مایک تایسون نمی نیاز به یک مبارزه پس چرا ما نیاز به تماشای یکی است ؟

در آخر جلسه سابق قهرمان سنگین وزن مایک تایسون شکست خورده بود توسط کوین مک براید: خبرگزاری گتی ایماژیک شب در سا

توسط PATRIS-MUSIC در 7 تیر 1399
In his final bout, former heavyweight champion Mike Tyson was defeated by Kevin McBride: AFP via Getty Images
در آخر جلسه سابق قهرمان سنگین وزن مایک تایسون شکست خورده بود توسط کوین مک براید: خبرگزاری گتی ایماژ

یک شب در سال 2005 مایک تایسون در زمان و موقعیت در ادم بیکار و تنبل خود را با پشت خود را به طناب و برای بار آخر در یک حلقه بوکس او شنیده ام یک داور او را نجات دهد.

از آنجا که ناپاک شب برابر قوی Irishman کوین مک براید, یک مرد با ابعاد برای مطابقت با اندازه بزرگ خود را به قلب جنگ اعلامیه برای 'آهن' مایک تایسون یک بار baddest مرد در این سیاره شده اند نوشته شده بارها و بارها.

او نجات دهنده, the bully, متجاوز, این, احمق, شکننده, بچه, جنگنده که از دست 300 میلیون دلار و یک حلقه نابغه در بسیاری از فصیح, علاقه اندونزی. مرد او را تضعیف دور با توقف در برادوی, در فرقه فيلم و سپس در او روح از دست رفته با مهربانی در چشم خود را در نهایت. مردم شروع کرده اند به مانند این, جدید, خنک, آرام مایک.

امروز تایسون در حال ساخت یک علف هرز قانونی امپراتوری در لاس وگاس که در آن قریب به اتفاق تعداد زیادی خودرو در حال حاضر قریب به اتفاق پیش بینی cornucopias اما در طول دو ماه گذشته او به اشتباه از همه با فیلم کوتاه از ورزشگاه -- او در حال رفتن به در نزدیک به 54 مبارزه دوباره ؟ پاسخ ساده است اما بوکس است هرگز ساده است و نظم صف در حال حاضر برای یک آخر بازنشستگی پرداخت.

Evander Holyfield شد برای مدت طولانی تایسون, کینه جویی مناسب و معقول زندگی انسان در آنچه به نظر می رسد در مقابل تایسون زندگی نفرت. وجود دارد آن است که می توان گفت یک بیت از فانتزی در آن فرض است. آنها تا به حال تاریخ به عنوان نوجوان, تازه کار بوکسورهای و ملاقات دو بار در واقعا به یاد ماندنی و وحشتناک دعوا در سال 1996 و 1997. Holyfield برنده دو بار از دست کمی از گوش خود و تایسون میراث به عنوان یک بوکس حیوانات امن بود برای همیشه لطفا برای. وای که دیوانه شب و در حال حاضر Holyfield در ورزشگاه.

این بازیکن راگبی سانی بیل ویلیامز بوده و برای مبارزه با تایسون; دنی ویلیامز یک بار شناخته شده به عنوان Brixton بمب افکن ارائه کرده است تایسون فرصتی برای گرفتن انتقام خود را برای مبارزه با حماسه در لوئیزویل در سال 2004; قهرمان سابق شانون بریگز می خواهد یک قطعه از عمل; حتی تایسون خشم پدر eponymous کولی جان صادر کرده است یک چالش است. نیز وجود دارد hardnuts از دنیای کشتی حرفه ای و مخلوط هنرهای رزمی از جان گذشته برای یک پرداخت نهایی چک.

تایسون در ادامه به آموزش ادامه داد: به لبخند beatifically زمانی که نام ها و برنامه ها و چالش های ذکر شده. اما پس از آن دوباره که ممکن است بیشتر به کار جدید خود را با حرفه ای به عنوان یک تامین کننده از درجه بالا ماری جوانا. او نیز است و همیشه بوده است فراوان علف های هرز شیطان ،

این مایک تایسون بهترین مایک تایسون تا کنون و حتی زمانی که او به شدت تسکین یافته و تا به حال خود را در پزشکی مصرف برای مشکلات روانی تحت کنترل حدود 20 سال پیش او هرگز در این, هرگز این آرامش است. به من اعتماد کن من وجود دارد در گلاسکو در ژوئن سال 2000 زمانی که یک لت و پار تایسون پوشیدن یک دامن مردانه رقصید بر روی سقف اتومبیل. او jigged و صحبت در مورد مرگ و نابودی ضرب وشتم صدای در سر خود را و به نحوی موفق به دریافت مجوز برای مبارزه با یک شب در ورزشگاه همپدن پارک در باران. در آن شب که شد 24 ژوئن تایسون ضرب و شتم تگزاس لو Savarese در 38 ثانیه از اولین دور زده اما داور عصبانی راش به پایان بزرگ لو. او بعدها جریمه توسط انگلیسی بوکس مدیره از کنترل است که کمی مانند fining یک کوسه برای گاز گرفتن یک خر برای s******g. این تایسون در حلقه آن شب بود که بیشتر آسیب دیده بوکسور من تا کنون دیده اند در یک حلقه.

The boxing ring can be a lonely place (AFP via Getty Images)
حلقه بوکس می تواند یک lonely place (خبرگزاری گتی ایماژ)

تایسون خواهد بود 54 در پایان ماه او مبارزه کرده است و نه با دستکش و بدون جلیقه پس به دنبال سمپاتیک چشم داور جو کورتز که شب در برابر مک براید. ده مرد کار می کرد در گوشه ای با تایسون در یک حرفه ای است که آغاز شده و در سال 1985 زمانی که او تنها 18 و آن را آسان به دریافت جنگنده توجه هرگز آسان برای به دست آوردن او را تحت کنترل. بچه که بود, تعجب, آینده, از, ورزش, اشتباه نکنید.

جدید مایک تایسون می تواند جمع آوری میلیون ها دلار larking مورد با انواع جنگنده ساخت یک شوخی در مورد نیش این خطا خشم و که خواهد بود خوب در بسیاری از ورزش. اما بوکس نیست وزش بازی نه یک ورزش است که می تواند به راحتی و بدون دستکاری به دنبال مانند یک civic centre panto در نورفولک در دهه هفتاد. Holyfield هشدار داده تایسون به اجازه نیست "هر چیزی جدی برو" اگر آنها برای سومین بار در "نمایشگاه" و که به اندازه کافی باید از یک هشدار است.

مایک تایسون ممکن است نگاه تیز و سریع و متمرکز و آرام در را به شدت ویرایش فیلم او را بیرحمانه تپش دور در یک بدن-کیسه – آن را خالی پوسته پوشیده شده توسط یک مربی – اما چرم نرم و بالشتک ضربه به عقب. و حتی در کوتاه کلیپ تایسون را کند می کند با سوم و چهارم مشت.

ما به آرامی در حال آمدن به تحسین تایسون دوباره به او احترام برای کسانی که به زیبا برنده ما لذت بردن از او طنز و خود را سنگسار کرد ، وجود دارد بدون نیاز به یک مبارزه همه ما مثل شما دوباره مایک.

ادامه مطلب

خشم نشان می دهد که چرا او را رد پیشنهاد برای مبارزه تایسون

Holyfield شد 'آماده به نیش تایسون در این صورت پس از او کمی گوش او

تایسون هشدار داد وایت که او می تواند مرگ در باز گشت مبارزه با

Jamie Foxx هیجان زده نشان می دهد 'تکامل' از مایک تایسون در biopic جدید

آخرین مطالب