 و در حال حاضر یک قسمت-زمان پخش و او را برای زندگی از نظر مالی و حلقه خود را در ماه اکتبر گذشته. در یک بیانیه ای را با آژانس او روشن ساخته است این است که در مورد نگرانی برای خانواده اش که شامل یک مادر مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس:

جو راس (اتباع شروع پارچ)

راس یک زن 27 ساله در منطقه خلیج مادری که برادر کوچکتر از تایسون نیز تصمیم گرفتند روز شنبه. او بلافاصله با انتشار بیانیه ای. اتباع GM Mike Rizzo گفت زیمرمن و راس تصمیم گرفتند "برای شرکت در 2020 فصل برای شخصی سلامت و ایمنی خود و عزیزان خود. ما 100 درصد با حمایت از تصمیم خود برای بازی در این سال است."

34 ساله اعلام کرد تصمیم خود را در پایان یک سری از Instagram پست های که مورد بررسی قرار بی عدالتی در بیس بال و جامعه است. این یک بیانیه قدرتمند و یکی از شما باید جزئیات کامل در اینجا:

MLB انتخاب کردن ردیاب: هر بازیکنی که کاهش یافته است به بازی 2020 فصل در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن