مایک اشمیت به یاد می آورد 1971 پیش نویس گرفته شده 1 نقطه پشت برت

یادداشت سردبیر: این پول سراغ وزوز آن همه های مختلف زمانی که لیگ اصلی بیس بال برگزار می شود سالانه خود در ماه ژ

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: این پول سراغ وزوز آن همه های مختلف زمانی که لیگ اصلی بیس بال برگزار می شود سالانه خود در ماه ژوئن پیش نویس در نیم قرن پیش. با این سال چیدن مجموعه ای برای شروع پنج شنبه شب, Mike اشمیت به یاد می آورد که چگونه از آن بود که او انتخاب شد و در سال 1971. فیلادلفیا فیلیز در زمان او در دور دوم به عنوان یک shortstop از دانشگاه اوهایو. بازیکن انتخاب شده به طور مستقیم جلوتر از او ؟ دبیرستان shortstop در کالیفرنیا به نام جورج برت. اشمیت و برت هر دو سالن از شهرت به عنوان سوم به پایان رسید - زمانی که آنها پیش نویس های گوشه رد شد بالتیمور را بروکس رابینسون.

---

1970 بود من سال سوم در دانشگاه اوهایو. ما برنده مک قهرمانی regionals به دست آورده و سفر به College World Series. من شخصا تا به حال یک سال در تمام آمار, دسته, شد, اولین تیم آمریکایی و حرفه ای چشم انداز.

یک مشکل وجود دارد - من برای واجد شرایط نیست که پیش نویس چون من 21 سال. داشتن یک سپتامبر تولد پاییز آینده رد صلاحیت من. این هزینه من یک معامله بزرگ به احتمال زیاد بالا دور اول انتخاب کنید. من 30th کلی انتخاب کنید (در سال 1971) و تا به حال هیچ قدرت چانه زنی با هیچ کالج واجد شرایط در سمت چپ.

آن کار می کرد. این بود زمانی که میلیون ها نفر بودند که با توجه به بالا پیش نویس میدارد.

در طول فصل ارشد, من تا به حال متوجه چند پیشاهنگی در بازی های, یک, خاص, تونی Lucadello از فیلیز. من یاد گرفتم بعد تونی را دنبال کرده بود من پس از کمی لیگ. او به تماشای من در فايلهاي قرار داده شده توسط تیم های حرفه ای در منطقه ما به عنوان یک خام دانشجوی سال اول دانشگاه.

تونی آورده و سپس-مدیر کل Paul Owens به یک سری آخر هفته در آتن که در آن من یکی از همه چیز با او ، ضربه اجرا خانه ساخته شده یک بازی در سوراخ به سرقت برده یک پایه و به طور کلی سمان خودم در ذهن خود. اما فیلیز حال بزرگتر مناظر در یک دبیرستان پارچ روی توماس که به یک زن و شوهر بازی در لیگ های بزرگ اما نمی تابه.

من و خانواده ام منتظر در اتاق نشیمن ما برای یک تماس از فیلیز هنگامی که نتایج رسمی. ما آن را کردم از تونی که بازدید ما با پیشنهاد و فیلیز' فلسفه در امضای پیش نویس میدارد. به آنها این بود بهترین به ثبت نام و دریافت به تیم خود را و شروع به بازی و سپس شما پول را.

پیشنهاد خود را برای امضای جایزه شد $25,000. پدر من/agent با اشاره به درب و به او گفت که به عقب می آیند مگر اینکه پیشنهاد عادلانه بود. روز بعد او بازگشت و همه چیز رو شیرین تر اما ابدا آنچه که ما انتظار می رود. تونی ارائه شده $35,000 و این سفر به فیلادلفیا را پنبه حلاجی تمرین با فیلیز و ثبت نام.

ما او را در $37,500 و او تا به حال یک معامله است. در اینجا ضربه زن: در حالی که در مشهد برای تعطیلات آخر هفته آن را فقط اتفاق افتاده است که باشگاه تا به حال نمایشگاه بازی روز دوشنبه در خواندن در برابر آن دو وابسته.

من به بازی shortstop در این بازی برای فیلیز, بله, بزرگ فیلیز با Deron جانسون و همین پول و اسکار قمار و من ضربه اجرا خانه را به نفع خود بازی. که بازی و آمار احتمالا من دو سال در افراد زیر سن قانونی. من در آغاز زندگی حرفه ای من در خواندن به عنوان یک نتیجه.

وجود دارد یک داستان منحصر به فرد که در مورد پیش نویس مربوط به دوست خوب من جورج برت. جورج فراخوانده شد یک بازیکن جلوتر از من در سال 1971 در 29 توسط Royals.

جورج و من به پایان رسید با همان تعداد از حرفه ای RBIs در 1,595. اما زمانی که او متوجه شد که او به استخدام کسی برای رفتن از طریق کار خود را و پیدا کردن یک RBI.

او موفق شد و در حال حاضر 1,596 - هر چیزی را به بالا من. من باز گشت این است که من یک بار ضربه زدن به سقف Astrodome با دو پایگاه و حل و فصل برای یک واحد. که سه RBIs ... من باید 1,598.

ژوئن پیش نویس از سال 1971 یکی از هیجان انگیز ترین زمان در زندگی من به آن خواهد بود و همواره برای بسیاری از واجد شرایط بازیکنان جوان.

آن را برای من کار می کرد کاملا. زمان بندی همه چیز است به عنوان آشکار از پیش نویس داستان. جای مناسب در زمان مناسب نشان دادن مهارت های خود را.

تیم های دیگر متوجه شدم که قرار بود به انتخاب من در دور دوم بالتیمور. حدس می زنم که بازی سوم پایه برای آنها ؟

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب