مایک تایسون, بوکس, آموزش گرفتن حتی بیشتر شدید

از سلامت مردانبه نظر می رسد مانند مایک تایسون پله تا تمرینات خود را به عنوان او آماده برای دوباره وارد حلقه. ج

توسط PATRIS-MUSIC در 4 تیر 1399

از سلامت مردان

به نظر می رسد مانند مایک تایسون پله تا تمرینات خود را به عنوان او آماده برای دوباره وارد حلقه. جهان قهرمان سنگین وزن شده است ارسال به طور منظم به روز رسانی در رسانه های اجتماعی پس از اعلام اوایل سال جاری بود که او بیرون آمدن از بازنشستگی به شرکت در یک سری از موسسه خیریه مسابقات بوکس, به اشتراک گذاری کلیپ های خود را در برنامه های آموزشی و نشان دادن خود قابل توجه speedwork.

در آخرین Instagram پست 53 ساله جنگنده (که نه مبارزه حرفه ای از سال 2005) کاملا کاهش سست در مربی خود گفت: در این عنوان که او "آموزش دقیق در هر روز است." بازیگر Jamie Foxx که در حال حاضر بسته بندی در عضله به بازی تایسون در مدتها در انتظار biopic را تصویب تصویری روشن زمانی که او به سادگی اظهار نظر: "💪🏾💪🏾💪🏾💪🏾"

اخبار تایسون باز گشت باعث شده است که کاملا هم بزنید در جهان بوکس مختلف مروج مشتاق به او کتاب برای نمایشگاه منطبق است. شایعاتی وجود دارد از مبارزه با Wanderlei Silva به ارزش 20 میلیون دلار و تایسون خشم به تازگی نشان داد که با او تماس گرفته شده است در مورد به طور بالقوه تربیع برابر آهن مایک در آینده نزدیک.

مبارزه است که همه انتظار دارند هر چند شده است بیش از 20 سال ساخت: یک مسابقه برگشت با Evander Holyfield که تایسون معروف بیت در حال حاضر بدنام "نیش مبارزه" از سال 1997 بود که خود را یک مسابقه برگشت پس از Holyfield زدم تایسون در سال 1996 . Holyfield که بازنشسته شد در سال 2012 نیز به تازگی شروع به آموزش برای یک موسسه خیریه باز گشت و بارها و بارها اشاره کرده است که او ممکن است به صورت خاموش در برابر رقیب قدیمی خود.

شما همچنین ممکن است مانندtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن